İzmir En İyi Bungalov Evler ve Fiyatları

1 – MORKOYUN KAMP VE BUNGALOV, MORDOĞAN

Pandemi sebebiyle doğaya dönüş gün geçtikçe daha değerli hale geldi. Orman içerisinde ya da deniz kıyısındaki bungalov evler daha izole bir tatil imkanı sundukları için gün geçtikçe popülerleşti.  İzmir Mordoğan’daki Morkoyun Kamp ve Bungalov çocuklar için sunduğu etkinlikler ile çocuklu ailelerin gözdesi haline geldi.

Türkiye’nin cennet köşelerinden birisi olan tarihi Karaburun yarımadasında, en güzel doğal alanlarından birisi olan Çamlık bölgesinde, tarihi çam ağaçlarının ve zeytin ağaçlarının altında  konaklama imkanı sunuyor. Aile işletmesi olan tesis restaurant, bahçeler, atölye ve etkinlik alanları  ve bungalovları bir araya getiriyor.

Morkoyun Kamp ve Bungalov hakkında detay bilgiler ve konaklama ücretleri için tıklayın.

 

2 – LA CASA VERDE, FOÇA

Son yılların efsane dizilerinden La Casa De Papel’den esinlenmiş, La Casa Verde  İzmir Eski Foça yolu üzerinde yer alıyor ve İstanbul, Berlin, Nairobi ve Tokyo isimli, her biri farklı konseptteki 4 adet bungalov evden oluşuyor. Oldukça keyifli tasarımlara sahip bungalov evler doğanın kalbinde izole bir tatil imkanı sunuyor.

Hayal, Peri ve Masal isimli 3 kızı olan doğasever bir çiftin çocuklarını bahçeli bir evde büyütme sevdası ile başlayan hikayeleri bungalov ev ve restoran işletmeciliğine dönüşmüş. Bu tatlı bungalov evler kısa sürede İzmirlilerin hafta sonu doğaya kaçış rotalarından biri olmuş. 

La Casa Verde hakkında detay bilgiler, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın.

 

3 – KAYSERKAYA BUNGALOV EVLERİ, ŞİRİNCE

İzmir’in en turistik köylerinden Şirince’deki Kayserkaya Bungalov Evleri Matematik Köyü’ne yakın bir konumda yer alıyor. Çam ormanları içerisinde akşam günbatımının, gece de yıldızların izlenebileceği doğanın kalbindeki tesiste 7 tane bungalov ev, 5 tane dağ evi, 3 tane şömineli kır evi, restoran ve yüzme havuzu bulunuyor.

Kayserkaya hakkında detay bilgiler, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın.

 

4 – PİNGALA GLAMPING CARAVAN HOTEL, KARABURUN

Çocukken bir karavanda yaşayıp dünyayı dolaşmak pek çoğumuzun hayali değil miydi?

Pingala Glamping Caravan Hotel ile artık hayallerimize bir adım daha yaklaşmamız mümkünİzmir’in Karaburun İlçesinde deniz kenarındaki ormanlık alanda konumlandırılmış Pingalakamp’ta ister karavanda ister glamping çadırda konaklayabilir, milyon yıldızlı ortamda huzurlu bir uykuya dalabilirsiniz.

Pingala Kamp hakkında detay bilgiler, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın. 

İzmir Usülü Kokoreç Nedir? İzmir’de Kokoreç Nerede Yenir? | Gezenti Anne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir