Riva’daki En İyi 4 Kahvaltı Mekanı ve 2022 Kahvaltı Fiyatları

 

1 – RİVA İSKELE RESTAURANT

Deniz ve doğa keyfini bir arada yaşamak isteyen İstanbulluların en kolay ulaşabilecekleri lokasyonlardan biri olan Riva, nehir kenarındaki kahvaltı mekanları ile de hafta sonu şehir hayatından uzaklaşmak isteyenlerin kaçış noktalarından biri konumunda. Riva Nehri’nin Karadeniz ile buluştuğu noktaya yakın konumlandırılmış Riva İskele Restoran’da bal kaymak, örgü peyniri, burgu peyniri, beyaz peynir, tulum peyniri, 2 çeşit reçel, domates salatalık söğüş, tahin pekmez,  salam, sigara böreği, isteğe bağlı olarak omlet ya da sahanda yumurta ve sınırsız çay, kişi başı 40 TL karşılığında, serpme olarak sunuluyor. Mıhlama, kuymak ve sıkma portakal suyu ekstra olarak ücretlendiriliyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

RİVA İSKELE RESTAURANT

RİVA İSKELE RESTAURANT
Riva mah. Plaj içi. No:9 Beykoz/İstanbul
0 (216) 3191628 / 0 (532) 6095028

 

2 – RİVA KÖY BALIKÇISI

Yine Riva Nehri’ne nazır konumlandırılmış bir balıkçı olan Riva Köy Balıkçısı’nda peynir, zeytin ve reçel çeşitleri, bal, tereyağı, kaymak, kuru kayısı, ceviz, jambon, salam, ara sıcak olarak sosis, sigara böreği ve patates tava, yumurta çeşidi olarak da isteğe bağlı olarak sahanda, rafadan, menemen ve sucuklu yumurta dahil, serpme olarak, kişi başı 60 TL‘ ye sunuluyor. (Güncel ücret) Sınırsız çay ve Türk kahvesi de bu fiyata dahil. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

RİVA KÖY BALIKÇISI’NDA KAHVALTI

RİVA KÖY BALIKÇISI
Riva Köprübaşı mevkii. No:1 Beykoz/İstanbul
0 (216) 3191686 / 0 (532) 1697575

 

3 – RİVA ÇİÇEK RESTAURANT

Riva Deresi kenarında bulunan Riva Çiçek Restaurant hayvan dostu bir mekan. Riva Çiçek Restaurant’ta kahvaltı serpme olarak servis ediliyor. Güncel ücreti Kişi başı 90 TL olan kahvaltıda  9-10 çeşit peynir, 3-4 çeşit ev yapımı reçel, tereyağ, yumurta, yeşillik, söğüş tabağı, sigara böreği ve demlik çay bulunuyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

RİVA ÇİÇEK RESTAURANT

RİVA ÇİÇEK RESTAURANT
Paşamandıra mah. No:7  Beykoz/İstanbul
0 (216) 4333120

4- LAGALUGA LOUNGE

Riva Nehri kıyısındaki kahvaltı mekanlarına alternatif olarak Karadeniz’e nazır kahvaltı keyfi yaşamak isteyenlerin tericihi olan Lagaluga Lounge misafirlerini modern bir kafe ambiyansında ağırlıyor. 2 kişi için 99 TL, 3 kişi için ise 125 TL karşılığında sunulan serpme kahvaltıda Ezine beyaz peynir, Erzincan tulum peyniri, dil peyniri, çeçil peyniri, eski kaşar, yeşil zeytin,sosis, salam, söğüş tabağı, bal-kaymak, çilek reçeli, Nutella, sigara böreği, patates kızartması, menemen isteğe bağlı olarak sahanda yumurta ya da omlet ve sınırsız çay sunuluyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

LAGALUGA LOUNGE SERPME KAHVALTI

LAGALUGA LOUNGE
Riva mah, Müze çıkmazı No:3, 34829 Beykoz/İstanbul
0 (216) 319 13 19

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Anadolu Kavağı, Yoros Kalesi, Anadolu Feneri, Riva Gezilecek Yerler

Riva Plajları Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücretleri Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.