Longoz Ormanı İçinde Modern Çadır Kampı, LONGOSPHERE 2024 Fiyatları

Longoz Ormanı İçinde yaban hayatı ve doğayı tecrübe ederken konforunuzdan taviz vermediğiniz bir çadır kampı deneyimine ne dersiniz?

Longosphere Glamping Sahili, longoz ormanı ve gölleriyle muhteşem bir doğaya sahip olan Kırklareli’nin İğneada ilçesinde yer alıyor. İsmini bu ormanlarda almış 110 bin metrekarelik alana kurulu bu devasa tesiste 64 tane Sincap çadır ve 40 tane kaplumbağa çadırı bulunuyor.

Longosphere’de konakladığınızda dere boyunca çıplak ayakla ilerleyeceğiniz yürüyüşlere katılma, gölde kano turu yapma, gece kamp ateşi yakma ve longoz ormanlarının arasındaki dev havuzda yüzme gibi imkanlarınız bulunuyor.

SİNCAP VE KAPLUMBAĞA ÇADIRLARDA GÜNCEL KONAKLAMA ÜCRETİ 

Bungalov tarzı Kaplumbağa Çadırlarda yatak odası, minibar, klima, berjer, duş, tuvalet, veranda ve bahçe oturma takımı ile tam bir otel konforu sunuyor. Sincap çadırlar ise panoramik tavan görüntüsü ile siz yatarken gökyüzünü odanıza taşıyor. Sincap çadırlarda yatak odası, okuma lambası, şarj üniteleri, klima, minibar ve bahçe oturma grubu mevcut.

OCAK 2024 İTİBARİYLE;

Sincap Çadır (Max 2 kişi)

Kahvaltı Dahil Konaklama : İki kişi tek gecelik hafta içi 2350 TL, hafta sonu 2900 TL.

Sincap Long Çadır (Max 2 kişi)

Kahvaltı Dahil Konaklama : İki kişi tek gecelik hafta içi 3550 TL, hafta sonu 4400 TL.

SİNCAP ÇADIR

Kaplumbağa Çadır (Max 3 kişi)

Kahvaltı Dahil Konaklama: Üç kişi tek gecelik hafta içi 4350 TL, hafta sonu 5350 TL.

Kaplumbağa Plus Çadır (Max 3 kişi)

Kahvaltı Dahil Konaklama: Üç kişi tek gecelik hafta içi 6000 TL, hafta sonu 7500 TL.

Mekan yüksek fiyat politikaları, talep edilen ekstra ücretler ve ısıtma sorunları ile ilgili eleştiri alıyor.

KAPLUMBAĞA ÇADIR

LONGOSPHERE’DE YAPILABİLECEK AKTİVİTELER

DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ

İrili ufaklı şelaleler, ilginç kaya oluşumları, akvaryumu andıran doğal havuzlar ve tropikal bir bitki örtüsüne sahip, yer yer suyun içinden geçeceğimiz küçük engellerin bulunduğu yürüyüş rotaları sizleri bekliyor.

KANO TURLARI

İğneada’ya gidip kesinlikle yapmadan dönmem diyebileceğiniz şeylerin başında kano turu geliyor. İğneada Mert Gölü sahilinden başlayan rota longoz ormanlarının içine kadar ulaşıyor. Daha önce kanoya binmediyseniz, bu bir engel değil. Kanoya binmeden önce ufak bir eğitim yeterli oluyor.

HAPPY SAPIENS MACERA PARKI

Saka, Ağaçkakan ve Kartal olarak isimlendirilmiş üç parkurdan ve 35 oyundan oluşan bu alanda dağcılık kulübünden uzman eğitimcileri ile birlikte zorluk derecelerine göre ilerlerken her seferinde kendinizi değişik bir maceranın içinde bulacaksınız.

ORMANDA YÜZME DENEYİMİ

Longoz ormanlarınızın içerisinde bulunan bu dev yüzme havuzundan tüm misafirler ücretsiz faydalanabiliyor.

LONGOSPHERE ÇEVRESİNDE GEZİLECEK YERLER

Dupnisa mağarası, Aya Nikola Manastırı , Mahya Dağı , Cehennem Şelaleleri , Hamam Gölü, Hızırbey Camii , Vize Küçük Ayasofya , Sislioba Kalesi , Rezve deresi üzeri Volçan Köprüsü , Demirköy Dökümhanesi , Fransız feneri , Begendik köyü , Merdiven şelaleleri , Arcadia şarap bağları , Chamlıja şarap bağları da Longosphere’de konaklayanların kolaylıkla ulaşabileceği mesafede.

DUPNİSA MAĞARASI

LONGOSPHERE
Yeni Mh, Sislioba Yolu No:8, 39650 İğneada/Demirköy/Kırklareli
444 5 267

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir