İstanbul Motivasyon Müzesi Nerede? Nasıl Gidilir? 2024 Giriş Ücreti Nedir?

Anadolu yakasının yeni yeme içme ve eğlence merkezi Ataşehir WATERGARDEN AVM İstanbul’un önde gelen restoranlarının yanı sıra bünyesinde interaktif ve eğlenceli bir yolculuk imkanı sunan Motivasyon Müzesi’ni de barındırıyor. Hem yetişkinlerin hem gençlerin hem de çocukların gezerken eğlenebileceği bu sıra dışı müze motivasyona ihtiyacımız olan şu günlerde yüzümüzü gülümsetiyor.

İstanbul’da çocuklarla gidilecek eğlenceli 40 mekandan biri olan, teknolojiyi, hayalleri ve tasarımı motivasyon konsepti ile birleştiren Motivasyon Müzesi (Museum Of Motivation), ziyaretçilerini daha önce hiç deneyimlemedikleri bir serüvene çıkartıyor. 7 ayrı bölümden oluşan müzede dev top havuzu, sanal gerçeklik teknolojileri, selfie alanları, sihirli orman, illüzyon odası ve dijital grafiti gibi konseptlerin yer aldığı bambaşka bir dünya yer alıyor. Rehber eşliğinde, gruplar halinde giriş yapılan Motivasyon Müzesi’nde güleryüzlü personeller her daim sizler ilgileniyor. Girdiğiniz ilk durakta pamuk şekeri ve dondurma ikram ediliyor. Gezi ortalama 70 dakika sürüyor.

GÜNCEL BİLET FİYATLARI YAZININ DEVAMINDA 👇

 

MOTİVASYON MÜZESİ’NDE NELER YAPACAKSINIZ?

Tramvaya binip, bir anda kendinizi hayal odasında bulutların üzerinde bulacak, zaman tüneli ile çocukluğunuzun unutulmaz hatıralarına yolculuk yapacaksınız. Gökdelenler arasında 100 metre yukarıda sanal gerçeklik ile yürürken cesaretinizi toplayacak, 350.000 adet toptan oluşan ve renk değiştiren top havuzunda yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayacaksınız. Vortex tüneli ile bir anda sihirli bir ormanın içinde kendinizi bularak akıl oyunları ile hiçbir şeyin görüldüğü gibi olmadığını ve bir illüzyon olduğunu deneyimleyeceksiniz. Tüm bu hikayenin sonunda farklı disiplinlerden tasarımcıların yarattığı dekoratif objelerle selfie çekmeye doyamayacaksınız ve Instagram hesabınız için yüzlerce fotoğrafa sahip olacaksınız.

İSTANBUL MOTİVASYON MÜZESİ NEREDE? NASIL GİDİLİR?

İstanbul Motivasyon Müzesi Batı Ataşehir’de, Anadolu yakasının yeme içme ve eğlence merkezi olan Watergarden AVM içerisinde yer alıyor. Üsküdar ve Kadıköy’den kalkan Batı Ataşehir minibüsleri Watergarden’ın önünden geçiyor. Ayrıca Taksim’den 256 no’lu, Beşiktaş’tan 112 no’lu, Kadıköy’den 8A no’lu belediye otobüsleri ile Watergarden AVM’ye ulaşmanız mümkün. 256 no’lu otobüs Mecidiyeköy üzerinden, 8A no’lu otobüs Söğütlüçeşme ve Uzunçayır üzerinden Watergarden’a ulaşıyor.

 

İSTANBUL MOTİVASYON MÜZESİ 2024 YILI GÜNCEL GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR?

OCAK 2024 İTİBARİYLE;

Hafta içi fiyat 
 Yetişkin – 159,00 ₺
Öğrenci Bileti – 119,00 ₺
Aile Bileti (Maksimum 4 kişilik) – 349,00 ₺

Hafta sonu fiyat 
Yetişkin – 199,00 ₺
Öğrenci Bileti – 169,00 ₺

Aile Bileti (Maksimum 4 kişilik) – 489,00 ₺

 

İSTANBUL MOTİVASYON MÜZESİ HANGİ GÜN VE SAATLERDE AÇIK?

Pazartesi hariç haftanın her günü öğlen 12:00’den akşam 9:00’a kadar ziyaret edilebiliyor.

 

BİLETLER NEREDE SATILIYOR?

Biletler Passo.com.tr ve Motivasyon Müzesi gişesinde satılıyor.

 

İSTANBUL MOTİVASYON MÜZESİ FOTOĞRAFLARI

 

İSTANBUL MOTİVASYON MÜZESİ

Adres: Watergarden AVM, Barbaros mah., Kızılbegonya Sok 10/1, 34746 Ataşehir/İstanbul

Telefon: 0 552 7167675

 

İstanbul’da Çocuklarla Gidilecek 40 Yer 2024 Giriş Ücretleri

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

1 Comment

 • Beliz yekeler kahraman dedi ki:

  Çok kötü idi.
  Çalışanlar çok ilgisizdi
  Birçok aşan kapalıydı
  Çok eğlenceli ve gezilecek süre 70 dk olarak belirtmişsiniz ama biz gittiğimizde top havuzu, gökdelen arası yürüme gibi belirttiğiniz yerler görsel de paylaştığınız şeylerin hiç biri yoktu
  Kesinlikle gidilmesin ben verdiğim 300 tl ye yanıyorum tamamen para tuzağı. Sizin paylaşımına denk gelip gitmiştik çok ama çok pişmanım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir