Sapanca Gölü’ne Sıfır Salıncaklı ve Kayıklı Bungalov

Ağaçların arasındaki bungalov evler ne kadar insanı ne kadar doğanın kalbinde hissettirse de deniz veya göl kıyısında olanların keyfi bambaşka oluyor. Su kıyısı insana her zaman daha çok huzur veriyor. Sapanca Gölgibi Bungalov Sapanca’daki onlarca bungalov ev arasında göle sıfır konumu ile ön plana çıkıyor.

Sapanca Göldibi Bungalov biri suit bungalov, altısı superior bungalov ve beşi de deluxe bungalov olmak üzere göle sıfır konumdaki 12 tane bungalovdan oluşuyor. Göl kıyısında kahvaltı keyfi tesis tarafından sağlanırken diğer öğünleri bungalovların mutfağında kendiniz hazırlama imkanı bulunuyor. Muhteşem instagram pozları ortaya çıkartan tesisin göl içindeki salıncağı ve kayığı da çok seviliyor.

 

SAPANCA GÖLDİBİ BUNGALOV GÜNCEL KONAKLAMA ÜCRETLERİ NEDİR?

Göl Manzaralı Deluxe Bungalov evlerde hafta içi iki yetişkin gecelik kahvaltı dahil toplam 700 TL, hafta sonu ise 800 TL karşılığında konaklama yapılabiliyor. 

Göl Manzaralı Superior Bungalov evlerde hafta içi iki yetişkin gecelik kahvaltı dahil toplam 800 TL, hafta sonu ise 900 TL karşılığında konaklama yapılabiliyor. 

Göl Manzaralı Suit Bungalov evlerde hafta içi iki yetişkin gecelik kahvaltı dahil toplam 1100 TL, hafta sonu ise 1300 TL karşılığında konaklama yapılabiliyor. Hafta sonu minumun 2 gece konaklama şartı aranıyor.

 

Tesiste Gezenti Anne’yi instagramda takip edenler için %10 indirim uygulanıyor. 

 

 

SAPANCA GÖLDİBİ BUNGALOV FOTOĞRAFLARI

 

SAPANCA GÖLDİBİ BUNGALOV İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: Rüstempaşa Mah. Sahil Cad. Hayruş Sk, 54600 Sapanca/Sakarya – Sapanca

TELEFON: 0 (264) 5820001

 

Sapanca’da En İyi Bungalov Evler ve Fiyatları | Gezenti Anne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir