Şile’de Kahvaltı Nerede Yapılır? Saklıgöl Karamandere

İstanbul’a bu kadar yakındayken çok uzaklarda hissedebileceğiniz göl kıyısında dingin ve huzurlu bir kahvaltı mekanı olan Saklıgöl Karamandere Tesisleri “Şile’de kahvaltı nerede edilir?” sorusuna cevap oluyor. Saklıgöl Karamandere Tesisleri’ne İstanbul-Şile otoyolundan Şile’ye ulaştıktan sonra Şile merkezine girmek yerine ana yoldan tam tersi yöne saptığınızda karşınıza çıkan Saklıgöl tabelalarını takip ederek Karamandere Köyü’ne geldikten sonra ulaşılıyor.

ŞİLE KARAMANDERE SAKLI GÖL TESİSLERİ

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

Göl kıyısındaki ahşap masalarda, doğa içinde yapabileceğiniz, bal, kaymak, reçel, peynir ve çeşitleri, ceviz, üzüm, otlu peynir ve sahanda yumurtadan oluşan serpme köy kahvaltısının sınırsız çay da dahil kişi başı ücreti 2021 yılı itibariyle 70 TL. Sucuklu yumurta,  kiremitte menemen,  pastırmalı yumurta, sucuk tava, mıhlama ayrıca ücretlendiriliyor. Kahvaltı sonrası Saklıgöl etrafındaki 21 kilometrelik parkurda trekking yapıp yediklerinizi eritmek ise ücretsiz. 🙂

Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

ŞİLE SAKLIGÖL’DE KAHVALTI

Saklıgöl Karamandere Sosyal tesisi hem hafta içi hem hafta sonu sabah saat 09:00 itibariyle hizmet vermeye başlıyor. Özellikle yaz aylarında hafta sonları yoğunluk olduğu için açıldığı saatlerde gidilmesi tavsiye ediliyor. Tesiste kahvaltı dışındaki öğünlerde ızgara çeşitleri de sunuluyor. Restoran hizmetinden faydalanmak yerine sadece masa kiralayıp getirdiğiniz malzemelerle kendin pişir kendin ye sisteminden de faydalanabilmeniz mümkün.

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

KARAMANDERE SAKLI GÖL SOSYAL TESİSLERİ

Adres: Şile Karamandere Saklı Göl

Telefon: 0 216 731216

Mail: info@karamanderesakligol.com

Şile’deki diğer kahvaltı mekanları için tıklayın…

MASSHA ŞİLE KAHVALTISI

İstanbul’da Doğa İçindeki Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir