Longoz Ormanı İçinde Modern Çadır Kampı, LONGOSPHERE

Yazarın Notu: Mekan şahsım tarafından deneyimlenmemiştir. Yaşanan olumsuz deneyimler için herhangi bir sorumluluk taşımıyorum.

Longoz Ormanı İçinde yaban hayatı ve doğayı tecrübe ederken konforunuzdan taviz vermediğiniz bir çadır kampı deneyimine ne dersiniz?

Longosphere Glamping Sahili, longoz ormanı ve gölleriyle muhteşem bir doğaya sahip olan Kırklareli’nin İğneada ilçesinde yer alıyor. İsmini bu ormanlarda almış 110 bin metrekarelik alana kurulu bu devasa tesiste 64 tane Sincap çadır ve 40 tane kaplumbağa çadırı bulunuyor.

Longosphere’de konakladığınızda dere boyunca çıplak ayakla ilerleyeceğiniz yürüyüşlere katılma, gölde kano turu yapma, gece kamp ateşi yakma ve longoz ormanlarının arasındaki dev havuzda yüzme gibi imkanlarınız bulunuyor.

SİNCAP VE KAPLUMBAĞA ÇADIRLARDA KONAKLAMA ÜCRETİ 

Bungalov tarzı Kamplumbağa Çadırlarda yatak odası, minibar, klima, berjer, duş, tuvalet, veranda ve bahçe oturma takımı ile tam bir otel konforu sunuyor. Sincap çadırlar ise panoramik tavan görüntüsü ile siz yatarken gökyüzünü odanıza taşıyor. Sincap çadırlarıda yatak odası, okuma lambası, şarj üniteleri, klima, minibar ve bahçe oturma grubu mevcut.

Sincap Çadır (Max 2 kişi)

Sadece Konaklama : 480 TL

Kahvaltı Dahil Konaklama : 560 TL

SİNCAP ÇADIR

Kaplumbağa Çadır (Max 3 kişi)

Sadece Konaklama: 800 TL (İlave yatak ücreti 200 TL)

Kahvaltı Dahil Konaklama: 880 TL (İlave yatak ücreti  220 TL)

Kaplumbağa çadır odalarda 2 yetişkin ile aynı odada konaklayan 0-3 yaş 1 çocuk ücretsizdir. 04-12 yaş çocuk % 50 indirimli.

Mekan yüksek fiyat politikaları, talep edilen ekstra ücretler ve ısıtma sorunları ile ilgili eleştiri alıyor.

KAPLUMBAĞA ÇADIR

LONGOSPHERE’DE YAPILABİLECEK AKTİVİTELER

DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ

İrili ufaklı şelaleler, ilginç kaya oluşumları, akvaryumu andıran doğal havuzlar ve tropikal bir bitki örtüsüne sahip, yer yer suyun içinden geçeceğimiz küçük engellerin bulunduğu yürüyüş rotaları sizleri bekliyor.

KANO TURLARI

İğneada’ya gidip kesinlikle yapmadan dönmem diyebileceğiniz şeylerin başında kano turu geliyor. İğneada Mert Gölü sahilinden başlayan rota longoz ormanlarının içine kadar ulaşıyor. Daha önce kanoya binmediyseniz, bu bir engel değil. Kanoya binmeden önce ufak bir eğitim yeterli oluyor.

HAPPY SAPIENS MACERA PARKI

Saka, Ağaçkakan ve Kartal olarak isimlendirilmiş üç parkurdan ve 35 oyundan oluşan bu alanda dağcılık kulübünden uzman eğitimcileri ile birlikte zorluk derecelerine göre ilerlerken her seferinde kendinizi değişik bir maceranın içinde bulacaksınız. Katılım Ücreti kişi başı 60 TL.

ORMANDA YÜZME DENEYİMİ

Longoz ormanlarınızın içerisinde bulunan bu dev yüzme havuzundan tüm misafirler ücretsiz faydalanabiliyor.

LONGOSPHERE ÇEVRESİNDE GEZİLECEK YERLER

Dupnisa mağarası, Aya Nikola Manastırı , Mahya Dağı , Cehennem Şelaleleri , Hamam Gölü, Hızırbey Camii , Vize Küçük Ayasofya , Sislioba Kalesi , Rezve deresi üzeri Volçan Köprüsü , Demirköy Dökümhanesi , Fransız feneri , Begendik köyü , Merdiven şelaleleri , Arcadia şarap bağları , Chamlıja şarap bağları da Longosphere’de konaklayanların kolaylıkla ulaşabileceği mesafede.

DUPNİSA MAĞARASI

LONGOSPHERE
Yeni Mh, Sislioba Yolu No:8, 39650 İğneada/Demirköy/Kırklareli
444 5 267

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir