Yalova Çınarcık’ta Uygun Fiyatlı Bungalov, El Mundo Bungalove

İstanbul’a yakın destinasyonlardan Yalova Çınarcık Bölgesi’nde denize oldukça yakın konumlandırılmış El Mundo Bungalove benzerlerinden daha uygun bir fiyat politikası izliyor. Tesis doğal güzellik anlamında ön plana çıkamasa da Erikli Yaylası, Çifte Şelale ve Dipsiz Göl gibi doğa harikalarına sadece 15 km mesafede oluşu  keyifli bir hafta sonu rotası oluşturma imkanı sunuyor.

El Mundo Bungalove’a özel aracınızla İstanbul’dan Osmangazi köprüsünden geçerek 1 saatte ulaşmanız mümkün. Ayrıca BUDO (Bursa Deniz Otobüsleri) ile de İstanbul’dan ulaşım imkanı bulunuyor. Yanyana dizilmiş 13 adet bungalov evden oluşmuş tesiste bir adet restoran da bulunuyor. Standart bungalov, Suit bungalov ve Deluxe bungalov evlerin her birinde özel banyo, 24 saat sıcak su, havlu, saç kurutma makinesi, odalarda dolap, klima, mini bar ve uydu yayınlı TV yer alıyor.

EL MUNDO BUNGALOVE KONAKLAMA ÜCRETLERİ

2 kişinin konaklayabileceği 13 m2’lik bungalov odalarda 2 kişi hafta sonu 3 gece için toplam 790 TL ödemeniz gerekiyor. Hafta içi tek gece ise toplam 200 TL. (Kişi başı sadece 100 TL)

2 ya da 4 kişinin konaklayabileceği TV mutfak ve oturma gruplu 21 m2’lik Suit bungalov evlerde  hafta sonu 3 gece için toplam 1390 TL ödemeniz gerekiyor. Hafta içi tek gece ise toplam 350 TL. 

2 ya da 4 kişinin konaklayabileceği oldukça lüks döşenmiş, büyük ekran TV, ses sistemi, mutfak ve oturma gruplu, bar tezgahlı, ambiyan aydınlatmalı 40 m2’lik Deluxe bungalov evlerde hafta sonu 3 gece için toplam 1590 TL ödemeniz gerekiyor. Hafta içi tek gece ise toplam 500 TL. (4 kişi kalındığında kişi başı 125 TL.)

EL MUNDO BUNGALOVE FOTOĞRAFLARI

EL MUNDO BUNGALOVE İLETİŞİM BİLGİLERİ

TEŞVİKİYE BELDESİ SAZLIK CADDESİ. NO:37 ÇINARCIK / YALOVA

0 (541) 775 8577

1 Comment

 • Tayfun Genç dedi ki:

  Merhaba ,
  İstanbul/Eyüpsultan’da oturuyoruz.
  02.04.2021 / 04.04.2021 tarihleri arasında Yalova/Çınarcık El Mundo Bungalove’da rezervasyonumuz vardı.
  Bu yeri bu siteden keşfedip,referans aldık ve bu yer kötü değildir düşüncesiyle gittik.
  Fakat iyi başlayan tatilimiz işletme sahibi/sorumlusu Olgun Bey’in bize karşı davranışlarını sizlerle paylaşma gerekliliği duyuyoruz.
  1-) Mekanın hemen ön tarafında sahile bakan Aşçı Kerem Bey’in yerinde Cumartesi sabahı kahvaltımızı yaparken içeri girip kapalı mekanda eşimle kahvaltı yaparken sigara içmesi.
  2-) Cumartesi gecesi sanırım biz hariç orada kalan 7-8 Bungalove’dakilerin hepsi (15-20 kişi) kendi arkadaşları olacak ki onlarla mangal yaptı. Bunda bir sorun yok ama asıl sorun bundan sonra başladı. Gece 1’e kadar yüksek sesli müzik dinleme , şarkıya yüksek sesli eşlik etme , bağırarak konuşmalar , kahkahalar ve içki içmeler. Pandemi döneminde maskesiz,mesafesiz yapılan bu içkili partiden rahatsız olduk çünkü uyku vakti kaldığımız odanın önünde oldu. Olgun Bey ile iletişime geçtim fakat telefonunu açmadı. Ben de mesaj attım. Geri dönüş olmadı. Camdan baktığımda ateşin başında içerek elinde telefonu ile oyalanıyordu. Gece 02:46’ya kadar sürdü bu işkence. Eşimin beni engellemeleri sayesinde ne kendim bir müdahelede bulundum ne de Polis/Jandarma’yı aradım. Sabah erkenden terkettik mekanı.
  Sizden ricamız bu şikayetimizi ciddiye almanız ve bu tip insanların mekanlarına gitmeden önce düşününüz. Aile yeri değil. Çünkü saygısızlar ve verdiğimiz paranın karşılığında aldığımız hizmet bu olmamalı. Hizmet sektörü bunu kaldırmaz. Gideceklere tavsiyemiz pişman olduk siz de olmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir