Sapanca’da En İyi Bungalov Evler ve Fiyatları

Son dönemde pandeminin de etkisiyle İstanbul’a yakın, hafta sonu için ulaşılabilecek mesafede, doğa içindeki bungalov evlerde konaklamak oldukça popüler oldu.

Orman içerisindeki bu ahşap villa tipi kulübeler hem romantik çiftlerin, hem çocuklu ailelerin, hem de arkadaş gruplarının tatil tercihi haline geldi. İçerisinde mutfak da olan bu evlerde kendinizin pişirip kendinizin yeme imkanınızın da oluşu doğanın kalbinde ekonomik bir tatil yapma imkanı veriyor. Bungalov evler evlilik teklifi ve balayı için de çok tercih ediliyor. Şimdi pek çoğu Sapanca bölgesinde konumlandırılmış bu ağaç evlerin özelliklerine ve konaklama ücretlerine  kısaca bir göz atalım…

 

1 – SAPANCA DAĞDİBİ BUNGALOW

Sapanca merkezine 15 dakika uzaklıkta, orman içerisinde konumlandırılmış bungalov evlerin aynı zamanda Sapanca Gölü manzarasına da sahip balkonları bulunuyor. Hafta içi ve hafta sonu 600 TL karşılığında konaklayabileceğiniz Dağdibi bungalov evlerde maksimum 4 kişiye kadar konaklamanız mümkün. İçerisinde mutfak da bulunduğu için yemeklerinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz ama 30 TL karşılığında kahvaltı servisi de var. Mekanda çift olarak konakladığınızda evlilik şartı aranıyor.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

Telefon no: 0 (537) 9719426

SAPANCA DAĞDİBİ BUNGALOW

 

2 – SEYR-İ VADİ DAĞ EVİ SAPANCA

Sapanca merkeze 15 dakika mesafede bulunan Seyr-i Vadi Dağ Evi 300 m2 arsa içerisinde müstakil bahçeli dağ ve kısmi göl manzaralı dubleks bungalovlardan oluşuyor. Eşsiz vadi manzarası insanda Doğu Karadenizdeymişsiniz hissi uyandırıyor. Gecelik konaklama ücretinin 1250 TL olduğu dağ evlerinde 1 çift kişilik yatak, 1 tek kişilik yatak, bir açılır kanepe mevcut. Hafta sonu gelirseniz en az 2 gece konaklamanız gerekiyor.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için gecelik 100 TL indirim uygulanıyor.

Telefon no: 0 (506) 6616117

SEYR-İ VADİ DAĞ EVİ SAPANCA

 

GEZENTİ ANNE KİM?  

GEZENTİ ANNE

 

3 – SASA HARMANLIK HOTEL & RESTAURANT

Sapanca Gölü kıyısında, göl ve doğa ile iç içe lüks ve butik konaklama hizmeti sunan SASA Harmanlık  4 adet göl manzaralı serender, 2 adet göl manzaralı deluxe oda, 3 adet  bahçe manzaralı oda ve 1 adet de jakuzili ve şömineli premium oda olmak üzere 10 adet konaklama biriminden oluşuyor. Tesiste konaklayanların göl etrafındaki yürüyüş parkurunda yürüyüş yapma, bisiklet sürme ve tekne ile gezinti yapma imkanı bulunuyor. Göl üzerinde, gurme lezzetler sunan oldukça başarılı bir restorana da sahip tesis bu anlamda benzerleri arasında ön plana çıkıyor.

Sasa Harmanlık Hotel & Restaurant Konaklama Ücretleri, Fotoğraflar ve İletişim Bilgileri için tıklayın.

SASA HARMANLIK HOTEL & RESTAURANT

 

4 – SAPANCA HOBBİT HOUSE

Yüzüklerin Efendisi filminin sevilen karakterleri Hobitlerin evlerin hem Darıca’da hem de Ormanya’da ziyaret edilebiliyor. Birbirinden tatlı rengarenk evler muhteşem instagram fotoğrafları sunsa da bırakın  konaklamayı içine bile girilemiyor. Sapanca’da inşa edilmiş Hobbit House (Hobit Ev) ise bu masal evlerde Sapanca Gölü manzarası eşliğinde konaklama imkanı sunuyor.

Sapanca Hobbit House iletişim bilgileri, konaklama ücretleri ve fotoğrafları için tıklayın.

SAPANCA HOBBİT HOUSE

 

5 – SAPANCA KIYI BUNGALOV EVLER

Sapanca Bölgesinde pek çok bungalov ev var ama ben sizleri göle sıfır konumda yer alan Sapanca Kıyı Bungalov Evler ile tanıştırmak istiyorum. Uzun yıllardır kafe restoran hizmeti veren işletme pandemi sebebiyle doğa içindeki bungalov evlere yönelik yoğun ilgiye kayıtsız kalamamış, tesisi tiny house’dan, jakuzili bungalov evlere uzanan çeşitlilikteki modern ağaç evlerle güzelleştirmiş. 

Sapanca Kıyı Kafe Bungalov Evler Hakkında Bilgiler ve Konaklama Ücretleri için tıklayın.

SAPANCA KIYI BUNGALOV EVLER

 

İstanbul’a Yakın En Güzel Tatil Yerleri | Gezenti Anne

 

6 – BABİL BUNGALOW BOUTIQUE HOTEL

Bir yanı dağ, diğer yanı Sapanca gölü manzarasına sahip Babil Bungalow Hotel İstanbul’a 1 saat mesafedeki Sapanca’nın komşusu Maşukiye beldesinde yer alıyor. Doğallığın modernlikle buluştuğu odalarda minibar, uydu TV, klima ve ısıtma sistemi bulunuyor. Gecelik konaklama ücreti iki kişi için hafta içi ve hafta sonu kahvaltı dahil 800 TL, 0-6 yaş için ücret alınmıyor. Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için gecelik 50 TL indirim uygulanıyor.

Telefon no: 0 (538) 2174141 

BABİL BUNGALOW OTEL

 

7 – HEINZ RESTAURANT & BUNGALOV

Sapanca Bölgesinde pırtlak gibi çoğalan bungalov evlerin arasında  lezzetli bir alternatif olan Heinz Restaurant & Bungalov konaklamaya dahil olarak sunduğu enfes Çerkez kahvaltısı ile dikkat çekiyor. 1990 yılından beri alabalık restoranı olan hizmet veren Heinz Restaurant & Bungalov’un doğal ev yapımı Çerkez peyniri, kaşarlı kiremitte mantarı ve ev mantısı da çok seviliyor.

Heinz Restaurant & Bungalov iletişim bilgileri, konaklama detayları ve ücretleri için tıklayın.

HEINZ RESTAURANT & BUNGALOV

 

8 – SAPANCA ÇAĞLAYAN BUNGALOV

İstanbuldere mevkiinde yer alan Çağlayan Bungalov’un bölgedeki diğer bungalov evlerle kıyaslandığında öne çıkan 3 özelliği var. Birincisi buradaki bungalov evlerin bahçesinin etrafı dışarıdan kimsenin göremeyeceği şekilde çevrilmiş, misafirlerine daha izole bir ortam sunuyor. İkinci olarak bungalov evlerin önünde o eve özel yüzme havuzu bulunuyor. Son olarak da genelde 2 kişinin konaklayabildiği minik bungalov evlerin aksine burada 4 kişi konaklayabiliyor. Çağlayan Bungalov’un üst katında çift kişilik 1 yatak, alt katında oturma alanından ayrı bir odada, 2 ayrı tek kişilik yatak bulunuyor. Bu anlamda hem 2 çiftin konaklaması hem de büyük çocuklu 4 kişilik bir aile için ideal bir konaklama seçeneği oluşturuyor. 

Çağlayan Bungalov iletişim bilgileri, konaklama detayları ve fiyatları için tıklayın.

SAPANCA ÇAĞLAYAN BUNGALOV

 

9 – NATÜRKÖY SAPANCA

Sapanca’nın Mahmudiye Köyü’nde konumlandırılmış Natürköy Bungalov ilkbaharda yeşilin, sonbaharda ise kahverenginin binbir tonunu barındıran bir vadinin tam ortasında yer alıyor. 32 çeşitli enfes bir köy kahvaltısı eşliğinde lüks bungalov evlerde konaklama imkanı sunan tesiste göletler, şelaleler, barbekü alanları, restoran ve yürüyüş parkurları bulunuyor.

Natürköy Sapanca Bungalov Evleri iletişim bilgileri ve güncel konaklama ücretleri için tıklayın.

NATÜRKÖY SAPANCA

 

10 – SAPANCA GÖLDİBİ BUNGALOV

Ağaçların arasındaki bungalov evler ne kadar insanı ne kadar doğanın kalbinde hissettirse de deniz veya göl kıyısında olanların keyfi bambaşka oluyor. Su kıyısı insana her zaman daha çok huzur veriyor. Sapanca Gölgibi Bungalov Sapanca’daki onlarca bungalov ev arasında göle sıfır konumlu 12 bungalov evi ile ön plana çıkıyor. Göl kıyısında kahvaltı keyfi tesis tarafından sağlanırken diğer öğünleri bungalovların mutfağında kendiniz hazırlama imkanı bulunuyor. Muhteşem İnstagram pozları ortaya çıkartan tesisin göl içindeki salıncağı ve kayığı da çok seviliyor.

Sapanca Göldibi Bungalov iletişim bilgileri, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın.

SAPANCA GÖLDİBİ BUNGALOV

 

11 – SAPANCA VİLLA BUNGALOV

Kış aylarındaki konaklamalarda şömineli odalar daha çok tercih edildiği için Sapanca Villa Bungalov’un içerisinde özel taşlardan tasarlanmış şöminesi bulunan HOCUS isimli bungalovu çok seviliyor. Dış ortamdan izole, kendine özel bir bahçesi de bulunan Hocus bungalovda wc, duş, oturma grubu, asma katta çift kişilik yatak, mutfak ve TV bulunuyor. Isıtma şömine ile sağlanabileceği gibi ayrıca klima ile de ısınılabiliyor.

Sapanca Bungalov İletişim Bilgileri, Konaklama Ücretleri ve Fotoğrafları için tıklayın.

SAPANCA VİLLA BUNGALOV

 

12 – SAPANCA JAKUZİLİ BUNGALOV, DOĞA BUNGALOV

Doğa içinde izole tatil imkanı sunan bungalov ev seçenekleri gün geçtikçe çoğalıyor. Şömineli bungalov evler gibi jakuzili bungalov evler de diğerleri arasında bir adım öne çıkıyor. Sapanca bölgesinde verandasında jakuzi bulunan ilk ahşap ev olan Doğa Jakuzili Bungalov lüks dekorasyonu ve kendine özel havuzu ile de dikkat çekiyor.

Doğa Jakuzili Bungalov iletişim bilgileri ve konaklama ücretleri için tıklayın.

SAPANCA JAKUZİLİ BUNGALOV

 

13 – SAPANCA MC DARK BUNGALOV

Sapanca’da benzerlerinden daha şık ve lüks bir bungalov evde hafta sonu kaçamağı yapmaya ne dersiniz? Dekorasyonunda siyah renklerin hakim olduğu Dark Bungalov Sapanca’da diğer bungalov evlerin çoğunda olduğu gibi alt katta oturma grubu, banyo, duş ve mutfak, asma katta ise çift kişilik yatak bulunuyor.  Bungalovun önünde çatılı bir veranda, verandasında ayrı bir otruma grubu ve kendine ait bahçesinde barbekü imkanı bulunuyor. 

Sapanca Dark Bungalov hakkında bilgiler ve konaklama ücretleri için tıklayın.

SAPANCA DARK BUNGALOV

 

14 – MAŞUKİYE MASAL EV

Sapanca bölgesinde bulunan pek çok bungalov eve alternatif olarak bambaşka bir konseptteki nostaljik bir köy evinde konaklamaya, çayınızı sobada demleyip, yer sofrasında kahvaltı yapmaya, siyah beyaz televizyon izleyip ahşap karyolada yatmaya ne dersiniz? Maşukiye Alabalık tesislerine sadece 1 kilometre mesafede yer alan Mavi Masal Ev sizi 80’li yıllara, işte böyle nostaljik bir köy evine ışınlıyor. Mavi Masal Ev’de çevreden oldukça izole olan evinizin önündeki salıncakta sallanıp, bahçesinde mangal yapma imkanınız da bulunuyor. Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

Maşukiye Masal Ev iletişim bilgileri ve konaklama ücretleri için tıklayın.

MAŞUKİYE MASAL EV

 

15 – SAPANCA KÖY BUNGALOV

Sapanca’ya 10 dakika mesafedeki Yanıkköy mevkindeki 3 dönüm arazi içerisindeki 6 adet bungalovdan oluşan Sapanca Köy Bungalow evlerinde sabahları kendi bahçelerinden organik meyve ve sebzelerin sunulduğu kahvaltı servis ediliyor.

Hepsi asma katlı olan bungalov evlerin asma katında iki kişilik yatak , alt katta ise oturma alanı bulunuyor. Alt katta bulunan oturma grubu yatağa dönüşebiliyor ve bu sayede 4 kişiye kadar konaklama yapılabiliyor. İki kişi olarak hafta içi konakladığınızda kahvaltı dahil 400 TL, hafta sonu konakladığınızda ise kahvaltı dahil 500 TL ödemeniz gerekiyor. Ancak hafta sonları hem cuma hem de cumartesi minimum 2 gece konaklama şartı bulunuyor. Eğer 4 kişi konaklarsanız bu fiyatlar hafta içi 600 TL, hafta sonu 700 TL oluyor.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

Telefon no: 0 (0542) 2425154

SAPANCA KÖY BUNGALOW

 

16 – SAPANCA SAHİL BUNGALOW

Sapanca Bölgesi’ndeki bungalov evlerin pek çoğunun aksine göl kıyısında yer alan Sapanca Sahil Bungalow’da dört tanesi çift kişilik (standart bungalov) ve 1 tanesi 4 kişilik (deluxe bungalov) olmak üzere toplam 5 tane bungalow ev bulunuyor. Standart odaların hafta içi kahvaltı dahil oda fiyatı 500 TL, hafta sonu 600 TL. Deluxe odanın hafta içi kahvaltı dahil oda fiyatı 700 TL, hafta sonu 800 TL. Hafta sonları 2 gece konaklama zorunluluğu var. Odalarda wc/duş, klima,LED TV, mini buzdolabı, kettle, masa ve sandalye bulunuyor. Çocuk dostu tesiste 0-6 yas ücretsiz ve bebekler için park yatak veriliyor.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

Telefon no: 0 552 4909787

SAPANCA SAHİL BUNGALOW

 

17 – TINY HOUSE, BUTİK EVLER SAPANCA

Sapanca bölgesindeki bungalov evlere şu sıralarda minimalist ve doğaya dönük yaşam için yeni bir alternatif olan Tiny House (Minik Ev) konsepti de haftasonu tatilleri için yeni bir alternatif oluşturuyor. Tiny House konseptini bu bölgedeki öncüsü olan Butik Evler Sapanca misafirlerine küçük alanda büyük mutluluklar vadediyor. 36 metrekare boyutundaki bu minik evlerin minik asma katında çift kişilik bir yatak, giriş katında ise tam donanımlı bir mutfak, oturma grubu ve banyo bulunuyor. 

Tiny House Sapanca iletişim bilgileri, konaklama detayları ve ücretleri için tıklayın.

TINY HOUSE SAPANCA

 

18 – SAPANCA HOBİT EV

Yüzüklerin Efendisi serisinin meşhur karakterleri hobitlerin evlerinde konaklamaya ne dersiniz?

Çocuklarla gezilecek sıra dışı yerlerden biri olan Hobit Evler hem Darıca’da hem de Ormanya’da  yer alıyor. Rengarenk yuvarlak kapılı bu evler muhteşem İnstagram fotoğrafları sunsa da bırakın  konaklamayı içine girme imkanı bile bulunmuyor. İşte bu noktada imdadımıza Sapanca Hobbit Evler yetişiyor. 

Sapanca Hobit Evler İletişim Bilgileri ve Konaklama Ücretleri için tıklayın.

SAPANCA HOBİT EVLER

 

19 – CANSU TATİL KÖYÜ 

Küçükken çizdiğimiz doğa resimlerinin ortasındaymışız hissi veren Cansu Tatil Köyü Maşukiye’de, yemyeşil bir doğada, şırıl şırıl akan bir derenin yanı başındaki rengarenk bungalovlarda konaklama imkanı sunuyor. 18 dönüm üzerinde konumlandırılmış tesis binicilik, bisiklet, deniz bisikleti, olta balıkçılığı, at binme ve zipline gibi aktivitelere olanak sağlıyor. Kahvaltı dahil konaklama sağlayan tesis 4 mevsim hizmet konseptine uygun inşa edilmiş, restoranına konaklama dışında da misafir kabul ediliyor. 

Cansu Tatil Köyü iletişim bilgileri, konaklama detayları ve ücreti için tıklayın.

CANSU TATİL KÖYÜ

 

20 – HYPNO SAPANCA

Bungalov evlere alternatik olarak modern çadır konaklaması sağlayan Hypno Sapanca Sapanca’da, İstanbuldere köyü yakınlarında yer alıyor. Hurma ve ceviz ağaçları ile dolu yemyeşil bir bahçe içinde, doğa ile iç içe olan tesiste 5 adet ısıtmalı çadır bulunuyor. İstanbul’a en yakın mesafede Glamping tatili imkanı sunan tesiste aynı zamanda restoran, SPA& Masaj salonu, şelale ve tarihi bir değirmen de mevcut. Her bir çadır çift kişilik yatak, oturma grubu ve küvetli bir banyodan oluşuyor. Kahvaltı servisi tesis bünyesindeki restoranda yapılıyor.

Hypno Sapanca iletişim bilgileri ve konaklama ücretleri için tıklayın. 

HYPNO SAPANCA

 

21 – SAPANCA SAHRA KÜTÜK EV

Sapanca Gölü manzaralı 4 büyük kütük evden oluşan tesiste 2 tane havuzlu ev, 1 tane jakuzili ev, 1 tane de standart kütük ev bulunuyor. Havuzlu kütük evlerde 5 kişi diğer kütük evlerde 7 kişiye kadar konaklama yapılabiliyor. Kütük evlerin içinde banyo, TV, mutfak, buzdolabı, klima ve ısıtma sistemi bulunuyor. 1 ve 2 numaralı evler 4 kişi kapasiteli olup cuma, cumartesi ve pazar günleri tek gece 2600 TL. Pazartesi – perşembe günleri arası tek gece 1800 TL.
3 ve 4 numaralı evler 7 kişi kapasiteli olup cuma, cumartesi ve pazar günleri tek gece 3100 TL. Pazartesi-perşembe günleri arası tek gece 2100 TL. Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler  için gecelik 100 TL indirim uygulanıyor. 

Telefon No: 0 (544) 235 25 54

SAPANCA SAHRA KÜTÜK EV

 

22 – SAPANCA BALKAYA BUNGALOW

Sapanca merkeze araba ile 15 dakika mesafedeki Balkaya Köyü’nde yer alan Balkaya Bungalov evleri elma, armut ve incir ağaçları ile dolu 10 dönümlük bir arazi içerisindeki 3 adet bungalovdan oluşuyor. 2 katlı bungalovların üst katı yatak odasından alt katı ise oturma alanı ve banyodan oluşuyor. En fazla 3 kişinin konaklayabileceği Balkaya bungalovlarda konaklama ücreti kahvaltı da dahil hafta içi 650, hafta sonu 750 TL. Hafta sonu 2 gece konaklamanız gerekiyor.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için gecelik 50 TL indirim uygulanıyor.

Telefon no: 0 (531) 6237254

SAPANCA BALKAYA BUNGALOW

 

23 – İBRAHİM AĞA KONAĞI

Sapanca Maşukiye bölgesinde ardı ardına açılan bungalov evlere alternatif olarak yine bölgenin muhteşem doğası içerisinde bir konakta konaklamaya ne dersiniz?

Maşukiye Alabalık Vadisi’nin hemen üzerindeki ormanda yer alan İbrahim Ağa Konağı Ormanya’ya 2 km, Alabalık Vadisi ve Zipline-ATV safari gibi eğlence parkurlarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Toplam 6 odası bulunan konak çocuklu ailelerin konaklaması için oldukça uygun. Bahçesinde geniş bir çim alan, oyun parkı, trampolin, bisiklet gibi çocukların keyif alacağı pek çok detay düşünülmüş.

İbrahim Ağa Konağı iletişim bilgileri, konaklama,kahvaltı detayları ve güncel ücretleri için tıklayın.

İBRAHİM AĞA KONAĞI

 

İstanbul’a Yakın En Güzel Tatil Yerleri

 

İstanbul’a yakın diğer bungalov evler ve konaklama ücretleri için tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir