Tek Seferde Avrupa Kıtasını Gezmenin En Uygun Yolu Avrupa Rüyası

Sizde dünya haritasında gittiğiniz yerleri işaretliyor musunuz? Avrupa turuna çıkmak gibi bir hayaliniz mi var? Avrupa kıtasını tek seferde gezmek denilince akla gelen ilk tur firması Avrupa Rüyası, gezme aşkıyla yanıp tutuşanları Balkanlardan Kuzey Avrupa’ya, Orta Avrupa’dan Britanya ve Afrika’ya kadar birçok rüya rotalarla buluşturmakta.

Avrupa kıtasını tek seferde gezmenin en uygun yolu olan Avrupa Rüyası turlarıyla gezmenin en güzel ve en keyifli yanı; 1 Euro dahi ekstra ücret ödemeden seyahat edecek olmanız. Profesyonel kokartlı rehberlerin rüya şehirleri gezerken size eşlik edecek olması da turların diğer güzel bir yanı. Avrupa’nın Paris, Roma, Amsterdam, Londra, Prag, Stockholm, Kopenhag gibi popüler şehirlerinde 4 yıldızlı otellerde konaklarken Adriyatik, Baltık, Kuzey, İrlanda Denizlerinde gemi yolculukları yapma deneyimini sizlere sunuyorlar. Tüm bunları size sunarken ödediğiniz tur ücreti haricinde sizden ayrıca bir ücret istemiyorlar. İşte bu yüzden artık Avrupa’yı gezmek kolay ve eğlenceli!

Avrupa Rüyası’nın Otobüsle Avrupa Turları

Dünyanın altını üstüne getirerek gezmek sizin de en büyük mutluluk kaynağınız ise Avrupa Rüyası turları tamda size göre! Peki, Avrupa Rüyası turları ile nereleri göreceksiniz?

Avrupa Rüyası turları için tıkla!

Avrupa kıtasını baştan başa tek seferde gezmek gibi bir hayaliniz mi var? Avrupa Rüyası’nın EKO ve PLUS adındaki iki tane turu bulunuyor. Bu turlardan Avrupa Rüyası EKO ile 20 günde 18 ülke 28 şehir gezme fırsatı yakalıyorsunuz. Gezdiğiniz şehirlerin yanı sıra Adriyatik Denizi’nde İgoumenitsa-Bari arasında güneşin doğuşunu izleyerek gemi yolculuğu yapabiliyorsunuz. Otobüsle Avrupa turu olarak bir diğer tur ise Avrupa Rüyası PLUS ile 20 günde 16 ülke 32 şehri keşfedin. Konforlu bir şekilde Avrupa kıtasında seyahat etmeyi tercih edenler için Avrupa Rüyası PLUS turu ile sınır kapılarını görmeden ve zaman kaybetmeden gezebiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak iki kez Adriyatik Denizi’nde gemi yolculuğu yapıyorsunuz. Ayrıca birçok tur acentasının ekstra tur olarak sattığı Hollanda’nın Delft, Leiden, Volendam, Lahey; Yunanistan’ın Parga, Preveze, Atina ve Polonya’nın Wroclaw şehirlerini ekstra ücret ödemeden de gezebiliyorsunuz.

Hem Balkan turu Hem de Orta Avrupa Turu Yapmak İsteyenlere

Rumeli ezgileri eşliğinde Balkanları gezerken Orta Avrupa’nın masal gibi şehirlerini de keşfetmek gibi önceliğiniz varsa o zaman sizin tercihiniz Avrupa Rüyası’nın Orta Avrupa ve Balkan turu diyebilirim. Balkan mutfağının lezzetleri eşliğinde gezeceğiniz Balkan Rüyası turu ile 11 günde 11 ülke 17 şehir görüyorsunuz. Benzer turlara kıyasla Orta Avrupa ve Balkan Rüyası turu ile sadece Balkanları gezmeyecek Orta Avrupa’da Budapeşte, Pecs, Zigetvar, Viyana, Graz, Prag, Zagreb gibi şehirleri de görebiliyorsunuz. Tüm dünyada ilgiyle takip edilen Game of Thrones dizisine ev sahipliği yapan Dubrovnik’i ve Karadağ’ın turizm cennetleri Budva ve Kotor’u da ekstra ücret ödemeden keşfediyorsunuz.

İskandinav Mitolojisi Eşliğinde Kuzey Avrupa turu

Norveç fiyortlarında gemi yolculuğu yaparak Kuzey Avrupa turu yapmak istiyorsanız Avrupa Rüyası’nın İskandinav Rüyası turu biçilmiş kaftan! 15 günde 12 ülke 20 şehir göreceğiniz Avrupa Rüyası’nın Kuzey Avrupa turu ile dünyanın en uzun ikinci, Norveç’in en uzun fiyortu Sognfjord’da gemi yolculuğu yaparak Bergen, Kaupanger ve Gudvangen’i göreceksiniz. Kuzey Avrupa, Baltık ve İskandinav ülkelerini göreceğiniz turda otobüs, gemi, uçak yolculuklarını bir arada yapacaksınız. 10 gün konaklamalı turda Norveç’in fiyortlara açılan kapısı Bergen, İsveçte başkenti Stockholm, Finlandiya’da Helsinki, Estonya’da Tallinn, Letonya’da Riga, Litvanya’da Vilnius ve Danimarka’da Kopenhag gibi Kuzey Avrupa’nın en popüler şehirlerini görüyorsunuz. Dört gemi yolculuğu, THY Prag-İstanbul uçuşu, konaklamalar ve kahvaltılar tur ücretine dahil. Gezgin Zirvesi koordinatörlerinden Deniz Kılıç’ın profesyonel rehberliğini yaptığı İskandinav Rüyası turunu ekstra ücret ödemeden İskandinav mitolojisine doyarak Vikinglerin izlerini takip edeceksiniz!

İngiltere Turu Yaparak İrlanda, İskoçya, K. İrlanda ve Galler Gezmek

Tek seferde baştan başa Britanya ve Birleşik Krallık coğrafyasını keşfetmek ister misini? Avrupa Rüyası’nın Britanya turu ile baştan başa İngiltere, İrlanda, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler’i turu yapacaksınız. British Airways ile gerçekleştirilen turda 10 günde 5 ülke 15 şehir görüyorsunuz. İngiltere’de Londra, Manchester, Oxford, Birmingham, Stratford-upon-Avon, Liverpool, Bristol gibi şehirleri görürken İrlanda’da Dublin, Kuzey İrlanda’da Belfast, İskoçya’da Edinburgh, Glasgow ve Galler’de Swansea, Cardiff göreceğiniz yerler arasında. İngiltere’de yaşayan profesyonel rehber eşliğinde gezeceğiniz Birleşik Krallık şehirlerinde her gece konaklayarak keşfetme deneyimi sizi bekliyor.

Güney Afrika’da Safari Turu Yaparak Afrika’nın 5 Büyüğünü Keşfedin

Güney Afrika’da beş büyüğü (aslan, leopar, bufalo, fil ve gergedan) yakından görme fırsatı yakalamak ister misiniz? Avrupa Rüyası’nın Afrika turu ile Cape Town, Sun City ve Johannesburg şehirlerini her gece konaklayarak görebilirsiniz. 8 gün boyunca Afrika’nın en güney uç noktası Ümit Burnu’nu, Masa Dağı’nı, Sun City’de The Lost City’i keşfedeceksiniz. Bakarsınız gezerken karşınıza Afrika sahillerinde penguenler ve kürklü foklarda çıkabilir.

Avrupa Rüyası ile çıktığınız yolculukta evinizdeki dünya haritanızdaki ülkeleri tek seferde gezme fırsatı yakalayacaksınız! Avrupa Rüyası ile gezdiğiniz ülkelerden ve şehirlerden bizlere kartpostal atmayı unutmayın! Karaladığınız eşsiz anılarınızı merakla bekliyoruz. Her sabah başka ülkede uyanacağınız Avrupa Rüyası rotalarında hayallerine uygun tur bulmak çok kolay!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir