İstanbul Ayaklarınızın Altında! SKYVIEW ve SKYWALK Nerede? Nasıl Gidilir? 2024 Giriş Ücreti Nedir?

Deniz seviyesinden 200 metre yüksekte, İstanbul’u 360 derecelik bir açıyla kuşbakışı izleyebileceğiniz ve 30 metrelik cam yolda adrenalin dolu anlar yaşayacağınız yepyeni bir deneyim SKYVIEW ve SKYWALK.

İstanbul’da çocuklarla gidilecek eğlenceli 40 mekandan biri olan ve biri açık hava diğeri camekanla kaplı iki kattan oluşan SKY VIEW, Galata Köprüsü’nden Haliç’e, Adalar’dan Boğaz’a doğru 360 derecelik kesintisiz bir manzara sunuyor. Açık havadaki katta bulunan ve zemini tamamen cam olan 30 metrelik balkonda yürüyerek SKYWALK yapmak ve İstanbul’u kelimenin tam anlamıyla ayaklarınızın altında hissetmek hem sizin hem de çocuklarınız için sıra dışı bir deneyim oluyor.

GÜNCEL BİLET FİYATLARI YAZININ DEVAMINDA 👇

 

SKYVIEW VE SKYWALK NEREDE? NASIL GİDİLİR?

Skyview ve Skywalk Anadolu Yakası’nın yeni alışveriş merkezlerinden Emaar Square Mall’un (-2.) katında yer alıyor. Emaar Square Mall’a ister toplu taşıma araçlarıyla, isterseniz özel aracınızla ile ulaşabilir aracınızı Emaar Square Mall’un 4500 araçlık ücretsiz otoparkına bırakabilirsiniz.

EMAAR Square Mall’a Anadolu yakasından toplu taşıma ile gitmek için Kadıköy – Kartal Metro Hattı’nı kullanıp Göztepe İstasyonu’nda inmeniz gerekiyor. Avrupa yakasından toplu taşıma ile gitmek için ise Metrobüs ile geliyorsanız Uzunçayır istasyonunda inip ya da Marmaray ile geliyorsanız Ayrılık Çeşmesi durağında inip yine Kadıköy – Kartal Metro Hattı’na geçerek Göztepe İstasyonu’nda inmeniz gerekiyor. Bu noktadan 10 dakika yürüyerek EMAAR Square Mall’a ulaşılıyor. “Ben yürümek istemiyorum.” derseniz Kadıköy Sahil’den 15 SK ve 15 ÇK no’lu İETT otobüslerine binip tam önünde de inebilirsiniz.

 

EMAAR SQUARE MALL’a kadar gelmişken yine burada bulunan Emaar Akvaryum’u ya da İllüzyonlar Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Emaar Akvaryum Güncel Giriş Ücreti için tıklayın.

İllüzyonlar Müzesi Güncel Giriş Ücreti için tıklayın.

 

SKYVIEW VE SKYWALK GÜNCEL GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR?

58 saniye süren ışıltılı bir asansör yolculuğu ile ulaşabileceğiniz SKYVIEW’e giriş için 2024 yılı itibariyle yetişkinlerin 288 TL, öğrenci ve öğretmenlerin 265 TL ödemesi gerekiyor. Cam balkonda yürüme yani SKYWALK deneyimi yaşamak isteyenlerin ise öğrenci veya yetişkin olması fark etmeksizin bunun üzerine 55 TL daha ödemesi gerekiyor.

 

SKYVIEW VE SKYWALK VİDEO VE FOTOĞRAFLARI

 

EMAAR SKYWALK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Ünalan Mah. Libadiye Cad. No:82/F Emaar AVM -2 Katı, Mağaza No: 103, 34700 Üsküdar/İstanbul

Telefon: 0 216 285 11 99

 

Emaar Square Mall’a gelmişken yine burada yer alan İllüzyonlar Müzesini de ziyaret etmek istemez misiniz?

İllüzyonlar Müzesi’nde neler var? Giriş ücreti ne? Tıklayın.

İSTANBUL İLLÜZYONLAR MÜZESİ

 

İstanbul’da Çocuklarla Gidilecek 40 Yer 2024 Giriş Ücretleri

1 Comment

  • Keyifler Yerinde dedi ki:

    Emekli olmama az kaldığı için araştırma yapıyorum. Ön bilgi alabileceğim oldukça detaylı çalışmalarınız var. Elinize sağlık…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir