Sapanca Gölü Kıyısında Tiny House ve Jakuzili Bungalov Evler Bir Arada

Sapanca Bölgesinde pek çok bungalov ev var ama ben sizleri göle sıfır konumda yer alan Sapanca Kıyı Bungalov Evler ile tanıştırmak istiyorum. Uzun yıllardır kafe restoran hizmeti veren işletme pandemi sebebiyle doğa içindeki bungalov evlere yönelik yoğun ilgiye kayıtsız kalamamış, tesisi tiny house’dan, jakuzili bungalov evlere uzanan çeşitlilikteki modern ağaç evlerle güzelleştirmiş. 

Sapanca Kıyı Bungalov Evler benzerleri gibi giriş katı ve asma katından oluşuyor. Giriş katında banyo mutfak ve oturma alanı, asma katta ise çift kişilik yatak bulunuyor. Toplamda 4 kişiye kadar koanklama yapabilmek mümkün. Dışarıda size öze bahçeniz, bahçenizde salıncağınız, yemek masa ve sandalyeleriniz, mangalınız mevcut. Tesiste her sabah sizi göle nazır bir  kahvaltı bekliyor. Diğer bungalov evlerden öne çıkan diğer bir özellik ise müşteriler için alınmış olan bisikletler ile göl kıyısında bisiklet turu atma imkanı bulunuyor. 

SAPANCA KIYI BUNGALOV KONAKLAMA ÜCRETLERİ

Standart Bungalov: Göle paralel ola standart bungalovların gecelik oda ücreti 2 kişilik serpme kahvaltı dahil 1000TL. 

Göl Manzaralı Bungalov: Sapanca Gölü’ne sıfır olan bungalov evlerin gecelik oda ücreti 2 kişilik serpme kahvaltı dahil 1.200 TL.

Göl Jakuzili Suit Oda: Sapanca Gölü’ne sıfır olan jakuzili suit odaların gecelik oda ücreti 2 kişilik serpme kahvaltı dahil 1.500 TL.

Göl Manzaralı Büyük Bungalov: Geniş bahçesi ve göl manzarası bulunan, 4-5 kişi konaklamaya müsait olan büyük bungalovların gecelik konaklama ücreti 4 kişilik serpme kahvaltı dahil 1.700 TL.

Tiny House: Göle sıfır konumlandırılmış Tinyhouse’ların  2kişilik serpme kahvaltı dahil gecelik 1.200 TL.

 

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

 

SAPANCA KIYI BUNGALOV FOTOĞRAFLARI

 

KIYI BUNGALOV EVLER İLETİŞİM BİLGİLERİ

TEL NO: 0 (530) 8703054

 

İstanbul’a Yakın En İyi Bungalov Evler ve Ücretleri | Gezenti Anne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir