İzmir Birgi Köyü’nde TINY HOUSE, Hayal Tadında

İstanbul’un kaosundan kaçanlar kulübü üyelerinden Seda & Umut çiftinin İzmir’in Birgi köyünde aldıkları bir araziyi düzenleyerek  yaşama alanı ve zeytin çiftliğine çevirmiş. Çiftliğe burada doğan kızları Hayal’in ismi verilmiş. Hayal Tadında tesislerinde, 14 dönüm yemyeşil bir arazide, zeytin, meyve ve birçok farklı endemik bitkilerin içinde, kendinizi özel hissedeceğiniz tasarım evlerde, doğayla baş başa, özel bir deneyim yaşanıyor.

HAYAL TADINDA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ VE GÜNCEL ÜCRETLERİ

DOME HOUSE 

Doğanın içinde, farklı ve lüks bir inziva deneyimini size sunacak olan Küçük Menderes ovası manzaralı Hayal ve Aşk Evi 20 m2 yaşam alanı, kendine ait 15 m2 verandası ve verandasının önünde sonsuzluk hamak yatağı ile sıra dışı bir glamping deneyimi yaşatıyor.

İki kişilik konaklama ücreti serpme kahvaltı dahil hafta içi 850 TL, hafta sonu 1100 TL. 

DELUXE TINY HOUSE (SHEPHERDS HUT)

Birgi’nin kalbindeki romantik çoban kulübeleri, üst düzey glamping deneyimi ve doğayı lüks içinde yaşamak için gerçek bir fırsat sunuyor. Her kulübenin kendi bahçesi ve özel mobilyalarla döşenmiş özel çardağı var. Hayal Tadında Shepherds Hut Retreat, Bozdağ-Birgi sınırlarında yer alıyor. Shepherds Huts, İzmir’e arabayla bir saatlik mesafedeki  Birgi’nin tamamını keşfetmek için harika bir başlangıç ​​noktası.

İki kişilik konaklama ücreti serpme kahvaltı dahil hafta içi 850 TL, hafta sonu 1100 TL. 

 

KING & HONEYMOON SUIT

Yapının mimarisi 2014 yılında UNESCO tarafından tarihi kültürel miras olarak seçilen eski Türklerde Manas Destanından sonra tarihi öneme sahip bir yapıdan esinlenmiş. Kadim detayların modern dokunuşlarla, ülkemizde bir bir ilke imza atan bu büyük suitte, balayı çiftlerin tatillerini en iyi ve rahat geçirmesi için her türlü ayrıntı, en ince detayına kadar düşünülmüş.

İki kişilik konaklama ücreti serpme kahvaltı dahil hafta içi 1100 TL, hafta sonu 1450 TL. 

HAYAL TADINDA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Taşpazar Kümeevleri No:73, Birgi Mah 35750 Ödemiş, İzmir 

Telefon: 0 (533) 9358039

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir