İzmir En İyi Bungalov Evler ve Fiyatları

1 – MORKOYUN KAMP VE BUNGALOV, MORDOĞAN

Pandemi sebebiyle doğaya dönüş gün geçtikçe daha değerli hale geldi. Orman içerisinde ya da deniz kıyısındaki bungalov evler daha izole bir tatil imkanı sundukları için gün geçtikçe popülerleşti.  İzmir Mordoğan’daki Morkoyun Kamp ve Bungalov çocuklar için sunduğu etkinlikler ile çocuklu ailelerin gözdesi haline geldi.

Türkiye’nin cennet köşelerinden birisi olan tarihi Karaburun yarımadasında, en güzel doğal alanlarından birisi olan Çamlık bölgesinde, tarihi çam ağaçlarının ve zeytin ağaçlarının altında  konaklama imkanı sunuyor. Aile işletmesi olan tesis restaurant, bahçeler, atölye ve etkinlik alanları  ve bungalovları bir araya getiriyor.

Morkoyun Kamp ve Bungalov hakkında detay bilgiler ve konaklama ücretleri için tıklayın.

 

2 – LA CASA VERDE, FOÇA

Son yılların efsane dizilerinden La Casa De Papel’den esinlenmiş, La Casa Verde İzmir Eski Foça yolu üzerinde yer alıyor ve İstanbul, Berlin, Nairobi ve Tokyo isimli, her biri farklı konseptteki 4 adet bungalov evden oluşuyor. Oldukça keyifli tasarımlara sahip bungalov evler doğanın kalbinde izole bir tatil imkanı sunuyor.

Hayal, Peri ve Masal isimli 3 kızı olan doğasever bir çiftin çocuklarını bahçeli bir evde büyütme sevdası ile başlayan hikayeleri bungalov ev ve restoran işletmeciliğine dönüşmüş. Bu tatlı bungalov evler kısa sürede İzmirlilerin hafta sonu doğaya kaçış rotalarından biri olmuş. 

La Casa Verde hakkında detay bilgiler, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın.

 

3 – KAYSERKAYA BUNGALOV EVLERİ, ŞİRİNCE

İzmir’in en turistik köylerinden Şirince’deki Kayserkaya Bungalov Evleri Matematik Köyü’ne yakın bir konumda yer alıyor. Çam ormanları içerisinde akşam günbatımının, gece de yıldızların izlenebileceği doğanın kalbindeki tesiste 7 tane bungalov ev, 5 tane dağ evi, 3 tane şömineli kır evi, restoran ve yüzme havuzu bulunuyor.

Kayserkaya hakkında detay bilgiler, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın.

 

4 – FOÇA DOME GLAMPING

Foça’nın şirin köyü Kozbeyli’de çam ve zeytin ağaçları içerisine gizlenmiş altı adet Glamping çadırları ile FOÇA DOME doğa iç içe lüks tatil konforu sunuyor. Özel tasarımıyla içindeyken dahi doğayla bağınızın kopmadığı çadırlarda şeffaf tavanı sayesinde yıldızları izleyerek uykuya dalınıyor, kuş sesleri eşliğinde, size özel geniş ahşap terasta sunulan doğal kahvaltıyla güne başlanıyor.

Foça Dome Glamping İletişim bilgileri ve Konaklama ücretleri için tıklayın.

İZMİR FOÇA DOME GLAMPING

 

 

5 – BUNGALOVE SEFERİHİSAR

Sığacık ve Akarca’nın ortasında bulunan, tamamı meyve ağaçları ile kaplı bir kamp alnında yer alan Bungalove’da mandalina ağaçları arasında, 5 dönüme yayılmış 3 tip konaklama seçeneği bulunuyor. Şehre yakın oluşunun da avantajıyla her an kolayca kaçabileceğiniz ve her mevsimde ayrı keyif alabileceğiniz yeni adresiniz oluyor. Bungalove’da bol oksijen sayesinde sabah dinlenmiş uyanıp, kendinizi serin maviliğe bırakacağınız, çevrenin doğal güzelliklerini keşfedebileceğiniz muhteşem bir gün geçirip ardından yastığa başınızı koyduğunuzda gülümseyerek hatırlayacağınız anılar kalıyor.

Bungalove Hakkında Bilgiler, Konaklama Ücretleri ve İletişim Bilgileri için tıklayın.

 

6 – AĞAÇ EV İZMİR,  TORBALI 

İzmir merkezine 40 dakika uzaklıkta, Torbalı İlçesi’nde yer alan Ağaç Ev İzmir Onat Bey ve eşi Irmak Hanım işletiyor.  Çam ormanlarının arasında zeytin ağaçlarının da eşlik ettiği Ağaç Ev İzmir’de 4 ayrı müstakil bungalov bulunuyor. Evlerin yanı başında akan derenin, kuş cıvıltıları, yemyeşil ağaçlar ve bahar dallarıyla insan şehrin tüm stresinden kaçıp bolca huzur doluyor. Tesiste girişler için akıllı kilit sistemi, şömine, soba, misafirlerin yemek pişirebilmesi için tüm mutfak gereçlerinin bulunduğu mutfak, yemek takımları, havlu, şampuan, saç kurutma makinesi, temiz çarşaflar, ekstra yastık ve battaniyeler bulunuyor.

Ağaç Ev İzmir Konaklama Ücreti, Fotoğraflar ve İletişim Bilgileri için tıklayın.

 

 

7 – PİNGALA GLAMPING CARAVAN HOTEL, KARABURUN

Çocukken bir karavanda yaşayıp dünyayı dolaşmak pek çoğumuzun hayali değil miydi?

Pingala Glamping Caravan Hotel ile artık hayallerimize bir adım daha yaklaşmamız mümkünİzmir’in Karaburun İlçesinde deniz kenarındaki ormanlık alanda konumlandırılmış Pingalakamp’ta ister karavanda ister glamping çadırda konaklayabilir, milyon yıldızlı ortamda huzurlu bir uykuya dalabilirsiniz.

Pingala Kamp hakkında detay bilgiler, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın. 

 

8 – HAYAL TADINDA, BİRGİ KÖYÜ

İstanbul’un kaosundan kaçanlar kulübü üyelerinden Seda & Umut çiftinin İzmir’in Birgi köyünde aldıkları bir araziyi düzenleyerek  yaşama alanı ve zeytin çiftliğine çevirmiş. Çiftliğe burada doğan kızları Hayal’in ismi verilmiş. Hayal Tadında tesislerinde zeytin ağaçlarının arasında, her birinin kendine ait bahçesi ve kamelyası bulunan 2 tane tiny house konseptli ÇOBAN EV, bir tane de TAŞ EV bulunuyor. Çiftlik Birgi köyünün tarihi sokaklarına 2 km mesafede bulunuyor.

Hayal Tadında hakkında detay bilgiler, konaklama ücretleri ve fotoğraflar için tıklayın.

 

İzmir Lezzet Durakları / İzmir En iyi Restoranlar | Gezenti Anne

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir