Riva’daki En İyi 5 Kahvaltı Mekanı ve 2023 Kahvaltı Fiyatları

 

 

1- RİVA KÖY BALIKÇISI

Riva Nehri’ne nazır konumlandırılmış Riva Köy Balıkçısı’nda peynir, zeytin ve reçel çeşitleri, bal, tereyağı, kaymak, kuru kayısı, ceviz, jambon, salam, ara sıcak olarak sosis, sigara böreği ve patates tava, yumurta çeşidi olarak da isteğe bağlı olarak sahanda, rafadan, menemen ve sucuklu yumurta dahil, serpme olarak, kişi başı 130 TL‘ ye sunuluyor. (Güncel ücret) Sınırsız çay ve Türk kahvesi de bu fiyata dahil. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

RİVA KÖY BALIKÇISI’NDA KAHVALTI

RİVA KÖY BALIKÇISI
Riva Köprübaşı mevkii. No:1 Beykoz/İstanbul
0 (216) 3191686 / 0 (532) 1697575

 

2 – RİVA ÇİÇEK RESTAURANT

Riva Deresi kenarında bulunan Riva Çiçek Restaurant hayvan dostu bir mekan. Riva Çiçek Restaurant’ta kahvaltı serpme olarak servis ediliyor. Güncel ücreti Kişi başı 175 TL olan kahvaltıda  9-10 çeşit peynir, 3-4 çeşit ev yapımı reçel, tereyağ, yumurta, yeşillik, söğüş tabağı, sigara böreği ve demlik çay bulunuyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

RİVA ÇİÇEK RESTAURANT

RİVA ÇİÇEK RESTAURANT
Paşamandıra mah. No:7  Beykoz/İstanbul
0 (216) 4333120

 

3 – LAGALUGA LOUNGE

Riva Nehri kıyısındaki kahvaltı mekanlarına alternatif olarak Karadeniz’e nazır kahvaltı keyfi yaşamak isteyenlerin tericihi olan Lagaluga Lounge misafirlerini modern bir kafe ambiyansında ağırlıyor. Kişi başı 125 TL karşılığında sunulan serpme kahvaltıda Ezine beyaz peynir, Erzincan tulum peyniri, dil peyniri, çeçil peyniri, eski kaşar, yeşil zeytin,sosis, salam, söğüş tabağı, bal-kaymak, çilek reçeli, Nutella, sigara böreği, patates kızartması, menemen isteğe bağlı olarak sahanda yumurta ya da omlet ve sınırsız çay sunuluyor. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

LAGALUGA LOUNGE SERPME KAHVALTI

LAGALUGA LOUNGE
Riva mah, Müze çıkmazı No:3, 34829 Beykoz/İstanbul
0 (216) 319 13 19

 

4 – RİVA MARİNA BALIK

Yine Riva Nehri’ne nazır konumlandırılmış bir balıkçı olan Riva Marina Balık’ta 6 çeşit peynir tabağı, zeytin ve reçel çeşitleri, nutella, söğüş tabağı, sıcak olarak sigara böreği ve patates tava, sahanda yumurta dahil kişi başı 150 TL karşılığında sunuluyor. (Güncel ücret) Sınırsız çay da fiyata dahil. Menemen ve sucuk tava ekstra ücrete tabi. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

 RİVA MARİNA BALIK
Yargı sokak. No: 10 Riva, Istanbul
Telefon no: 0 (532) 1376416

 

5 – RİVA KALYON RESTAURANT

Yine Riva Nehri’ne nazır konumlandırılmış bir balıkçı olan Riva Kalyon’da 8 çeşit peynir tabağı, zeytin ve reçel çeşitleri, nutella, söğüş tabağı, sıcak olarak sigara böreği, göz yumurta ve pişi dahil, serpme olarak, kişi başı 170 TL karşılığında sunuluyor. (Güncel ücret) Sınırsız çay da fiyata dahil. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

RİVA KALYON RESTAURANT

RİVA KALYON RESTAURANT 
Yargı sokak. No: 47  Riva, Istanbul
Telefon No:  0 (216) 3191591

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Anadolu Kavağı, Yoros Kalesi, Anadolu Feneri, Riva Gezilecek Yerler

Riva Plajı Nerede? Nasıl Gidilir? 2022 Giriş Ücreti Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir