Şile’deki En İyi 3 Bungalov Ev ve 2024 Fiyatları

1 – İSTANBUL PALLET GLAMPING, ŞİLE

İstanbul Pallet Glamping Şile Ulupetit köyünde, şırıl şırıl akan derelerin yemyeşil ağaçlarla buluştuğu ormanlık alanda yer alıyor. İstanbul’un en büyük glamping alanına sahip tesiste glamping çadır, deluxe oda, standart oda gibi konaklama seçenekleri bulunuyor. Konaklama yapan müşteriler için restoran ve barbekü alanı mevcut. Pallet Glamping’te orman içerisinde trekking, ücretsiz bisikletlerle orman içi bisiklet gezisi, açık hava sineması, yoga, kamp ateşinde sosyal oyun ve aktiviteler, ahşap ve heykel boyama etkinlikleri, müzik atölyesi, ücretsiz fidan ekimi gibi pek çok aktiviteye katılmanız mümkün.

İstanbul Pallet Glamping İletişim Bilgileri ve Konaklama Ücretleri için tıklayın.

İSTANBUL PALLET GLAMPING

2 – SAHİL KAMP İSTANBUL, ŞİLE

İstanbul’un Karadeniz’le buluştuğu Şile’de, denizle ormanın birleştiği noktada yer alan Sahil Kamp İstanbul, yeşil ve maviye aynı  derecede tutkun olan doğa severler için ister deniz kenarı, ister çam ağaçlarıyla örtülü alanda çok keyifli bir kamp olanağı sunuyor. Şile Sahil Kamp’ta kendi çadırınız veya karavanınız ile kamp yapabileceğiniz gibi çadır gibi dizayn edilmiş Ahşap Koza bungalovlarda, tepelere gömülü Hobit evlerde veya daha da konforlu bir seçenek olan tiny house konseptindeki Ahşap villalarda  yada Şömineli taş evlerde konaklamanız mümkün.

Sahil Kamp İstanbul iletişim bilgileri, fotoğraflar ve güncel konaklama ücretleri için tıklayın.

SAHİL KAMP İSTANBUL

3 – SUMA DİSANJE, ŞİLE 

İstanbul’a yakın diğer bungalov evlerden daha lüks bir seçenek olan  Türkiye’nin en büyük “ağaç ev” oteli SUMA DİSANJE İstanbul’un Boşnak köylerinden, Şile Yeniköy’de, yeşile ve huzura kuş seslerinin eşlik ettiği 120 dönümlük ormanlık alanda yer alıyor. Suma Şile balayı için de tercih ediliyor. 5 yıldızlı otel konforunda; ancak alışılmış şehir otelciliği düzeninden ve kalıplardan uzakta, bambaşka bir hizmet anlayışına sahip olan tesisin mottosu ise ‘DOĞA DAHİL’. Çünkü burada her şeye; kuş sesleri, ateş böcekleri, sincaplar, güneş doğumu, gün batımı, tırtıllar, kaplumbağalar, renklerin dansı ve tüm doğa güzellikleri dahil.

Suma Disanje iletişim bilgileri, fotoğraflar ve konaklama ücretleri için tıklayın…

SUMA DISANJE

 

 

Şile’de Doğa İçinde Butik Otel Tavsiyesi, Casa Lavanda | Gezenti Anne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir