İzmir Foça’da Glamping Çadırında Lüks Tatil Keyfi, FOÇA DOME

Foça’nın şirin köyü Kozbeyli’de çam ve zeytin ağaçları içerisine gizlenmiş 6 Glamping çadırları ile FOÇA DOME doğa iç içe lüks tatil konforu sunuyor. Özel tasarımıyla içindeyken dahi doğayla bağınızın kopmadığı çadırlarda şeffaf tavanı sayesinde yıldızları izleyerek uykuya dalınıyor, kuş sesleri eşliğinde, size özel geniş ahşap terasta sunulan doğal kahvaltıyla güne başlanıyor.

10 dakika yürüme mesafesindeki taş evleriyle ünlü Kozbeyli Köyü ve köyün içinden başlayan Fula Dağı yürüyüş ve bisiklet parkuru Foça Dome Glamping & Suits çevresindeki günlük etkinliklerden sadece birkaçı. Ayrıca Yeni Foça ile Eski Foça arasındaki eşsiz ve ıssız koylar deniz tutkunları için biçilmiş kaftan. Akşam saatleri ise Foça Dome’un en keyifli saatleri. Şehir ışıklarının değil, yıldızların aydınlattığı gökyüzü akşam yemeğinize eşlik ediyor. 

 

FOÇA DOME GÜNCEL KONAKLAMA ÜCRETİ NEDİR?

Banyo ve tuvaletin içinde olduğu klimalı, 27 metrekarelik Glamping çadırların gecelik ücreti, kahvaltı dahil Eylül 2023 itibariyle hafta içi 2200 TL, cuma günü 2500, cumartesi ise 2950 TL.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

 

FOÇA DOME FOTOĞRAFLARI

 

FOÇA DOME GLAMPING & SUITS

Kozbeyli Mahallesi Kozbeyli Küme Evleri No:11/1 Foça

0 (530) 132 13 93 

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

İzmir En İyi Bungalov Evler ve Fiyatları | Gezenti Anne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir