İstanbul’da Bungalov Evlerde Konaklama, Kulindağ

Yıllardır İstanbulluların hafta sonunda orman içinde kahvaltı keyfi yapmak için tercih ettikleri Kulindağ son dönemde pandemi sebebiyle bungalov evlerde konaklama seçeneği ile ön plana çıkıyor. 

Sapanca bölgesinde yoğunlaşan bungalov evler kadar lüks olmasa da İstanbul’dan belediye otobüsü ile bile ulaşılabilir olması Kulindağ bungalov evleri oldukça cazip kılıyor.

Beykoz’a bağlı Mahmut Şevket Paşa köyünde yer alan Kulindağ, orman içinde, devasa ağaçlar arasındaki 6 sevimli bungalov evden ve dev teraslı bir restorandan oluşuyor. Açık büfe kahvaltısı özellikle sevilen mekanda pandemi döneminde kahvaltı sadece bungalov evlerde konaklayan müşterilere sunuluyor.

Kokorot, Cimbar, Eznevit, Alaca, Sıyırma, Kızıldağ olmak üzere Aladağ’ın zirve isimlerinden oluşan 6 tane bungalov eve isimleri bulundukları yüksekliğe göre verilmiş. Her bungalov tek bir oda ve banyodan oluşuyor. Odalarda yatak, dolap, radyatör, vantilatör, havlu, şampuan, sabun, tuvalet kağıdı var, ısıtma merkezi sistemle sağlanıyor. TV, mutfak, minibar, buzdolabı ve klima bulunmuyor. Odalarda sigara içilmiyor, konaklamalarda 9 yaş altı misafirler kabul edilmiyor.

KULİNDAĞ BUNGALOV EVLER GÜNCEL KONAKLAMA ÜCRETLERİ

Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri;

İki kişi kalındığında toplam fiyat, kahvaltılar dahil 890 TL, 3 kişi kaldığında toplam fiyat, kahvaltılar dahil 1110 TL, tek kişi kaldığında (single) fiyat, kahvaltı dahil 660 TL.

Resmi tatile denk gelmeyen Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günleri;

İki kişi kalındığında toplam fiyat, kahvaltılar dahil 620 TL, 3 kişi kaldığında toplam fiyat, kahvaltılar dahil 850 TL, tek kişi kaldığında (single) fiyat, kahvaltı dahil 550 TL.

Öğle ve akşam yemekleri fiyatlara dahil değil, menüden alakart olarak seçiliyor.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için gecelik 100 TL indirim uygulanıyor.

KULİNDAĞ FOTOĞRAFLARI

Kulindağ Rezervasyon No: 0850 302 0299

İstanbul’a Yakın En İyi Bungalov Evler ve Ücretleri | Gezenti Anne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir