İzmir Torbalı’da Orman İçinde Ağaç Evler ve 2022 Konaklama Ücretleri

İzmir merkezine 40 dakika uzaklıkta, Torbalı İlçesi’nde yer alan Ağaç Ev İzmir Onat Bey ve eşi Irmak hanım işletiyor.  Çam ormanlarının arasında zeytin ağaçlarının da eşlik ettiği Ağaç Ev İzmir’de 4 ayrı müstakil bungalov bulunuyor. Evlerin yanı başında akan derenin, kuş cıvıltıları, yemyeşil ağaçlar ve bahar dallarıyla insan şehrin tüm stresinden kaçıp bolca huzur doluyor.

Tesiste ücretsiz otopark, girişler için akıllı kilit sistemi, şömine, soba, misafirlerin yemek pişirebilmesi için tüm mutfak gereçlerinin bulunduğu mutfak, yemek takımları, havlu, şampuan, saç kurutma makinesi, temiz çarşaflar, ekstra yastık ve battaniyeler bulunuyor.

Gerçekten bir ağacın içine inşa edilmiş bu evlerde  uyandığınızda pencereden baktığınızda yeşil ağaçlar camınıza çarpıyor, yağmur seslerini duymanıza olanak sağlayan ince çatı, kitap okurken, dinlenirken, uzanırken duyabileceğiniz evin altından akan derenin sesi geliyor. Kendi terasınızda otururken terasın içinden geçen ağaç gövdeleri,içeride yanan şöminenin çıtırtısı, kuş sesleri ağaçlarda gezinen sincaplar bulunuyor. Tesiste barbekü yapma imkanı da bulunuyor.

Ağaç Ev İzmir Güncel Konaklama Ücretleri Nedir?

Ağaç Ev İzmir için rezervasyonlar AIRBNB sitesi üzerinden yapılıyor. 4 kişinin konaklayabileceği evlerde gecelik toplam 350 TL talep ediliyor. Hafta içi minimum 2 gece, hafta sonu ise minimum 3 gece konaklama zorunluluğu bulunuyor.

Ağaç Ev İzmir Fotoğrafları

Ağaç Ev İzmir İletişim Bilgileri

Onat Bey: +90 544 691745

 

İzmir En İyi Bungalov Evler ve Fiyatları | Gezenti Anne
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir