Şile Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

1 – ŞİLE SAKLIGÖL KARAMANDERE TESİSLERİ

İstanbul’a bu kadar yakındayken çok uzaklarda hissedebileceğiniz göl kıyısında dingin ve huzurlu bir kahvaltı mekanı olan Saklıgöl Karamandere Tesisleri “Şile’de kahvaltı nerede edilir?” sorusuna cevap oluyor. Saklıgöl Karamandere Tesisleri’ne İstanbul-Şile otoyolundan Şile’ye ulaştıktan sonra Şile merkezine girmek yerine ana yoldan tam tersi yöne saptığınızda karşınıza çıkan Saklıgöl tabelalarını takip ederek Karamandere Köyü’ne geldikten sonra ulaşılıyor.

Şile Saklıgöl kahvaltı detayları ve fiyatı için tıklayın.

ŞİLE SAKLIGÖL’DE KAHVALTI

2 – MASSHA ŞİLE, AYAZMA PLAJI

İstanbul’un sahil kasabası Şile’de, Ayazma Plajı’nın köşesinde, beyaz tahta bir iskele üzerinde konumlandırılmış Massha aslında bir balık restoranı. Massha aynı zamanda deniz ile içiçe bir konumda sunduğu lezzetli kahvaltısı ile de ‘Şile’de kahvaltı nerede yapılır?’ sorusuna cevap oluyor.Serpme olarak sunulan kahvaltı en az iki kişilik olarak hazırlanıyor.

Massha Şile kahvaltı detayları ve fiyatı için tıklayın

MASSHA ŞİLE KAHVALTISI

3 – İYOT RESTAURANT ŞİLE

Şile’de yine aslında balık restoranı olan Şile sabahları kahvaltı mekanı, gün boyunca plaj olarak da hizmet veriyor. 6 çeşit beyaz peynir(çeçil,dil,kaşar,beyaz,ızgara hellim,burgu), siyah,yeşil zeytin, salam, domates-salatalık söğüş, acuka, tahin-pekmez, bal, kaymak, tereyağ, ev yapımı süt reçeli, havuç reçeli, patlıcan reçeli, sahanda yumurta, patates tava, sigara böreği, pişi ve sınırsız çayın dahil olduğu kahvaltı kişi başı 30 TL karşılığında sunuluyor.

İYOT ŞİLE KAHVALTISI

4 – FUSHA RESTAURANT ŞİLE

Fusha Şile’de kahvaltı 2 kişilik hazırlanıyor ve 2 kişi için toplam 79 TL karşılığı sunuluyor. Bu fiyata fotoğrafta görünen soğuklar ve sınırsız çay dahil. Yumurta çeşitleri, sucuk vb. sıcaklar ile taze portakal suyu ayrıca ücretlendiriliyor.

 

FUSHA ŞİLE KAHVALTI

 

5 – KOCAKUŞ KAHVALTI DÜNYASI VE MESİRE ALANI

68 Dönüm arazi üzerine kurulu Kocakuş Kahvaltı Dünyası ve Mesire Alanı’nda yürüyüş parkurunda güzel bir yürüyüş sonrası ördekler ve kazlar eşliğinde kahvaltı edebilirsiniz. Kişi başı 40 TL olan serpme kahvaltıya 7 çeşit peynir, tereyağ, yumurta, sosis, sucuk, sigara böreği, söğüş tabağı, zeytin tabağı,acuka, bal kaymak, reçel çeşitleri, gözleme, patates kızartması, meyve tabağı ve sınırsız çay da dahil.

KOCAKUŞ KAHVALTI DÜNYASI VE MESİRE ALANI

ŞİLE KAHVALTI MEKANLARI, KOCAKUŞ

 

Riva Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

 

Anadolu Yakası En İyi Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir