Sapanca’da Doğa İçinde Bungalov Evler ve Fiyatları

Son dönemde pandeminin de etkisiyle İstanbul’a yakın, hafta sonu için ulaşılabilecek mesafede, doğa içindeki bungalov evlerde konaklamak oldukça popüler oldu.

Orman içerisindeki bu tahta kulübeler hem romantik çiftlerin, hem çocuklu ailelerin, hem de arkadaş gruplarının tercih ettiği tatil tercihi haline geldi. İçerisinde mutfak da olan bu evlerde kendinizin pişirip kendinizin yeme imkanınınızın da oluşu doğanın kalbinde ekonomik bir tatil yapma imkanı verdi. Şimdi pek çoğu Sapanca bölgesinde konumlandırılmış bungalov evlerin özelliklerine ve konaklama ücretlerine  kısaca bir göz atalım…

 

1 – SAPANCA DAĞDİBİ BUNGALOW

Sapanca merkezine 15 dakika uzaklıkta, orman içerisinde konumlandırılmış bungalow evlerin aynı zamanda Sapanca Gölü manzarasına da sahip balkonları bulunuyor. Hafta içi 400 TL, hafta sonu 450 TL karşılığında konaklayabileceğiniz Dağdibi bungalov evlerde maksimum 4 kişiye kadar konaklamanız mümkün. İçerisinde mutfak da bulunduğu için yemeklerinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz ama 25 TL karşılığında kahvaltı servisi de var. Mekanda çift olarak konakladığınızda evlilik şartı aranıyor.

Telefon no: 0 537 9719426 

SAPANCA DAĞDİBİ BUNGALOW

 

2 – PENGUEN BUNGALOW SAPANCA

Penguen Bungalow, Sapanca’da merkeze 1 km mesafedeki 2 dönüm bahçe içerisinde 8 adet bungalov evden oluşuyor. Odalarda mini buzdolabı, Led TV ve banyo bulunuyor. Bungalow evler şömineli ve standart olmak üzere ikiye ayrılıyor.  Çift kişilik standart bungalowların günlük fiyatı hafta içi 400 TL, hafta sonu 600 TL. Şömineli suit bungalovların fiyatı ise hafta içi 500 TL, hafta sonu 700 TL. Bu fiyata kahvaltı dahil, tesise evcil hayvan kabul edilmiyor.

Telefon no: 0 555 177 73 92

PENGUEN BUNGALOW SAPANCA

 

3 – SEYR-İ VADİ DAĞ EVİ SAPANCA

Sapanca merkeze 15 dakika mesafede bulunan Seyr-i Vadi Dağ Evi 300 m2 arsa içerisinde müstakil bahçeli dağ ve kısmi göl manzaralı dubleks bungalovlardan oluşuyor. Eşsiz vadi manzarası insanda Doğu Karadenizdeymişsiniz hissi uyandırıyor. Gecelik konaklama ücretinin hafta içi 700 TL, hafta sonu 800 TL olduğu dağ evlerinde 1 çift kişilik yatak, 1 tek kişilik yatak, bir açılır kanepe mevcut. Hafta sonu gelirseniz en az 2 gece konaklamanız gerekiyor.

Telefon no: 0 (506) 6616117

SEYR-İ VADİ DAĞ EVİ SAPANCA

 

4 – BABİL BUNGALOW BOUTIQUE HOTEL

Bir yanı dağ, diğer yanı Sapanca gölü manzarasına sahip Babil Bungalow Hotel İstanbul’a 1 saat mesafedeki Sapanca’nın komşusu Maşukiye beldesinde yer alıyor. Doğallığın modernlikle buluştuğu odalarda minibar, uydu TV, klima ve ısıtma sistemi bulunuyor. Gecelik konaklama ücreti iki kişi için hafta içi kahvaltı dahil 400 TL, hafta sonu 600 TL, 0-6 yaş için ücret alınmıyor.

Telefon no: 0 (532) 612 79 67 

BABİL BUNGALOW OTEL

 

5 – SAPANCA KÖY BUNGALOW

Sapanca’ya 10 dakika mesafedeki Yanıkköy mevkindeki 3 dönüm arazi içerisindeki 6 adet bungalovdan oluşan Sapanca Köy Bungalow evlerinde sabahları kendi bahçelerinden organik meyve ve sebzelerin sunuldupu kahvaltı servis ediliyor.

Hepsi asma katlı olan bungalov evlerin asma katında iki kişilik yatak , alt katta ise oturma alanı bulunuyor. Alt katta bulunan oturma grubu yatağa dönüşebiliyor ve bu sayede 4 kişiye kadar konaklama yapılabiliyor. İki kişi olarak hafta içi konakladığınızda kahvaltı dahil 400 TL, hafta sonu konakladığınızda ise kahvaltı dahil 500 TL ödemeniz gerekiyor. Ancak haftasonları hem cuma hem de cumartesi minimum 2 gece konaklama şartı bulunuyor. Eğer 4 kişi konaklarsanız bu fiyatlar hafta içi 600 TL, hafta sonu 700 TL oluyor.

Telefon no: 0 (537) 6750611

SAPANCA KÖY BUNGALOW

 

6 – SAPANCA SAHRA KÜTÜK EV

Sapanca Gölü manzaralı 4 büyük kütük evden oluşan tesiste 2 tane havuzlu ev, 1 tane jakuzili ev, 1 tane de standart kütük ev bulunuyor. Havuzlu kütük evlerde 5 kişi diğer kütük evlerde 7 kişiye kadar konaklama yapılabiliyor. Kütük evlerin içinde banyo, TV, mutfak, buzdolabı, klima ve ısıtma sistemi bulunuyor. Havuzlu kütük evin tek gecelik fiyatı 1300 TL, jakuzuli evin tek gecelik fiyatı 1700 TL, standart evin tek gecelik fiyatı 700 TL. 

Telefon No: 0 (544) 235 25 54

SAPANCA SAHRA KÜTÜK EV

 

7 – SAPANCA BALKAYA BUNGALOW

Sapanca merkeze araba ile 15 dakika mesafedeki Balkaya Köyü’nde yer alan Balkaya Bungalow evleri elma, armut ve incir ağaçları ile dolu 10 dönümlük bir arazi içerisindeki 3 adet bungalovdan oluşuyor. 2 katlı bungalovların üst katı yatak odasından alt katı ise oturma alanı ve banyodan oluşuyor. En fazla 3 kişinin konaklayabileceği Balkaya bungalovlarda konaklama ücreti kahvaltı da dahil hafta içi 500, hafta sonu 600 TL. Hafta sonu 2 gece konaklamanız gerekiyor.

Tel: 0 (531) 6237254

SAPANCA BALKAYA BUNGALOW

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Maşukiye, Sapanca Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir