Üsküdar’da Oryantal Ambiyanslı Kahvaltı Mekanı, 2024 Menü Fiyatı

Üsküdar’da multi kültürel bir mekan olan Arada Kafe Lübnan ve Türk mutfağının harmanladığı kahvaltısı ile Anadolu yakası kahvaltı mekanları arasında önemli bir yere sahip. Oryantal ve renkli ambiyansı, kahvaltısında sunulan zahter, humus, falafel gibi lezzetleri özellikle sevilen Arada Cafe insanı adeta İstanbul’dan bambaşka diyarlara ışınlıyor.

Arada Kafe kahvaltısı haftanın her günü serpme olarak sunuluyor. Kahvaltıda içerik olarak peynir tabağı, muhammara, mütebbel, humus, pancar humusu, zahter, zeytin çeşitleri, bal kaymak, fette, falafel, sigara böreği, tahin pekmez, ev yapımı doğal reçeller, menemen, pişi ve ev yapımı sıcak ekmek var. Ve tabi bunların yanında bir de sınırsız çay bulunuyor.

 

ARADA CAFE GÜNCEL KAHVALTI FİYATI

Serpme kahvaltının Mart 2024 itibariyle kişi başı fiyatı 999 TL.

14 yaş altı çocuklardan ücret alınmıyor. Çoğu mekânın sadece 0-6 yaş için ücret almadığı düşünüldüğünde bu fiyat politikası çocuklu aileler için avantaj oluşturuyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenlere Türk kahvesi ikram ediliyor. Arada Kafe Üsküdar’da sıradışı bir kahvaltı deneyimi yaşamak isteyen misafirlerini bekliyor.

 

ARADA KAFE FOTOĞRAFLAR

 

ARADA KAFE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Sultantepe, Paşa Limanı Cd., 34674 Üsküdar/İstanbul

Telefon: +90 544 170 00 50

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir