Büyükada’da Kahvaltı Nerede Yapılır? Ada Kahvaltı 2023 Menü Fiyatı

Büyükada’da şirin bir köşkün bahçesinde hizmet veren Ada Kahvaltı, portakal ağaçlarının altında sunduğu anne eli değmiş kahvaltısı ile ‘Büyükada’da Kahvaltı Nerede Yapılır?’ sorusuna yanıt oluyor.  Komşuya kahvaltıya gitmişsiniz hissi uyandıran Ada kahvaltı sıcacık servis edilen Anneanne poğaçası, hellim peyniri, patatesli omlet, acuka, karpuz kabuğu reçeli ve biberli çökelek gibi sıra dışı lezzetleri ile Büyükada kahvaltı mekanları arasında bir adım öne çıkıyor.

Kente yakın ama kentten çok uzak bir kaçış noktası olan Büyükada’daki en sevimli kahvaltı mekanlarından Ada Kahvaltı’da servis edilen tüm malzemeler azar azar sunuluyor, bittikçe yenisi ücretsiz olarak ilave ediliyor, böylece hiçbir şey ziyan olmuyor. Mekan tam bir aile işletmesi, ev sahibinin içtenliği misafirliğe gelmişsiniz hissi uyandırıyor. Hafta sonu için mutlaka rezervasyon yaptırılması gereken Ada Kahvaltı’da yoğun günlerde zaman zaman sıra ve servis bekleniyor ancak buna değiyor.

Temmuz 2023 itibariyle kişi başı 275 TL olan Ada Kahvaltı’da zahter, zeytinyağı, üç çesit peynir, yeşil zeytin, siyah zeytin, haşlanmış yumurta, üç biberli çökelek, salamura biberli çökelek, baharatlı anne salçası, 3 çesit anne reçeli, bal-kaymak, domates-salatalık, Ada kahvaltı böreği, ev poğaçası ya da katmer sunuluyor. Menemen ve omlet çeşitleri  ekstra olarak ayrıca ücretlendiriliyor.

ADA KAHVALTI

Akdemir Sokak No:6 Büyükada
0 (216) 382 16 62 – 0(537) 791 19 16

Büyükada’daki diğer kahvaltı mekanları için tıklayın.

Büyükada’da Ne Yenir? Nerede Yenir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir