İzmir Torbalı’da Orman İçinde Ağaç Evler ve 2024 Konaklama Ücretleri

İzmir merkezine 40 dakika uzaklıkta, Torbalı İlçesi’nde yer alan Ağaç Ev İzmir Onat Bey ve eşi Irmak hanım işletiyor.  Çam ormanlarının arasında zeytin ağaçlarının da eşlik ettiği Ağaç Ev İzmir’de 4 ayrı müstakil bungalov bulunuyor. Evlerin yanı başında akan derenin, kuş cıvıltıları, yemyeşil ağaçlar ve bahar dallarıyla insan şehrin tüm stresinden kaçıp bolca huzur doluyor.

Tesiste ücretsiz otopark, girişler için akıllı kilit sistemi, şömine, soba, misafirlerin yemek pişirebilmesi için tüm mutfak gereçlerinin bulunduğu mutfak, yemek takımları, havlu, şampuan, saç kurutma makinesi, temiz çarşaflar, ekstra yastık ve battaniyeler bulunuyor.

Gerçekten bir ağacın içine inşa edilmiş bu evlerde  uyandığınızda pencereden baktığınızda yeşil ağaçlar camınıza çarpıyor, yağmur seslerini duymanıza olanak sağlayan ince çatı, kitap okurken, dinlenirken, uzanırken duyabileceğiniz evin altından akan derenin sesi geliyor. Kendi terasınızda otururken terasın içinden geçen ağaç gövdeleri,içeride yanan şöminenin çıtırtısı, kuş sesleri ağaçlarda gezinen sincaplar bulunuyor. Tesiste barbekü yapma imkanı da bulunuyor.

Ağaç Ev İzmir Güncel Konaklama Ücretleri Nedir?

Ağaç Ev İzmir için rezervasyonlar AIRBNB sitesi üzerinden yapılıyor. 4-7 kişinin konaklayabileceği evlerde konaklama bedeli OCAK 2024 İTİBARİYLE gecelik toplam 900 – 2000 TL arasında değişiyor.

Ağaç Ev İzmir Fotoğrafları

Ağaç Ev İzmir İletişim Bilgileri

Onat Bey: +90 544 6911745

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

İzmir En İyi Bungalov Evler ve Fiyatları | Gezenti Anne
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir