İzmir Birgi Köyü’nde TINY HOUSE, Hayal Tadında

İstanbul’un kaosundan kaçanlar kulübü üyelerinden Seda & Umut çiftinin İzmir’in Birgi köyünde aldıkları bir araziyi düzenleyerek  yaşama alanı ve zeytin çiftliğine çevirmiş. Çiftliğe burada doğan kızları Hayal’in ismi verilmiş. Hayal Tadında tesislerinde zeytin ağaçlarının arasında, her birinin kendine ait bahçesi ve kamelyası bulunan 2 tane tiny house konseptli ÇOBAN EV, bir tane de TAŞ EV bulunuyor. Çiftlik Birgi köyünün tarihi sokaklarına 2 km mesafede bulunuyor.

ÇOBAN EV VE TAŞ EV’DE KONAKLAMA ÜCRETLERİ

Çoban evlerin kendine özel çim bahçesi, kamelyası ve ateş çukuru bulunuyor. İçerisinde bir çift, bir tek kişilik yatak ve banyo tuvalet mevcut. Yatağınız güneşin doğuşunu görebileceğiniz bir doğa manzarasına bakıyor. Sadece doğanın seslerinin size eşlik ettiği tamamen izole bir konaklama yeri. Bu evlerin fiyatı hafta içi 2 yetişkin kahvaltı dahil gecelik 500 TL, cuma giriş pazartesi çıkış olmak üzere 3 gece 1500 TL. Hafta içi minimum 2 gece konaklamak gerekiyor.

Taş evin iki yatak odası var İçerisinde bir çift kişilik, iki tek kişilik yatak, bir tek kişilik ek yatak ve bir çocuk park yatağı, banyo ve tuvalet mevcut. Kendine ait mutfağı ve salonda şöminesi var. Ayrıca büyük bir verandası olup verandada sobası var. Tüm evin ücreti hafta içi gecelik 600 TL, cuma giriş pazartesi çıkış olmak üzere 3 gece 1750 TL.Hafta içi minimum 2 gece konaklamak gerekiyor.

HAYAL TADINDA FOTOĞRAFLARI

HAYAL TADINDA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Taşpazar Kümeevleri No:73, Birgi Mah 35750 Ödemiş, Izmir 

0 (533) 9358039

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir