İzmir’de Çocuklu Ailelere Uygun Bungalov Evler, Morkoyun Kampı

Pandemi sebebiyle doğaya dönüş gün geçtikçe daha değerli hale geldi. Orman içerisinde ya da deniz kıyısındaki bungalov evler daha izole bir tatil imkanı sundukları için gün geçtikçe popülerleşti.  İzmir Mordoğan’daki Morkoyun Kampı çocuklar için sunduğu etkinlikler ile çocuklu ailelerin gözdesi haline geldi.

Morkoyun Kamp ve Bungalov, Türkiye’nin cennet köşelerinden birisi olan tarihi Karaburun yarımadasında, en güzel doğal alanlarından birisi olan Çamlık bölgesinde, tarihi çam ağaçlarının ve zeytin ağaçlarının altında  konaklama imkanı sunuyor. Aile işletmesi olan tesis restaurant, bahçeler, atölye ve etkinlik alanları  ve bungalovları bir araya getiriyor.

Bungalov evlerde bölgeye uygun doğal ahşap malzeme kullanılarak yapılmış, bölgede bir ilk olan Igloo konaklamalar el yapımı olup, doğal sazlık malzeme ile gölgelendirilmiş çadır alanı ile çadır kurma imkanı sunuyor. Morkoyun bünyesinde, kahvaltıda sunduğu sebzelerin bir kısmının da yetiştiği bostan ve permakültür bahçesi, bi’avuç tıbbi ve aromatik bitki bahçesi, bi’avuç etkinlik ve atölye alanı, doğal ve sağlıklı içecek ve yiyecek sunan Yeşil Bar, bölgeye uygun peyzaj örnekleri ile tasarlanmış oturma ve dinlenme alanları, ortak kullanımlı duş ve tuvaletler bulunuyor.

Morkoyun Kamp mutfağında günlük yetişen, yerel üreticilerden satın alınan ürünler ile, ev yapımı meze, yemek, balık ve et çeşitleri hazırlanıyor. Kahvaltı konaklamaya dahil olarak yerel dilde “serpme” şeklinde servis ediliyor. Morkoyun Kamp, Ege’nin eşsiz güzelliğinde, doğayla bütünleşik ve arzu edilen konforu sunabilen, bol oksijenli havası ve lezzetli mutfağı ile sizleri bekliyor.

Kampın yakınında suyu çok temiz bakir ve taşlık bir koy da mevcut. Ayrıca Ayıbalığı veArdıç plajı kampa 3 km, Korsan Yatağı plajı ise 1 km mesafede yer alıyor.

 

MORKOYUN BUNGALOV EVLER KONAKLAMA ÜCRETİ NEDİR?

Morkoyun Bungalov kampında iki kişilik bungalovlarda hafta içi iki kişi için toplam 1000 TL, hafta sonu ise 1200 TL ödemeniz gerekiyor.3 kişilik bungalovlarda hafta içi toplam 1200 TL, hafta sonu ise 1400 TL, 4 kişilik taş evler için ise hafta içi 1500 TL, hafta sonu ise 1600 TL ödemeniz gerekiyor.

3 kişilik bungalovlarda Fiyatlara serpme kahvaltı da dahil. Öğle ve akşam yemekleri alakart olarak ayrıca servis ediliyor.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

 

MORKOYUN BUNGALOV EVLER FOTOĞRAFLARI

MORKOYUN BUNGALOV EVLER 

ADRES: 408 sk. No:3 (Çamlıbelde sitesi üzeri) Mordoğan, İzmir

TELEFON: 0 506 060 90 72

 

İzmir En İyi Bungalov Evler ve Fiyatları | Gezenti Anne

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir