Uludağ’ın Zirvesinde Bungalov Evler’de Konaklama, Gököz Natural Park

Bir hafta sonu şehir hayatından uzaklaşıp Uludağ’ın zirvesinde, 1100 m yüksekteki Gököz Natural Park Bungalov Evler’de konaklamaya ne dersiniz?

Bursa merkezden Orhaneli yoluna girilip Keles istikametine yaklaşık 45 dakika ilerleyince karşınıza çıkan Türkiye’nin en romantik rotalarından biri, Gököz Natural Park’ta göl kenarında Arif Bey ve ailesinin işlettiği tesiste güzel bir serpme kahvaltıyla güne başlayabilirsiniz. ATV’lerle orman içerisine giden parkurda gezebilir, çocuklarınızla midilliye binip balık tutarak güne devam edebilirsiniz. Yörede yetişen kuzulardan hazırlanan menü ile hem öğlen hem de akşam yemeklerinizi yiyerek güzel bir gün geçirebilir, bungalov evlerde konaklayıp ertesi gün yine bu güzel doğaya uyanmanız mümkün.

 

GÖKÖZ NATURAL PARK BUNGALOV EVLERDE GÜNCEL KONAKLAMA ÜCRETİ NEDİR?

Gököz bungalov evlerde MART 2024 itibariyle serpme köy kahvaltısı dahil gecelik 2 kişi konaklama ücreti hafta içi ve hafta sonu 3000 TL.

6 yaş üstü çocuklardan 500 TL fark alınıyor. İki gece üstüste konakladığınızda gece başı 500 TL indirim yapılıyor. Bir bungalovda 4 kişilik bir aile rahatlıkla konaklayabiliyor. Alakart restoran gün boyunca hizmet veriyor akşam yemekleri ekstra olarak ister otantik salonda, isterseniz bungalovunuzun bahçesinde kamp ateşi eşliğinde mangal keyfi yaparak alınabiliyor.

 

GÖKÖZ NATURAL PARK FOTOĞRAFLARI

 

 

GÖKÖZ NATURAL PARK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Gököz Mahallesi Bursa Yolu Maremşah Yaylası, 16740 Keles/Bursa, Türkiye

Telefon: +90 545 421 04 94

 

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Bursa’ya Yakın En iyi 7 Bungalov Otel ve 2023 Ücretleri | Gezenti Anne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir