Kerpe Butik Otel Tavsiyesi, Alya Butik Otel

Yaz aylarında hafta sonu ulaşılabilecek mesafedeki tatil yerleri Ege Akdeniz’e gitme fırsatı yaratamayanlar için adeta ilaç gibi geliyor. İstanbul’a 2, İzmit’e ise sadece 1 saat mesafedeki Kerpe beldesi özellikle yaz aylarında hafta sonları şehirden kaçış noktalarının başında bulunuyor.

Karadeniz’in en hırçın zamanlarında dahi koy olması sebebiyle durgun bir deniz sunan Kocaeli’nin nezih beldesi Kerpe çoğu zaman deniz rengi ve berraklığı anlamında Ege’yi aratmıyor. Deniz suyunun Ege’ye nazaran sıcacık olması da cabası.

KERPE ALYA BUTİK OTEL

Kerpe’nin en kalabalık zamanlarında dahi sakinliğini koruyan ve daha çok bu civarda yazlığı olanların denize girdiği huzurlu bir koyda konumlandırılmış Alya Butik Otel, bu civarda kolay kolay bulunmayan bir kalitede butik otel hizmeti sunuyor.

YAZARIN NOTU: Otelin konaklama kısmı için gelen şikayetler sebebiyle Alya Butik Oteli artık tavsiye edemiyorum.

Kerpe merkezine yürüme mesafesindeki Alya Butik Otel konaklamanın yanısıra restoran ve beach hizmeti de veriyor. Konaklayan misafirler için gün otelin ağaçlar altındaki terasında denize nazır enfes bir kahvaltı ile başlıyor. Kahvaltı sonrası kahveler dilerseniz kahvaltı masasında, dilerseniz farklı steplerdeki şezlonglarda alınıyor.

Otelin önündeki denizin ilk girişte sığ oluşu çocuklu aileler tarafından özellikle seviliyor. Gün boyunca deniz güneş keyfi sonrasında akşam üzeri gün batımına karşı muhteşem bir akşam yemeği sizleri bekliyor. Alya Butik Otel’in en keyifli yanlarından biri fonda günün her anına uygun modda nostaljik müziklerin çalınması, Alya Butik Otel İstanbul’a sadece 2 saat mesafede yaz tatili keyfi yaşatıyor.

Otelde Gezenti Anne takipçileri için %10 indirim uygulanıyor.

 

KERPE ALYA BUTİK OTEL

Kıncıllı Motel Sokak No:5, 41600 Kerpe/Kandıra/Kocaeli

+90 262 561 22 26

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir