Şile En İyi 9 Kahvaltı Mekanı ve 2024 Fiyatları

1 – ŞİLE SAKLIGÖL KARAMANDERE TESİSLERİ

İstanbul’a bu kadar yakındayken çok uzaklarda hissedebileceğiniz göl kıyısında dingin ve huzurlu bir kahvaltı mekanı olan Saklıgöl Karamandere Tesisleri “Şile’de kahvaltı nerede edilir?” sorusuna cevap oluyor. Saklıgöl Karamandere Tesisleri’ne İstanbul-Şile otoyolundan Şile’ye ulaştıktan sonra Şile merkezine girmek yerine ana yoldan tam tersi yöne saptığınızda karşınıza çıkan Saklıgöl tabelalarını takip ederek Karamandere Köyü’ne geldikten sonra ulaşılıyor.

Şile Saklıgöl iletişim bilgileri, kahvaltı detayları ve güncel fiyatı için tıklayın.

ŞİLE SAKLIGÖL’DE KAHVALTI

2 – MASSHA ŞİLE, AYAZMA PLAJI

İstanbul’un sahil kasabası Şile’de, Ayazma Plajı’nın köşesinde, beyaz tahta bir iskele üzerinde konumlandırılmış Massha aslında bir balık restoranı. Massha aynı zamanda deniz ile içiçe bir konumda sunduğu lezzetli kahvaltısı ile de ‘Şile’de kahvaltı nerede yapılır?’ sorusuna cevap oluyor.Serpme olarak sunulan kahvaltı en az iki kişilik olarak hazırlanıyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenlere Türk kahvesi ikram ediliyor.

Massha Şile iletişim bilgileri, kahvaltı detayları ve fiyatı için tıklayın

MASSHA ŞİLE KAHVALTISI

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

3 – LOTUS RESTAURANT & HOME

İstanbul’un arka bahçesi Şile’de, metropolden uzak bir huzur mekanı Lotus Restaurant ve Butik Hotel denize sıfır konumuyla ve malzemelerin tamamına yakınını Şile köy ve esnaflarında tedarik ettikleri katkısız köy kahvaltısı ile de ön plana çıkıyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenlere Türk kahvesi ikram ediliyor..

Organik yada ata tohumu 28 çeşit üründen oluşan Lotus kahvaltı detayları,fiyatı ve iletişim bilgileri için tıklayın.

LOTUS 28 ÇEŞİT SERPME KAHVALTI

 

4 – HOROZLU EV ŞİLE

Şile’de pek çoğu deniz kıyısında konumlandırılmış kahvaltı mekanlarına alternatif olarak yemyeşil korumalı bir bahçede özellikle çocuklu aileler için uygun bir ambiyansta hizmet veren Horozlu Bahçe ev yapımı lezzetler sunan kahvaltısının yanı sıra her yanı horoz figürleri ile bezenmiş iç ve dış mekanı ile dikkat çekiyor. Hafta sonları saat 10.00 ile 15.00 arası serpme kahvaltı sunan mekanın kahvaltı sonrası ikram ettikleri cheesecake de çok seviliyor.

Horozlu Ev kahvaltı İçeriği, Güncel ücret, ve İletişim bilgileri için tıklayın.

 

5 – NORTH BEACH RESTAURANT ŞİLE

Işık Üniversitesi’nin Karadeniz ile buluştuğu yerde yer alan Şile North Beach Restaurant hem yeni nesil meyhane hem cafe restaurant hem de plaj olarak hizmet veriyor. Hafta sonu kahvaltıları ile de iddialı olan mekanda iki kişilik sunulan serpme kahvaltıda Beyaz peynir, taze kaşar, çeçil ve hellim peynirleri, siyah ve ızgara yeşil zeytin, bal&kaymak, tahin, reçel çeşitleri, tereyağ, domates&salatalık&yeşillik, pişi, karışık kızartma, patates, salçalı sosis, mevsim meyvesi, sahanda yumurta, cevizli ekmek, tırnak pide ve sınırsız demleme çay sunuluyor. Bu kahvaltı için NİSAN 2024 itibariyle iki kişi için toplam 850 TL ödemeniz gerekiyor.

NORTH BEACH ŞİLE

Telefon: 0(538) 0847312

 

6 – İYOT RESTAURANT ŞİLE

Şile’de yine aslında balık restoranı olan Şile sabahları kahvaltı mekanı, gün boyunca plaj olarak da hizmet veriyor. 6 çeşit beyaz peynir (çeçil,dil,kaşar,beyaz,ızgara hellim,burgu), siyah,yeşil zeytin, salam, domates-salatalık söğüş, acuka, tahin-pekmez, bal, kaymak, tereyağ, ev yapımı süt reçeli, havuç reçeli, patlıcan reçeli, sahanda yumurta, patates tava, sigara böreği, pişi ve sınırsız çayın dahil olduğu kahvaltı MART 2024 itibariyle kişi başı 350 TL karşılığında sunuluyor. 

İYOT RESTAURANT SERPME KAHVALTI

İyot Restoran Telefon: 0 (216) 711 23 31 / 0 (533) 2666494

 

7 – FUSHA RESTAURANT ŞİLE

Fusha Şile’de kahvaltı 2 kişilik hazırlanıyor ve MART 2024 itibariyle kişi başı 425 TL karşılığında sunuluyor. Bu fiyata Ezine beyaz peynir, kaşar peyniri, otlu peynir, örgü peyniri, cevizli tulum peynir, tereyağı, acuka, bal-kaymak, iki çeşit reçel, marine edilmiş yeşil ve siyah zeytin, kuru meyveler ve ceviz, söğüş tabağı, yumurtalı ekmek, börek, sahanda yumurta ve sınırsız çay dahil. Omlet, menemen, sucuk, patates tava gibi sıcaklar ile taze portakal suyu ayrıca ücretlendiriliyor.

FUSHA ŞİLE KAHVALTI

 Fusha Şile Telefon: 0 (216) 7114238

 

8 – ROKETHANE ŞİLE

Şile’de Işık Üniversite’nin hemen arkasında konumlandırılmış Rokethane denize tepeden bakan konumu ile uçsuz bucaksız Karadeniz manzarası eşliğinde kahvaltı etme imkanı sunuyor. Yazın çardak terasta, kışın ahşap iç mekanında oturabileceğiniz mekan oldukça ferah bir ambiyansa sahip. Rokethane kahvaltısında çıtır patates, sigara böreği, ızgara yeşil zeytin özellikle seviliyor.

Rokethane Şile Kahvaltı Detayları, Güncel Ücreti ve İletişim Bilgileri için tıklayın.

ŞİLE ROKETHANE

 

9 – KOCAKUŞ KAHVALTI DÜNYASI VE MESİRE ALANI

68 Dönüm arazi üzerine kurulu Kocakuş Kahvaltı Dünyası ve Mesire Alanı’nda yürüyüş parkurunda güzel bir yürüyüş sonrası ördekler ve kazlar eşliğinde kahvaltı edebilirsiniz. MART 2024 itibariyle kişi başı 350 TL olan serpme kahvaltıya 7 çeşit peynir, tereyağ, yumurta, sosis, sucuk, sigara böreği, söğüş tabağı, zeytin tabağı,acuka, bal kaymak, reçel çeşitleri, gözleme, patates kızartması, meyve tabağı ve sınırsız çay da dahil.

KOCAKUŞ KAHVALTI DÜNYASI VE MESİRE ALANI

ŞİLE KAHVALTI MEKANLARI, KOCAKUŞ

Kocakuş Telefon: 0 (538) 5590949

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Şile’deki En İyi 3 Bungalov Ev ve 2023 Fiyatları | Gezenti Anne

 

 

Riva’daki En İyi 5 Kahvaltı Mekanı ve 2024 Kahvaltı Fiyatları

 

 

Anadolu Yakası En İyi 35 Kahvaltı Mekanı ve 2024 Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir