İzmir Şirince’de Bungalov Evler ve Ücretleri, Kayserkaya

İzmir’in en turistik köylerinden Şirince’deki Kayserkaya Bungalov Evleri Matematik Köyü’ne yakın bir konumda yer alıyor. Çam ormanları içerisinde akşam günbatımının, gece de yıldızların izlenebileceği doğanın kalbindeki tesiste 7 tane bungalov ev, 5 tane dağ evi, 3 tane şömineli kır evi, restoran ve yüzme havuzu bulunuyor. 

Kayserkaya bungalov evlerin tüm odalarında klima, TV, saç kurutma makinesi, duş, wc kablosuz internet ve kalorifer sistemi  bulunuyor. Şömine ve mini buzdolabı olan oda seçenekleri de mevcut. Tesisin büyük bir bahçesi yaz ayları için havuz başında geniş bir güneşlenme terası da var.

KAYSERKAYA BUNGALOV EVLERDE KONAKLAMA ÜCRETİ NEDİR?

Kayserkaya’da hafta sonu 3 gece konaklamalarda 2 kişi için toplam bungalov evlerde 1500 TL, standart odalarda 1700 TL, şömineli kır evlerinde 1800 TL, şömineli delux evlerde 2100 TL karşılığında konaklanıyor.

Hafta içi ise bungalov evler ve standart odalar 2 kişi için gecelik 400 TL, şömineli kır evleri 500 TL, şömineli deluxe evler 600 TL olarak ücretlendiriliyor. Fiyatlara konaklama ve kahvaltı dahil. Akşam yemekleri alakart olarak menüden sipariş ediliyor. Konaklama boyunca çay ve nescafeler ikram ediliyor.

 

KAYSERKAYA BUNGALOV EVLER FOTOĞRAFLAR

 

KAYSERKAYA BUNGALOV EVLER İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Şirince Mahallesi Kayser Sokak No:12 Kayserkaya Dağ Evleri, 35920 Selçuk/İzmir, Türkiye

 

Telefon: +90 232 898 31 72

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir