Sapanca’da Çerkez Kahvaltısı Eşliğinde Bungalov Agaç Evlerde Konaklama

Sapanca Bölgesinde pırtlak gibi çoğalan bungalov evlerin arasında  lezzetli bir alternatif olan Heinz Restaurant & Bungalov konaklamaya dahil olarak sunduğu enfes çerkez kahvaltısı ile dikkat çekiyor. 1990 yılından beri alabalık restoranı olan hizmet veren Heinz Restaurant & Bungalov’un doğal ev yapımı çerkes peyniri, kaşarlı kiremitte mantarı ve ev mantısı da çok seviliyor.

 

HEINZ RESTAURANT & BUNGALOV KAHVALTISI

Sapanca’daki bungalov evlerin pek çoğunda kahvaltı hizmeti bulunmuyor.  Kahvaltı sunanlar ise içerik anlamında pek fark yaratmıyor. Heinz Restaurant & Bungalov bu anlamda Sapanca’da bungalov konaklamaları arasında ön plana çıkıyor. Heinz Restaurant & Bungalov kahvaltısında ev yapımı acıka ve reçeller, doğal peynir çeşitleri, otlu tereyağı, sahanda tereyağlı köy yumurtası, puf böreği (pişi), soslu patatates, gözleme çeşitleri, mücver ve kiremitte mantar beğeni topluyor.

 

HEINZ RESTAURANT & BUNGALOV’A NASIL GİDİLİR?

Tem Sapanca çıkışı İzmit yönüne sola, 1 km sonra Kırkpınar ışıklardan sağa dönerek SAHİL tabelasını takip etmeniz gerekiyor. 800 metre sonra TEM alt geçidi karşınıza çıktığında tekrar sağa döndüğünde Çiftlik ve Atlıköşk’ü geçtikten sonra karşınıza Heinz Restaurant çıkıyor.

 

HEINZ RESTAURANT & BUNGALOV’DA KONAKLAMA ÜCRETİ NEDİR?

400 m2 bahçeli Heinz Restaurant & Bungalov Evlerde 2 kişi serpme kahvaltı dahil konaklama fiyatı;

Üçgen bungalov evlerde; haftaiçi 1200 TL,  hafta sonu ise 1500 TL.

Tiny housa’larda; haftaiçi 1700 TL,  hafta sonu ise 2000 TL. 

Cumartesi tek gece rezervasyon alınmıyor. Bungalovlarda maksimum 3 yetişkin ve 2 çocuk kalabiliyor. Evli olma zorunluluğu yok. 20 yaş ve üzeri kimliği olan herkes konaklayabiliyor.

 

 

HEINZ RESTAURANT & BUNGALOV FOTOĞRAFLARI

 

HEINZ RESTAURANT & BUNGALOV

Rüstempaşa, Kırkpınar Evleri İçi Yolu, 54600 Sapanca/Sakarya

0 (531) 210 73 89

 

İstanbul’a Yakın En Güzel Tatil Yerleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.