Bursa’ya Yakın En iyi 5 Bungalov Otel ve 2023 Ücretleri

1 – GÖKÖZ NATURAL PARK, ULUDAĞ

Bir hafta sonu şehir hayatından uzaklaşıp Uludağ’ın zirvesinde, 1100 m yüksekteki Gököz Natural Park Bungalov Evler’de konaklamaya ne dersiniz? Bursa merkezden Orhaneli yoluna girilip Keles istikametine yaklaşık 45 dakika ilerleyince karşınıza çıkan Türkiye’nin en romantik rotalarından biri, Gököz Natural Park’ta göl kenarında Arif Bey ve ailesinin işlettiği tesiste güzel bir serpme kahvaltıyla güne başlayabilirsiniz. ATV’lerle orman içerisine giden parkurda gezebilir, çocuklarınızla midilliye binip balık tutarak güne devam edebilirsiniz. Yörede yetişen kuzulardan hazırlanan menü ile hem öğlen hem de akşam yemeklerinizi yiyerek güzel bir gün geçirebilir, bungalov evlerde konaklayıp ertesi gün yine bu güzel doğaya uyanmanız mümkün.

Tesiste Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

Gököz Natural Park Bungalov Evler İletişim Bilgileri ve Güncel Konaklama Ücretleri için tıklayın.

GÖKÖZ NATURAL PARK

2 – İZNİK ASKANİA BUNGALOV EVLER 

Bursalıların hafta sonu doğaya kaçış noktarından biri olan İznik Gölü kıyısında konumlandırılmış Askania bu bölgedeki en nezih ve doğal otel ve restoran işletmesi. Gölün en temiz, en durgun koyunda, 8.000 m2 arazi üzerine kurulmuş İznik Askania’da doğal güzelliklerin özenle korunduğu, tomruk ve ahşap işçiliği ile inşa edilmiş 12 Suite oda, 6 Bungalov, 4 Tomruk ev, 6 Veranda oda ve 4 Karavan olmak üzere yaklaşık 30 adet konaklama alanı bulunuyor. İznik Askania’da yaşam tamamen organik. Balığınızı kendiniz tutabileceğiniz gibi günlük taze tutulmuş balıkları dilediğiniz şekilde hazırlatıp tüketebilirsiniz. Askania çiftliğinde yetiştirilen kuzu, keçi, horoz, tavuk, tavşan, sincap, ördek, kuş gibi hayvanlarla çocuklarınız vakit geçirirken, çiftliğin taze yumurtalarıyla nefis bir kahvaltı edebilirsiniz.

İznik Askania İletişim Bilgileri ve Konaklama Ücretleri için tıklayın.

İZNİK ASKANİA İSKELE’DE KAHVALTI

İZNİK ASKANİA BUNGALOV EVLER

3 – BAĞDAT RESORT, YALOVA

Osmangazi Köprüsü sayesinde İstanbul’dan sadece 1 saatte ulaşabileceğiniz Bağdat Resort,Yalova Altınova mevkiinde yer alıyor. Bağdat Resort yeşile bezenmiş dağlar ve dereler arasındaki, oldukça modern dekore edilmiş bungalov evlerde doğanın kalbinde bir tatil imkanı sunuyor. Orman içinde hobit evlere, şömineli bungalovlara ve restorana sahip tesiste yaz aylarında geniş havuzunda yüzme imkanı da bulunuyor.

Bağdat Resort iletişim bilgileri, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın.

BAĞDAT RESORT YALOVA

BAĞDAT RESORT

4 – ULUDAĞ ORMAN KÖŞKLERİ

ursa Uludağ Sarı alan bölgesinde yer alan Orman köşkleri Bursalılara yılın dört mevsimi, doğanın kalbinde tatil imkanı sunuyor. Bursa merkeze 30 km mesafedeki tesislere hem  özel aracınız ile hem de teleferik ile ulaşmak mümkün. Tamamen ahşaptan yapılmış 4 kişi ve 6 kişi kapasiteli bungalov evlerde duş, tuvalet, mutfak, sıcak su, televizyon gibi ter türlü konfor bulunuyor. Tesiste hem sabah kahvaltısı hem de öğle ve akşam yemeklerinde alakart olarak hizmet veren restoran da mevcut.

Uludağ Orman Köşkü Bungalov Evler hakkında Detay Bilgiler ve Güncel Konaklama Ücretleri için tıklayın.

ULUDAĞ ORMAN KÖŞKÜ BUNGALOV EVLER

5 – İNEGÖL DOSTUM DOĞA SPORLARI VE TURİZM MERKEZİ

İnegöl’de Yenice Göleti kıyısında yer alan İnegöl Dostum aslında doğa sporlarının yapıldığı bie turizm merkezi. Aynı zamanda bungalov evlerde ve mini bungalov evlerde konaklama imkanı da bulunuyor. Gölet kıyısında yürüyüş ve piknik yapmak keyifli oluyor. 2 kişilik mini bungalov evlerde gecelik kişi başı 125 TL, 12 kişilik büyük bungalov evlerde gecelik kişi başı hafta içi 150 TL, hafta sonu ise 175 TL karşılığında konaklanıyor. 

Telefon No: 0 (224) 7770550

6 – EL MUNDO BUNGALOVE, YALOVA ÇINARCIK

İstanbul’a yakın destinasyonlardan Yalova Çınarcık Bölgesi’nde denize oldukça yakın konumlandırılmış El Mundo Bungalove benzerlerinden daha uygun bir fiyat politikası izliyor. Tesis doğal güzellik anlamında ön plana çıkamasa da Erikli Yaylası, Çifte Şelale ve Dipsiz Göl gibi doğa harikalarına sadece 15 km mesafede oluşu  keyifli bir hafta sonu rotası oluşturma imkanı sunuyor.

El Mundo Bungalove hakkında detay bilgiler ve konaklama ücretleri için tıklayın.

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

Bursa’daki En İyi 7 Kahvaltı Mekanı ve 2022 Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir