İzmir Foça’da Bungalov Evler, La Casa Verde 2024 Konaklama Fiyatı

Son yılların efsane dizilerinden La Casa De Papel’den esinlenmiş, La Casa Verde  İzmir Eski Foça yolu üzerinde yer alıyor ve İstanbul, Berlin, Nairobi ve Tokyo isimli, her biri farklı konseptteki 4 adet bungalov evden oluşuyor. Oldukça keyifli tasarımlara sahip bungalov evler doğanın kalbinde izole bir tatil imkanı sunuyor.

Hayal, Peri ve Masal isimli 3 kızı olan doğasever bir çiftin çocuklarını bahçeli bir evde büyütme sevdası ile başlayan hikayeleri bungalov ev ve restoran işletmeciliğine dönüşmüş. Bu tatlı bungalov evler kısa sürede İzmirlilerin hafta sonu doğaya kaçış rotalarından biri olmuş.  

LA CASA VERDE BUNGALOV EVLERDE 2023 YILI KONAKLAMA ÜCRETLERİ

OCAK 2024 İTİBARİYLE;

BERLİN

Berlin, karakteristik rengi ve sade iç dekorasyonuyla romantizm aradığınız özel günleriniz için öne çıkıyor. Asma katında iki kişilik bir yatak, altta açılınca iki kişilik rahat bir yatağa dönüşen çok şık ferforje bir divanı var. Özellikle 2 çocuklu hatta 3 çocuklu geniş aileler için de ideal.

Gecelik 2 kişi 2500 TL. 0-6 yaş çocuklar ücretsiz, 7-12 yaş 300 TL, 12 yaş üzeri 500 TL.

LA CASA VERDE BERLİN

İSTANBUL

İstanbul nostalji kokuyor. Huzur ve asalet dolu. Özenle seçilmiş eşyaları ve aksesuarlarıyla, Berlin gibi çocuklu aileler için uygun özellikle. Üstte iki kişilik yatağı ve altta Berlin’deki divanın aynısı. Açılınca 4 kişilik bir aile için ideal bir ev. Nostalji arayan romantik çiftler için de tabi.

Gecelik 2 kişi 2500 TL. 0-6 yaş çocuklar ücretsiz, 7-12 yaş 300 TL, 12 yaş üzeri 500 TL.

LA CASA VERDE İSTANBUL

TOKYO

Tokyo’nun detaylarında, sadeliğin ve huzurun timsali Uzak Doğu ruhuna sadık kalınmış. Ruhunuz dinlenmeye, beyniniz rahatlamaya ihtiyaç duyuyorsa seçeceğiniz Bungalow Tokyo. Çocuksuz çiftler için uygun.

Gecelik 2 kişi 2200 TL. Tokyo’da bir çocuğun yatabileceği bir yatağa dönüşebilen bir koltuk bulunuyor, ek yatak istenmezse 7 yaşına kadar iki çocuk ücretsiz.  7-12 yaş 300 TL, 12 yaş üzeri 500 TL.

LA CASA VERDE TOKYO

NAİROBİ

Nairobi, Afrika esintileriyle dolu, biraz şımartılmış sanki. Maceraperest renkli misafirlerimiz için tercih sebebi oluyor. Romantizm istemesenizde önüne geçilmiyor Nairobi’de. Çocuksuz çiftler için ideal. 

Gecelik 2 kişi 2200 TL. 0-6 yaş çocuklar ücretsiz, 7-12 yaş 300 TL, 12 yaş üzeri 500 TL.

LA CASA VERDE NAİROBİ

Tüm fiyatlara iki kişi kahvaltı ve gün boyu kafede ve bahçede çay, kahve ve ikramları dahil.

* Haftasonu Cumartesi istenirse, Cuma-Cumartesi yada Cumartesi-Pazar şeklinde minimum iki gece rezervasyon kabul ediliyor. Cumartesi dışında hergün tek gece konaklamak mümkün.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

 

LA CASA VERDE FOTOĞRAFLARI

 

 

LA CASA VERDE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Eski Foça Asfaltı Cad. No:252 İZMİR

Telefon: 0 542 681 7504 / 0 505 873 7592

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

İzmir En İyi Bungalov Evler ve Fiyatları | Gezenti Anne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir