Sapanca’da Çerkez Kahvaltısı Eşliğinde Bungalov Agaç Evlerde Konaklama

Sapanca Bölgesinde pırtlak gibi çoğalan bungalov evlerin arasında  lezzetli bir alternatif olan Heinz Restaurant & Bungalov konaklamaya dahil olarak sunduğu enfes çerkez kahvaltısı ile dikkat çekiyor. 1990 yılından beri alabalık restoranı olan hizmet veren Heinz Restaurant & Bungalov’un doğal ev yapımı çerkes peyniri, kaşarlı kiremitte mantarı ve ev mantısı da çok seviliyor.

 

HEINZ RESTAURANT & BUNGALOV KAHVALTISI

Sapanca’daki bungalov evlerin pek çoğunda kahvaltı hizmeti bulunmuyor.  Kahvaltı sunanlar ise içerik anlamında pek fark yaratmıyor. Heinz Restaurant & Bungalov bu anlamda Sapanca’da bungalov konaklamaları arasında ön plana çıkıyor. Heinz Restaurant & Bungalov kahvaltısında ev yapımı acıka ve reçeller, doğal peynir çeşitleri, otlu tereyağı, sahanda tereyağlı köy yumurtası, puf böreği (pişi), soslu patatates, gözleme çeşitleri, mücver ve kiremitte mantar beğeni topluyor.

 

HEINZ RESTAURANT & BUNGALOV’A NASIL GİDİLİR?

Tem Sapanca çıkışı İzmit yönüne sola, 1 km sonra Kırkpınar ışıklardan sağa dönerek SAHİL tabelasını takip etmeniz gerekiyor. 800 metre sonra TEM alt geçidi karşınıza çıktığında tekrar sağa döndüğünde Çiftlik ve Atlıköşk’ü geçtikten sonra karşınıza Heinz Restaurant çıkıyor.

 

HEINZ RESTAURANT & BUNGALOV’DA KONAKLAMA ÜCRETİ NEDİR?

EYLÜL 2023 İTİBARİYLE;

Heinz Restaurant & Bungalov Evlerde 2 kişi serpme kahvaltı dahil olmak üzere;

 

STANDART ŞÖMİNE SOBALI🔥🏡
•Gecelik 3500₺
—————————————
JAKUZİLİ 🛁🏡
•Gecelik 4000₺
————————————-
JAKUZİ SÖMİNE SOBALI 🛁🔥🏡
•Gecelik 4500₺

Cumartesi tek gece rezervasyon alınmıyor. Bungalovlarda maksimum 3 yetişkin ve 2 çocuk kalabiliyor. Evli olma zorunluluğu yok. 20 yaş ve üzeri kimliği olan herkes konaklayabiliyor.

 

HEINZ RESTAURANT & BUNGALOV FOTOĞRAFLARI

HEINZ RESTAURANT & BUNGALOV

Rüstempaşa, Kırkpınar Evleri İçi Yolu, 54600 Sapanca/Sakarya

0 (552) 4801888

 

İstanbul’a Yakın En Güzel 13 Tatil Yeri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir