Şile’de Kahvaltı Nerede Yapılır? Massha Şile 2023 Kahvaltı Fiyatı

İstanbul’un sahil kasabası Şile’de, Ayazma Plajı’nın köşesinde, beyaz tahta bir iskele üzerinde konumlandırılmış Massha aslında bir balık restoranı. Massha aynı zamanda deniz ile içiçe bir konumda sunduğu lezzetli kahvaltısı ile de ‘Şile’de kahvaltı nerede yapılır?’ sorusuna cevap oluyor.

Massha’da kahvaltı servisi sabah saat 9:00’da başlıyor. 13:00’e kadar devam ediyor. Serpme olarak sunulan kahvaltı en az iki kişilik olarak hazırlanıyor.  Massha kahvaltısında menemen, 3 ceşit peynir, yeşil ve siyah zeytin, domates, salatalık, biber, tereyağ, tulum peyniri, tereyağda yumurta, jambon, sosis, sarelle, reçel, bal kaymak, sigara böreği, patates kızartması, reçelli taze lor peyniri ve mevsim meyveleri yer alıyor ve sınırsız çay da dahil olmak üzere Eylül 2023 yılı itibariyle kişi başı 325 TL’ye sunuluyor. 0-8 yaş çocuklar ücretsiz.

Sucuk ve Türk kahvesi ekstra olarak ücretlendiriliyor. Massha Şile muhteşem manzarası ve ambiyansı ile Şile kahvaltı mekanları arasında ön plana çıkıyor.

Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenlere Türk kahvesi ikram ediliyor.

Şile Massha’da kahvaltı sonrası şezlonglarda yerinizi alıp tüm gün denizin keyfini sürmeniz de mümkün. Oldukça butik olan ve maksimum 50 şezlongun bulunduğu Massha Plajı’nda kahvaltı ücretinden ayrı olarak şezlong başına hafta içi 25 TL, hafta sonu 40 TL talep ediliyor.

MASSHA RESTAURANT

Adres: Liman yolu mevkii,  Ayazma Plajı, No:34 Şile, İstanbul
Telefon: +90 (216) 7110676
+90 (534) 663 46 46
E-mail: info@masshasile.com

En İyi 10 Şile Plajı ve 2023 Giriş Ücretleri

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir