İstanbul’da Bungalov Evlerde Konaklama, Kulindağ

Yıllardır İstanbulluların hafta sonunda orman içinde kahvaltı keyfi yapmak için tercih ettikleri Kulindağ son dönemde pandemi sebebiyle bungalov evlerde konaklama seçeneği ile ön plana çıkıyor. 

Sapanca bölgesinde yoğunlaşan bungalov evler kadar lüks olmasa da İstanbul’dan belediye otobüsü ile bile ulaşılabilir olması Kulindağ bungalov evleri oldukça cazip kılıyor.

Beykoz’a bağlı Mahmut Şevket Paşa köyünde yer alan Kulindağ, orman içinde, devasa ağaçlar arasındaki 6 sevimli bungalov evden ve dev teraslı bir restorandan oluşuyor. Açık büfe kahvaltısı özellikle sevilen mekanda pandemi döneminde kahvaltı sadece bungalov evlerde konaklayan müşterilere sunuluyor.

Kokorot, Cimbar, Eznevit, Alaca, Sıyırma, Kızıldağ olmak üzere Aladağ’ın zirve isimlerinden oluşan 6 tane bungalov eve isimleri bulundukları yüksekliğe göre verilmiş. Her bungalov tek bir oda ve banyodan oluşuyor. Odalarda yatak, dolap, radyatör, vantilatör, havlu, şampuan, sabun, tuvalet kağıdı var, ısıtma merkezi sistemle sağlanıyor. TV, mutfak, minibar, buzdolabı ve klima bulunmuyor. Odalarda sigara içilmiyor, konaklamalarda 9 yaş altı misafirler kabul edilmiyor.

KULİNDAĞ BUNGALOV EVLER GÜNCEL KONAKLAMA ÜCRETLERİ

Bungalov evlerde iki kişi kalındığında, 2 kişi toplam fiyatı, kahvaltılar dahil 430 TL, 3 kişi kaldığında, 3 kişi toplam fiyatı kahvaltılar dahil 600 TL, tek kişi kaldığında (single) fiyat, kahvaltı dahil 320 TL. Öğle ve akşam yemekleri fiyatlara dahil değil, menüden alakart olarak seçiliyor.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için gecelik 50 TL indirim uygulanıyor.

KULİNDAĞ FOTOĞRAFLARI

Kulindağ Rezervasyon No: 0850 302 0299

İstanbul’a Yakın En İyi Bungalov Evler ve Ücretleri | Gezenti Anne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir