Şile’de Katkısız Köy Kahvaltısı, Lotus Restaurant 2023 Kahvaltı Fiyatı

İstanbul’un arka bahçesi Şile’de, metropolden uzak bir huzur mekanı Lotus Restaurant ve Butik Hotel denize sıfır konumuyla ve malzemelerin tamamına yakınını Şile köy ve esnaflarında tedarik ettikleri katkısız köy kahvaltısı ile de ön plana çıkıyor.

Organik yada ata tohumu 28 çeşit üründen oluşan kahvaltı SICAKLARDAN; Menemen, Mıhlama, Sucuklu yumurta, Biber kızartma, Hamur kızartması (Pişi), PEYNİRLERDEN; Beyaz peynir,Tulum peynir üstü tereyağ, Otlu Peynir, Tel peynir, REÇELLERDEN; Her birini kendilerinin kaynattığı her hafta değişik 4 reçel (Sadece Manda Sütü Reçeli mekanın değişilmezi ), Bal + kaymak, Tahin + pekmez, Siyah zeytin, Yeşil zeytin, Zeytinyağında Zahter(40 çeşit baharat karışımı), El yapımı cevizli kahvaltı sosu, Köy yoğurdu, Domates + salatalık + maydonoz ve Köy ekmeği’nden oluşuyor ve sınırsız çay da dahil olmak üzere Eylül 2023 itibariyle kişi başı 340 TL karşılığında sunuluyor. (8 yaşa kadar ücretsiz / 8-14 yaş arası %50 indirimli) Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenlere Türk kahvesi ikram ediliyor.

İsrafın önüne geçmek için her bir ürün tadımlıktan çok, doyumluktan az sunuluyor. Çok beğenip bitirdiğiniz her çeşit ücretsiz olarak ilave ediliyor. Lotus Restaurant denize nazır masalarında “Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı” sözüne gönül vermiş misafirlerini bekliyor.

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

LOTUS RESTAURANT HOME

Hacı Kasım, Liman Sk. No:28, 34980 Şile/İstanbul

0 530 552 50 08

 

Şile En İyi 9 Kahvaltı Mekanı ve 2023 Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir