Riva Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

1 – RİVA KEYF-İ BAHÇE

Deniz ve doğa keyfini bir arada yaşamak isteyen İstanbulluların en kolay ulaşabilecekleri lokasyonlardan biri olan Riva, nehir kenarındaki kahvaltı mekanları ile de hafta sonu şehir hayatından uzaklaşmak isteyenlerin kaçış noktalarından biri konumunda. Riva Nehri kıyısında konumlandırılmış Keyf-i Bahçe de huzur veren Riva kahvaltı mekanlarının başında geliyor.

Riva Keyf-i Bahçe kahvaltı detayları ve fiyatı için tıklayın.

RİVA KEYF-İ BAHÇE

KEYF-İ BAHÇE 
Paşamandıra (Riva Caddesi)
34829 Beykoz/İstanbul
0 (532) 3682816

 

2 – RİVA İSKELE RESTAURANT

Riva Nehri’nin Karadeniz ile buluştuğu noktaya yakın konumlandırılmış Riva İskele Restoran’da bal kaymak, örgü peyniri, burgu peyniri, beyaz peynir, tulum peyniri, 2 çeşit reçel, domates salatalık söğüş, tahin pekmez,  salam, sigara böreği, isteğe bağlı olarak omlet ya da sahanda yumurta ve sınırsız çay, kişi başı 40 TL karşılığında, serpme olarak sunuluyor. Mıhlama, kuymak ve sıkma portakal suyu ekstra olarak ücretlendiriliyor.

RİVA İSKELE RESTAURANT

RİVA İSKELE RESTAURANT
Riva mah. Plaj içi. No:9 Beykoz/İstanbul
0 (216) 3191628 / 0 (532) 6095028

 

3 – RİVA KÖY BALIKÇISI

Yine Riva Nehri’ne nazır konumlandırılmış bir balıkçı olan Riva Köy Balıkçısı’nda peynir, zeytin ve reçel çeşitleri, bal, tereyağı, kaymak, kuru kayısı, ceviz, jambon, salam, ara sıcak olarak sosis, sigara böreği ve patates tava, yumurta çeşidi olarak da isteğe bağlı olarak sahanda, rafadan, menemen ve sucuklu yumurta dahil, serpme olarak, kişi başı 45 TL’ ye sunuluyor. Sınırsız çay ve Türk kahvesi de bu fiyata dahil.

RİVA KÖY BALIKÇISI’NDA KAHVALTI

RİVA KÖY BALIKÇISI
Riva Köprübaşı mevkii. No:1 Beykoz/İstanbul
0 (216) 3191686 / 0 (532) 1697575

 

4 – RİVA ÇİÇEK RESTAURANT

Riva Deresi kenarında bulunan Riva Çiçek Restaurant hayvan dostu bir mekan. Riva Çiçek Restaurant’ta kahvaltı serpme olarak servis ediliyor. Kişi başı 55 TL olan kahvaltıda  9-10 çeşit peynir, 3-4 çeşit ev yapımı reçel, tereyağ, yumurta, yeşillik, söğüş tabağı, sigara böreği ve demlik çay bulunuyor.

RİVA ÇİÇEK RESTAURANT

RİVA ÇİÇEK RESTAURANT
Paşamandıra mah. No:7  Beykoz/İstanbul
0 (216) 4333120

 

5 – TAHTA MASA BEYKOZ

Riva yolu üzerinde yer alan Tahta Masa’da ormana doğru uzanan bir terasta servis edilen serpme kahvaltı demlik çay da dahil olmak üzere kişi başı 30 TL’ye sunuluyor. Tahta masa kahvaltısında mıhlama ve sigara böreği özellikle seviliyor.

RİVA TAHTA MASA

RİVA TAHTA MASA

TAHTA MASA BEYKOZ 
Riva Yolu Caddesi No:11/A, 34829 Beykoz
0 (546) 8623453

 

 

 

 

Anadolu Kavağı, Yoros Kalesi, Anadolu Feneri, Riva Gezilecek Yerler

Riva Plajları Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücretleri Nedir?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir