İstanbul Polonezköy’de Tiny House’da (Minik Ev) Konaklama ve Evlilik Teklifi

Son dönemde gitgide popülerleşen Tiny House yani Minik Ev trendinin Türkiye’deki temsilcisi TINY HOUSE TÜRKİYE bu konsepti deneyimleyebilmeniz için İstanbul’un arka bahçesi Polonezköy’deki 5000 m²’lik bir yeşil alanda konaklama hizmeti de sunuyor.

Özel konseptte tasarlanan, dört bir yanı ağaçlarla çevrili Yako House & Park’ta Tiny House konseptinde tasarlanan ve her ihtiyacınızı karşılayan olanaklara sahip bu minik evlerde konaklayabilir, her hafta düzenlenen açık hava sineması gecelerinde içeceğinizi yudumlayabilir, nostaljik anılar biriktirebilirsiniz.

Meyve bahçeleri içinde, Organik seraların bulunduğu yeşillikler içinde İstanbul Anadolu yakası Çekmeköy ilçesi Hüseyinli köyünde yer alan Yako Park’ta  özel bahçe mobilyaları, açıkhava barbekü ve şömine düzeneğiyle keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Yako House & Park’ta sizin için özel olarak oluşturulan evlilik teklifi temasıyla sevgilinize romantik bir evlilik teklifi seremonisi gerçekleştirmeniz de mümkün.

 

YAKO HOUSE PARK’TA GÜNCEL KONAKLAMA ÜCRETLERİ NEDİR?

Yako House Park’taki Standart Tiny House’larda konaklamak için iki kişi için toplam hafta içi gecelik 900 TL, hafta sonu ise gecelik 1200 TL ödemeniz gerekiyor. Jakuzili Tiny House’larda konaklamak için ise iki kişi için toplam hafta içi gecelik 1100 TL, hafta sonu ise gecelik 1500 TL ödemeniz gerekiyor. Hafta sonu konaklamalarına kahvaltı dahil, hafta içi konaklamalarda ise hariç tutuluyor. (Hafta içi ekstra olarak sunulan kahvaltı ücreti ise kişi başı 150 TL.)

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

 

YAKO HOUSE PARK FOTOĞRAFLARI

 

YAKO HOUSE PARK İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: Cumhuriyet Mahallesi Mandıra Çıkmazı No: 1/1 34829 İstanbul

TELEFON: 0 (555) 090 01 87

 

İstanbul’a Yakın En İyi Bungalov Evler ve Ücretleri | Gezenti Anne

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir