İstanbul’a Yakın En İyi Bungalov Evler ve 2022 Konaklama Ücretleri

1 – SAHİL KAMP İSTANBUL, ŞİLE

İstanbul’un Karadeniz’le buluştuğu Şile’de, denizle ormanın birleştiği noktada yer alan Sahil Kamp İstanbul, yeşil ve maviye aynı  derecede tutkun olan doğa severler için ister deniz kenarı, ister çam ağaçlarıyla örtülü alanda çok keyifli bir kamp olanağı sunuyor. Şile Sahil Kamp’ta kendi çadırınız veya karavanınız ile kamp yapabileceğiniz gibi çadır gibi dizayn edilmiş Ahşap Koza bungalovlarda, tepelere gömülü Hobit evlerde veya daha da konforlu bir seçenek olan tiny house konseptindeki Ahşap villalarda  yada Şömineli taş evlerde konaklamanız mümkün.

Sahil Kamp İstanbul iletişim bilgileri, fotoğraflar ve güncel konaklama ücretleri için tıklayın.

 

2 – KULİNDAĞ, BEYKOZ

Yıllardır İstanbulluların hafta sonunda orman içinde kahvaltı keyfi yapmak için tercih ettikleri Kulindağ son dönemde pandemi sebebiyle bungalov evlerde konaklama seçeneği ile ön plana çıkıyor.Sapanca bölgesinde yoğunlaşan bungalov evler kadar lüks olmasa da İstanbul’dan belediye otobüsü ile bile ulaşılabilir olması Kulindağ bungalov evleri oldukça cazip kılıyor.

Kulindağ iletişim bilgileri ve güncel konaklama ücretleri için tıklayın. 

KULİNDAĞ BEYKOZ

 

3 – İSTANBUL PALLET GLAMPING, ŞİLE

İstanbul Pallet Glamping Şile Ulupetit köyünde, şırıl şırıl akan derelerin yemyeşil ağaçlarla buluştuğu ormanlık alanda yer alıyor. İstanbul’un en büyük glamping alanına sahip tesiste glamping çadır, deluxe oda, standart oda gibi konaklama seçenekleri bulunuyor. Konaklama yapan müşteriler için restoran ve barbekü alanı mevcut. Pallet Glamping’te orman içerisinde trekking, ücretsiz bisikletlerle orman içi bisiklet gezisi, açık hava sineması, yoga, kamp ateşinde sosyal oyun ve aktiviteler, ahşap ve heykel boyama etkinlikleri, müzik atölyesi, ücretsiz fidan ekimi gibi pek çok aktiviteye katılmanız mümkün.

İstanbul Pallet Glamping İletişim Bilgileri ve Konaklama Ücretleri için tıklayın. 

İSTANBUL PALLET GLAMPING

 

4 – YAKO HOUSE PARK, POLONEZKÖY

Son dönemde gitgide popülerleşen Tiny House yani Minik Ev trendinin Türkiye’deki temsilcisi Tiny House Türkiye bu konsepti deneyimleyebilmeniz için İstanbul’un arka bahçesi Polonezköy’deki 5000 m²’lik bir yeşil alanda konaklama hizmeti de sunuyor. Özel konseptte tasarlanan, dört bir yanı ağaçlarla çevrili Yako House & Park’ta her ihtiyacınızı karşılayan olanaklara sahip bu minik evlerde konaklayabilir, her hafta düzenlenen açık hava sineması gecelerinde içeceğinizi yudumlayabilir, nostaljik anılar biriktirebilirsiniz. Yako house’da evlilik teklifi de yapabilirsiniz.

Yako House Park iletişim bilgileri, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın.

YAKO HOUSE PARK POLONEZKÖY

 

5 – CANSU TATİL KÖYÜ, MAŞUKİYE

Küçükken çizdiğimiz doğa resimlerinin ortasındaymışız hissi veren Cansu Tatil Köyü Maşukiye’de, yemyeşil bir doğada, şırıl şırıl akan bir derenin yanı başındaki rengarenk bungalovlarda konaklama imkanı sunuyor. 18 dönüm üzerinde konumlandırılmış tesis binicilik, bisiklet, deniz bisikleti, olta balıkçılığı, at binme ve zipline gibi aktivitelere olanak sağlıyor. Kahvaltı dahil konaklama sağlayan tesis 4 mevsim hizmet konseptine uygun inşa edilmiş, restoranına konaklama dışında da misafir kabul ediliyor. 

Cansu Tatil Köyü iletişim bilgileri, konaklama detayları ve ücreti için tıklayın.

CANSU TATİL KÖYÜ

 

İstanbul’a Yakın En Güzel Tatil Yerleri | Gezenti Anne

 

6 – SUMA SANJATİ, ŞİLE

İstanbul’a yakın diğer bungalov evlerden daha lüks bir seçenek olan  Türkiye’nin en büyük “ağaç ev” oteli SUMA SANJATİ İstanbul’un Boşnak köylerinden, Şile Yeniköy’de, yeşile ve huzura kuş seslerinin eşlik ettiği 120 dönümlük ormanlık alanda yer alıyor. Suma Şile balayı için de tercih ediliyor. 5 yıldızlı otel konforunda; ancak alışılmış şehir otelciliği düzeninden ve kalıplardan uzakta, bambaşka bir hizmet anlayışına sahip olan tesisin mottosu ise ‘DOĞA DAHİL’. Çünkü burada her şeye; kuş sesleri, ateş böcekleri, sincaplar, güneş doğumu, gün batımı, tırtıllar, kaplumbağalar, renklerin dansı ve tüm doğa güzellikleri dahil.

Suma Sanjati iletişim bilgileri, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın…

SUMA SANJATİ

 

GEZENTİ ANNE KİM?  

 GEZENTİ ANNE

 

7 – BAĞDAT RESORT, YALOVA

Osmangazi Köprüsü sayesinde İstanbul’dan sadece 1 saatte ulaşabileceğiniz Bağdat Resort,Yalova Altınova mevkiinde yer alıyor. Masumlar Apartmanı dizisinin son bölüm sahnelerinde de yer alan Bağdat Resort yeşile bezenmiş dağlar ve dereler arasındaki, oldukça modern dekore edilmiş bungalov evlerde doğanın kalbinde bir tatil imkanı sunuyor. Orman içinde hobit evlere, şömineli bungalovlara ve restorana sahip tesiste yaz aylarında geniş havuzunda yüzme imkanı da bulunuyor.

Bağdat Resort iletişim bilgileri, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın. 

BAĞDAT RESORT YALOVA

 

8 – SASA HARMANLIK HOTEL & RESTAURANT

Sapanca Gölü kıyısında, göl ve doğa ile iç içe lüks ve butik konaklama hizmeti sunan SASA Harmanlık  4 adet göl manzaralı serender, 2 adet göl manzaralı deluxe oda, 3 adet  bahçe manzaralı oda ve 1 adet de jakuzili ve şömineli premium oda olmak üzere 10 adet konaklama biriminden oluşuyor. Tesiste konaklayanların göl etrafındaki yürüyüş parkurunda yürüyüş yapma, bisiklet sürme ve tekne ile gezinti yapma imkanı bulunuyor. Göl üzerinde, gurme lezzetler sunan oldukça başarılı bir restorana da sahip tesis bu anlamda benzerleri arasında ön plana çıkıyor.

Sasa Harmanlık Hotel & Restaurant Konaklama Ücretleri, Fotoğraflar ve İletişim Bilgileri için tıklayın.

SASA HARMANLIK HOTEL & RESTAURANT

 

9 – NEFES MEKAN, KIRKLARELİ

Kırklareli Vize’ye bağlı Kışlacık Köyü’nde konumlandırılmış NEFES MEKAN son dönemde gittikçe popülerleşen bungalov evi konaklamalarına keyifli bir alternatif oluşturuyor. Dört yönden Istıranca Ormanları ile çevrilisekiz dönümlük bir alanda kurulu mekan gürültüden, kalabalıktan, stresten uzak, yeşille mimarinin dans ettiği görsel bir şölenin içinde derin bir NEFES almaya davet ediyor.

Odaları ve Nefes Restoran arasında, havuz, dinlenme ve okuma köşeleri ile şenlenen çim göz alabildiğine orman manzarası eşliğinde sunuluyor. Tüm konukların yararlanabileceğini kütüphane ve çay-pasta terası ile “Hoş Geldin” binası misafirleri karşılıyor.

Nefes Mekan iletişim bilgileri, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın.

NEFES MEKAN

 

10 – HEINZ RESTAURANT & BUNGALOV, SAPANCA

Sapanca Bölgesinde pırtlak gibi çoğalan bungalov evlerin arasında  lezzetli bir alternatif olan Heinz Restaurant & Bungalov konaklamaya dahil olarak sunduğu enfes Çerkez kahvaltısı ile dikkat çekiyor. 1990 yılından beri alabalık restoranı olan hizmet veren Heinz Restaurant & Bungalov’un doğal ev yapımı Çerkez peyniri, kaşarlı kiremitte mantarı ve ev mantısı da çok seviliyor.

Heinz Restaurant & Bungalov iletişim bilgileri, konaklama detayları ve ücretleri için tıklayın.

HEINZ RESTAURANT & BUNGALOV

 

11 – İZNİK ASKANİA BUNGALOV EVLER 

Bursalıların hafta sonu doğaya kaçış noktalarından biri olan İznik Gölü kıyısında konumlandırılmış Askania bu bölgedeki en nezih ve doğal otel ve restoran işletmesi. Gölün en temiz, en durgun koyunda, 8.000 m2 arazi üzerine kurulmuş İznik Askania’da doğal güzelliklerin özenle korunduğu, tomruk ve ahşap işçiliği ile inşa edilmiş 12 Suite oda, 6 Bungalov, 4 Tomruk ev, 6 Veranda oda ve 4 Karavan olmak üzere yaklaşık 30 adet konaklama alanı bulunuyor. İznik Askania’da yaşam tamamen organik. Balığınızı kendiniz tutabileceğiniz gibi günlük taze tutulmuş balıkları dilediğiniz şekilde hazırlatıp tüketebilirsiniz. Askania çiftliğinde yetiştirilen kuzu, keçi, horoz, tavuk, tavşan, sincap, ördek, kuş gibi hayvanlarla çocuklarınız vakit geçirirken, çiftliğin taze yumurtalarıyla nefis bir kahvaltı edebilirsiniz.

İznik Askania İletişim Bilgileri ve Konaklama Ücretleri için tıklayın.

İZNİK ASKANİA İSKELE’DE KAHVALTI

 

12 – SAPANCA GÖLDİBİ BUNGALOV

Ağaçların arasındaki bungalov evler ne kadar insanı ne kadar doğanın kalbinde hissettirse de deniz veya göl kıyısında olanların keyfi bambaşka oluyor. Su kıyısı insana her zaman daha çok huzur veriyor. Sapanca Gölgibi Bungalov Sapanca’daki onlarca bungalov ev arasında göle sıfır konumlu 12 bungalov evi ile ön plana çıkıyor. Göl kıyısında kahvaltı keyfi tesis tarafından sağlanırken diğer öğünleri bungalovların mutfağında kendiniz hazırlama imkanı bulunuyor. Muhteşem instagram pozları ortaya çıkartan tesisin göl içindeki salıncağı ve kayığı da çok seviliyor.

Sapanca Göldibi Bungalov iletişim bilgileri, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın.

SAPANCA GÖLDİBİ BUNGALOV

 

13 – DEMİRCİOĞLU BUNGALOV KAMP, EDİRNE

Edirne’nin Keşan ilçesinde ormanlık alanda ve nehir kıyısında kurulmuş Demircioğlu Kamp gerçek anlamda doğanın kalbinde bir konaklama deneyimi sunuyor. Kamp tutkunları için keyifli bir adres olan tesiste konaklama birimleri bungalovlardan oluşuyor. Tesiste ayrıca çadır konaklaması da yapılabiliyor. Her biri sobalı olan bungalov evlerde yaz kış konaklama imkanı mevcut. Tüm bungalovların içerisinde duş, WC ve 24 saat sıcak su var, çarşaf, nevresim ve battaniyeler de tesis tarafından temin ediliyor. Demircioğlu Kamp’ta okçuluk,ATV, kano gezintisi ve trekking gibi aktivitelere katılmak da mümkün.

Demircioğlu Bungalov Kamp konaklama ücretleri, fotoğraflar ve iletişim bilgileri için tıklayın.

EDİRNE DEMİRCİOĞLU BUNGALOV KAMP

 

14 – SAPANCA DOME

Lüks çadır tatili anlamına gelen GLAMPING konseptinin son temsilcilerinden biri olan Sapanca Dome ormanın içinde, her birinin önünde açık havada jakuzisi bulunan ve her türlü lüks detaya sahip çadırlarda unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Özellikle hafta sonları kısa tatil kaçamakları için çok uygun olan bu yeni nesil tatil anlayışı sadece romantik genç çiftlerin değil çocuklu ailelerin değil ilgisini çekiyor. Sapanca Dome’da birbirinden farklı 9 çadır konsepti bulunuyor.

Sapanca Dome konaklama ücretleri, fotoğraflar ve iletişim bilgileri için tıklayın.

SAPANCA DOME

 

15 – HİNDİBA DOĞA EVİ, YEDİGÖLLER

Bolu Yedigöller yolu üzerinde yer alan Hindiba Doğa Evi Doğanın kalbinde sessiz, sakin ve huzurlu bir hafta sonu geçirmek, şehrin kaosundan uzaklaşmak, toprağı ve rüzgarı hissetmek, ormanda yürüyüş yapmak, kamp ateşi başında sohbet etmek isteyenler için keyifli bir doğa tatili imkanı sunuyor. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil hizmet veren tesiste 3 tane bungalov ev, 9 tane taş ev ve şömineli restoran alanı bulunuyor. Hindiba Doğa Evi İstanbul’a yaklaşık 3 saat, Ankara’ya ise yaklaşık 2 saat mesafede yer alıyor.

Hindiba Doğa Evi İletişim Bilgileri, Konaklama Ücretleri ve Fotoğraflar için tıklayın.

HİNDİBA DOĞA EVİ

 

16 – EL MUNDO BUNGALOVE, YALOVA ÇINARCIK

İstanbul’a yakın destinasyonlardan Yalova Çınarcık Bölgesi’nde denize oldukça yakın konumlandırılmış El Mundo Bungalove benzerlerinden daha uygun bir fiyat politikası izliyor. Tesis doğal güzellik anlamında ön plana çıkamasa da Erikli Yaylası, Çifte Şelale ve Dipsiz Göl gibi doğa harikalarına sadece 15 km mesafede oluşu  keyifli bir hafta sonu rotası oluşturma imkanı sunuyor.

El Mundo Bungalove hakkında detay bilgiler ve konaklama ücretleri için tıklayın.

EL MUNDO BUNGALOVE

 

17 – SAPANCA KIYI JAKUZİLİ BUNGALOV EVLER

Sapanca Bölgesinde pek çok bungalov ev var ama ben sizleri göle sıfır konumda yer alan Sapanca Kıyı Bungalov Evler ile tanıştırmak istiyorum. Uzun yıllardır kafe restoran hizmeti veren işletme pandemi sebebiyle doğa içindeki bungalov evlere yönelik yoğun ilgiye kayıtsız kalamamış, tesisi tiny house’dan, jakuzili bungalov evlere uzanan çeşitlilikteki modern ağaç evlerle güzelleştirmiş. 

Sapanca Kıyı Kafe Bungalov Evler Hakkında Bilgiler ve Konaklama Ücretleri için tıklayın.

SAPANCA KIYI JAKUZİLİ BUNGALOV EVLER

 

18 – SAPANCA MEGA GLAMPING

Lüks çadırda konaklama deneyimi olan Glamping’in Sapanca’daki son temsilcilerinden SAPANCA MEGA GLAMPING İstanbul’a çok yakın mesafede, modern bir kamp deneyimi sunuyor. Mega Glamping’te her birinin içerisinde mutfak, banyo, jakuzi, şömine ve salıncak bulunan, hepsi teraslı, toplam 3 büyük çadır bulunuyor. Mega Glamping’de benzerlerine göre oldukça büyük, her biri 40 metrekare olan dome kubbe çadırlar normalde 2 kişilik olarak tasarlanmış ama 3. kişi için yatak ilave edilebiliyor. Her çadırın önünde orman ve göl manzarasına nazır ateş yakma ve barbekü yapma imkanı da mevcut.

Sapanca Mega Glamping Güncel Konaklama Ücretleri ve İletişim Bilgileri için tıklayın. 

SAPANCA MEGA GLAMPING

 

19 – LONGOSPHERE, İĞNEADA

Longoz Ormanı İçinde yaban hayatı ve doğayı tecrübe ederken konforunuzdan taviz vermediğiniz  bir çadır kampı deneyimine ne dersiniz?

Longosphere Glamping Sahili, longoz ormanı ve gölleriyle muhteşem bir doğaya sahip olan Kırklareli’nin İğneada ilçesinde yer alıyor. İsmini bu ormanlarda almış 110 bin metrekarelik alana kurulu bu devasa tesiste 64 tane Sincap çadır ve 40 tane kaplumbağa çadırı bulunuyor.

Longosphere Glamping detayları, iletişim bilgileri ve güncel konaklama ücretleri için tıklayın.

LONGOSPHERE GLAMPING

 

20 – ABANT MASAL EVLERİ, BOLU

Yemyeşil bir doğa içinde Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’in dünyasında vakit geçirip Bilgin, Uykucu, Neşeli’nin evlerinde konaklamaya, sabah kuş sesleri eşliğinde tamamen doğal olan bir köy kahvaltısıyla güne başlamaya, kendinizi bir masalın içinde hissetmeye ne dersiniz?  Abant Masal Evler yılın her mevsimi farklı güzellikler sunuyor. Buraya ilkbaharda geldiğinizde doğanın uyanışını, rengarenk kır çiçeklerini ve tertemiz havasını hissedebilir, kışın geldiğinizde dışarıda lapa lapa kar yağarken şömine başında şarap ve canlı müzik keyfi yapabilirsiniz.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

Abant Masal Evler Konaklama Detayları, İletişim Bilgileri ve Güncel Ücretleri için tıklayın.

ABANT MASAL EVLER

 

21 – DAĞEVİM SAKARYA

2017 yılında hizmet vermeye başlayan Dağevim Sakarya, Sakarya iline bağlı Geyve ilçesinin Kızılkaya köyünde yer alıyor ve bölgedeki keşif alanlarından Doğançay şelalesine 4 km mesafede bulunuyor. 630 m rakımdaki 4 adet bungalov evden oluşan tesis kışın eşsiz kar manzarası, yazın ise serinliği ile doğa severlere keyifli bir tatil imkanı sunuyor.

Dağevim Sakarya İletişim Bilgileri ve Konaklama Ücretleri için tıklayın.

DAĞEVİM SAKARYA

 

22 – SAPANCA VİLLA BUNGALOV

Kış aylarındaki konaklamalarda şömineli odalar daha çok tercih edildiği için Sapanca Villa Bungalov’un içerisinde özel taşlardan tasarlanmış şöminesi bulunan HOCUS isimli bungalovu çok seviliyor. Dış ortamdan izole, kendine özel bir bahçesi de bulunan Hocus bungalovda wc, duş, oturma grubu, asma katta çift kişilik yatak, mutfak ve TV bulunuyor. Isıtma şömine ile sağlanabileceği gibi ayrıca klima ile de ısınılabiliyor.

Sapanca Bungalov İletişim Bilgileri, Konaklama Ücretleri ve Fotoğrafları için tıklayın.

SAPANCA VİLLA BUNGALOV

 

23 – SAPANCA ÇAĞLAYAN BUNGALOV

İstanbuldere mevkiinde yer alan Çağlayan Bungalov’un bölgedeki diğer bungalov evlerle kıyaslandığında öne çıkan 3 özelliği var. Birincisi buradaki bungalov evlerin bahçesinin etrafı dışarıdan kimsenin göremeyeceği şekilde çevrilmiş, misafirlerine daha izole bir ortam sunuyor. İkinci olarak bungalov evlerin önünde o eve özel yüzme havuzu bulunuyor. Son olarak da genelde 2 kişinin konaklayabildiği minik bungalov evlerin aksine burada 4 kişi konaklayabiliyor. Çağlayan Bungalov’un üst katında çift kişilik 1 yatak, alt katında oturma alanından ayrı bir odada, 2 ayrı tek kişilik yatak bulunuyor. Bu anlamda hem 2 çiftin konaklaması hem de büyük çocuklu 4 kişilik bir aile için ideal bir konaklama seçeneği oluşturuyor. 

Çağlayan Bungalov iletişim bilgileri, konaklama detayları ve fiyatları için tıklayın.

SAPANCA ÇAĞLAYAN BUNGALOV

 

24 – GÖKÖZ NATURAL PARK, ULUDAĞ

Bir hafta sonu şehir hayatından uzaklaşıp Uludağ’ın zirvesinde, 1100 m yüksekteki Gököz Natural Park Bungalov Evler’de konaklamaya ne dersiniz? Bursa merkezden Orhaneli yoluna girilip Keles istikametine yaklaşık 45 dakika ilerleyince karşınıza çıkan Türkiye’nin en romantik rotalarından biri, Gököz Natural Park’ta göl kenarında Arif Bey ve ailesinin işlettiği tesiste güzel bir serpme kahvaltıyla güne başlayabilirsiniz. ATV’lerle orman içerisine giden parkurda gezebilir, çocuklarınızla midilliye binip balık tutarak güne devam edebilirsiniz. Yörede yetişen kuzulardan hazırlanan menü ile hem öğlen hem de akşam yemeklerinizi yiyerek güzel bir gün geçirebilir, bungalov evlerde konaklayıp ertesi gün yine bu güzel doğaya uyanmanız mümkün.

Gököz Natural Park Bungalov Evler İletişim Bilgileri ve Konaklama Ücretleri için tıklayın.

GÖKOZ DOĞA PARKI

 

25 – NATÜRKÖY SAPANCA

Sapanca’nın Mahmudiye Köyü’nde konumlandırılmış Natürköy Bungalov ilkbaharda yeşilin, sonbaharda ise kahverenginin binbir tonunu barındıran bir vadinin tam ortasında yer alıyor. 32 çeşitli enfes bir köy kahvaltısı eşliğinde lüks bungalov evlerde konaklama imkanı sunan tesiste göletler, şelaleler, barbekü alanları, restoran ve yürüyüş parkurları bulunuyor.

Natürköy Sapanca Bungalov Evleri iletişim bilgileri ve güncel konaklama ücretleri için tıklayın.

NATÜRKÖY SAPANCA

 

26 – SAPANCA HOBBİT HOUSE

Yüzüklerin Efendisi filminin sevilen karakterleri Hobitlerin evlerin hem Darıca’da hem de Ormanya’da ziyaret edilebiliyor. Birbirinden tatlı rengarenk evler muhteşem İnstagram fotoğrafları sunsa da bırakın  konaklamayı içine bile girilemiyor. Sapanca’da inşa edilmiş Hobbit House (Hobit Ev) ise bu masal evlerde Sapanca Gölü manzarası eşliğinde konaklama imkanı sunuyor.

Sapanca Hobbit House iletişim bilgileri, konaklama ücretleri ve fotoğrafları için tıklayın.

SAPANCA HOBİT BUNGALOV

 

27 – SAPANCA DAĞDİBİ BUNGALOW

Sapanca merkezine 15 dakika uzaklıkta, orman içerisinde konumlandırılmış bungalow evlerin aynı zamanda Sapanca Gölü manzarasına da sahip balkonları bulunuyor. Hafta içi ve hafta sonu 1500 TL konaklayabileceğiniz Dağdibi bungalov evlerde maksimum 4 kişiye kadar konaklamanız mümkün. İçerisinde mutfak da bulunduğu için yemeklerinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz ama 50 TL karşılığında kahvaltı servisi de var. Mekanda çift olarak konakladığınızda evlilik şartı aranıyor.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

Telefon no: 0 (537) 9719426

SAPANCA DAĞDİBİ BUNGALOW

 

28- BABİL BUNGALOW BOUTIQUE HOTEL

Bir yanı dağ, diğer yanı Sapanca gölü manzarasına sahip Babil Bungalow Hotel İstanbul’a 1 saat mesafedeki Sapanca’nın komşusu Maşukiye beldesinde yer alıyor. Doğallığın modernlikle buluştuğu odalarda minibar, uydu TV, klima ve ısıtma sistemi bulunuyor. Gecelik konaklama ücreti iki kişi için hafta içi ve hafta sonu kahvaltı dahil 800 TL, 0-6 yaş için ücret alınmıyor.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için gecelik 50 TL indirim uygulanıyor.

Telefon no: 0 (538) 2174141 

BABİL BUNGALOW OTEL

 

29 – SAPANCA KÖY BUNGALOV

Sapanca’ya 10 dakika mesafedeki Yanıkköy mevkindeki 3 dönüm arazi içerisindeki 6 adet bungalovdan oluşan Sapanca Köy Bungalow evlerinde sabahları kendi bahçelerinden organik meyve ve sebzelerin sunulduğu kahvaltı servis ediliyor.

Hepsi asma katlı olan bungalov evlerin asma katında iki kişilik yatak , alt katta ise oturma alanı bulunuyor. Alt katta bulunan oturma grubu yatağa dönüşebiliyor ve bu sayede 4 kişiye kadar konaklama yapılabiliyor. İki kişi olarak hafta içi konakladığınızda kahvaltı dahil 400 TL, hafta sonu konakladığınızda ise kahvaltı dahil 500 TL ödemeniz gerekiyor. Ancak hafta sonları hem cuma hem de cumartesi minimum 2 gece konaklama şartı bulunuyor. Eğer 4 kişi konaklarsanız bu fiyatlar hafta içi 600 TL, hafta sonu 700 TL oluyor.

Telefon no: 0 (0542) 2425154

SAPANCA KÖY BUNGALOW

 

30 – SAPANCA SAHİL BUNGALOW

Sapanca Bölgesi’ndeki bungalow evlerin pek çoğunun aksine göl kıyısında yer alan Sapanca Sahil Bungalow’da dört tanesi çift kişilik (standart bungalov) ve 1 tanesi 4 kişilik (deluxe bungalov) olmak üzere toplam 5 tane bungalow ev bulunuyor. Standart odaların hafta içi kahvaltı dahil oda fiyatı 500 TL, hafta sonu 600 TL. Deluxe odanın hafta içi kahvaltı dahil oda fiyatı 700 TL, hafta sonu 800 TL. Hafta sonları 2 gece konaklama zorunluluğu var. Odalarda wc/duş, klima,LED TV, mini buzdolabı, kettle, masa ve sandalye bulunuyor. Çocuk dostu tesiste 0-6 yas ücretsiz ve bebekler için park yatak veriliyor.

Telefon no: 0 552 4909787

SAPANCA SAHİL BUNGALOW

 

31 – TINY HOUSE, BUTİK EVLER SAPANCA

Sapanca bölgesindeki bungalov evlere şu sıralarda minimalist ve doğaya dönük yaşam için yeni bir alternatif olan Tiny House (Minik Ev) konsepti de hafta sonu tatilleri için yeni bir alternatif oluşturuyor. Tiny House konseptini bu bölgedeki öncüsü olan Butik Evler Sapanca misafirlerine küçük alanda büyük mutluluklar vadediyor. 36 metrekare boyutundaki bu minik evlerin minik asma katında çift kişilik bir yatak, giriş katında ise tam donanımlı bir mutfak, oturma grubu ve banyo bulunuyor. 

Tiny House Sapanca iletişim bilgileri, konaklama detayları ve ücretleri için tıklayın.

TINY HOUSE SAPANCA

 

32 – SAPANCA HOBİT EVLER

Yüzüklerin Efendisi serisinin meşhur karakterleri hobitlerin evlerinde konaklamaya ne dersiniz?

Çocuklarla gezilecek sıradışı yerlerden biri olan Hobit Evler hem Darıca’da hem de Ormanya’da  yer alıyor. Rengarenk yuvarlak kapılı bu evler muhteşem İnstagram fotoğrafları sunsa da bırakın  konaklamayı içine girme imkanı bile bulunmuyor. İşte bu noktada imdadımıza Sapanca Hobbit Evler yetişiyor. 

Sapanca Hobit Evler Konaklama Ücretleri için tıklayın.

SAPANCA HOBİT EVLER

 

33 – SAPANCA JAKUZİLİ BUNGALOV

Doğa içinde izole tatil imkanı sunan bungalov ev seçenekleri gün geçtikçe çoğalıyor. Şömineli bungalov evler gibi jakuzili bungalov evler de diğerleri arasında bir adım öne çıkıyor. Sapanca bölgesinde verandasında jakuzi bulunan ilk ahşap ev olan Jakuzili Bungalov lüks dekorasyonu ve kendine özel havuzu ile de dikkat çekiyor.

Sapanca Jakuzili Bungalov iletişim bilgileri ve konaklama ücretleri için tıklayın.

SAPANCA JAKUZİLİ BUNGALOV

 

34 – SAPANCA MC DARK BUNGALOV

Sapanca’da benzerlerinden daha şık ve lüks bir bungalov evde hafta sonu kaçamağı yapmaya ne dersiniz? Dekorasyonunda siyah renklerin hakim olduğu Dark Bungalov Sapanca’da diğer bungalov evlerin çoğunda olduğu gibi alt katta oturma grubu, banyo, duş ve mutfak, asma katta ise çift kişilik yatak bulunuyor.  Bungalovun önünde çatılı bir veranda, verandasında ayrı bir oturma grubu ve kendine ait bahçesinde barbekü imkanı bulunuyor. 

Sapanca Dark Bungalov hakkında bilgiler ve konaklama ücretleri için tıklayın.

SAPANCA DARK BUNGALOV

 

35 – HYPNO SAPANCA

Bungalov evlere alternatif olarak modern çadır konaklaması sağalayan Hypno Sapanca Sapanca’da, İstanbuldere köyü yakınlarında yer alıyor. Hurma ve ceviz ağaçları ile dolu yemyeşil bir bahçe içinde, doğa ile içiçe olan tesiste 5 adet ısıtmalı çadır bulunuyor. İstanbul’a en yakın mesafede Glamping tatili imkanı sunan tesiste aynı zamanda restoran, SPA& Masaj salonu, şelale ve tarihi bir değirmen de mevcut. Her bir çadır çift kişilik yatak, oturma grubu ve küvetli bir banyodan oluşuyor. Kahvaltı servisi tesis bünyesindeki restoranda yapılıyor. Kahvaltı ve bir kişi için masaj da dahil iki kişilik konaklama ücreti hafta içi 1000 TL, hafta sonu 1200 TL. Hafta sonları iki gece üstüste kalma zorunluluğu yok. Dikkat! Hypno Sapanca’da sadece yetişkinler konaklayabiliyor.

Glamping Nedir? İstanbul’a yakın Glamping Tesisleri Nerededir? 

HYPNO SAPANCA

 

36 – SAPANCA BALKAYA BUNGALOW

Sapanca merkeze araba ile 15 dakika mesafedeki Balkaya Köyü’nde yer alan Balkaya Bungalow evleri elma, armut ve incir ağaçları ile dolu 10 dönümlük bir arazi içerisindeki 3 adet bungalovdan oluşuyor. 2 katlı bungalovların üst katı yatak odasından alt katı ise oturma alanı ve banyodan oluşuyor. En fazla 3 kişinin konaklayabileceği Balkaya bungalovlarda konaklama ücreti kahvaltı da dahil hafta içi 650, hafta sonu 750 TL. Hafta sonu 2 gece konaklamanız gerekiyor.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için gecelik 50 TL indirim uygulanıyor.

Telefon no: 0 (531) 6237254

SAPANCA BALKAYA BUNGALOW

Telefon no: 0 (537) 440 30 40

 

37 – SHANTIGO KARAVAN KİRALAMA

Çocukken bir karavanda yaşayıp dünyayı dolaşmak pek çoğumuzun hayali değil miydi? ShantiGo karavan kiralama şirketi ile artık hayallerimize bir adım daha yaklaşmamız mümkün. ShantiGo’nun nostaljik ya da modern karavanlarını üç dört gün için kiralayabilir, dilerseniz deniz kıyısında, dilerseniz bir ormanlık bir kamp alanında milyon yıldızlı ortamda huzurlu bir uykuya dalabilirsiniz.

Shantigo Karavan kiralama detayları, iletişim bilgileri ve ücretleri için tıklayın.

SHANTIGO NOSTALJİK KARAVAN

 

İstanbul’a Yakın Doğa İçinde Tatil Otelleri

 

İstanbul’un Kalbinde Butik Otel Tavsiyesi, Faik Pasha Suites

 

İstanbul’a Yakın En Güzel Tatil Yerleri | Gezenti Anne

 

İstanbul’a Yakın Hafta Sonu Gezilecek Doğal Yerler | Gezenti Anne

 

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir