Bağdat Caddesi En Güzel Kahvaltı Mekanları

1 – CAFE CADDE

25 yıllık geçmişi ile Bağdat Caddesi’nin en köklü kafesi olan Cafe Cadde, keyifli ambiyansı, leziz yemekleri ve hizmet kalitesi ile yediden yetmişe bütün misafirlerini mutlu ediyor. Cafe Cadde geçmişte şahitlik ettiği aşkların, evlilliklerin çocuklarını da şu an ağırlıyor. Yani ikinci bir nesil de Cafe Cadde’de büyüyor. Cafe Cadde’nin kahvaltı menüsü de güne güzel bir başlangıç yapmak isteyenler için hem çeşitlilik hem de lezzet anlamında Bağdat Caddesi’nde çok başarılı bir seçenek oluşturuyor.

Cafe Cadde kahvaltı detayları ve fiyatları için tıklayın.

CAFE CADDE’DE KAHVALTI
CAFE CADDE
Erenköy, Caddebostan Mahallesi, Bağdat Cd. No:349, 34728 Kadıköy
0 (216) 302 76 24

 

2 – NELİPİDE GURME, BAĞDAT CADDESİ

Hepimizin evinde peynir, zeytin, yumurta var çok şükür. Hafta sonu dışarıda kahvaltı ettiğimizde fark yaratan lezzetler arıyoruz. Merkezi Ordu’da bulunan Neli Pide’nin Bağdat Caddesi şubesindeki kahvaltı, patates kavurması, güveçte eritme peynir, petek balı, dut reçeli ile insana iyi ki buraya gelmişim dedirtiyor. Hele bir de üzerindeki  tereyağı masanızda eriyen sıcacık bir köy ekmeği var, ki ona ekmek demek hakaret olur, can yakıyor. Bağdat Caddesi kahvaltı mekanlarından NeliPide İstanbul’da yöresel kahvaltı nerede yapılır? sorusuna cevap oluyor.

Nelipide kahvaltı detayları ve güncel fiyatı için tıklayın.


NELİPİDE GURME FENERBAHÇE


NELİPİDE GURME
Göztepe Mahallesi, Bağdat Cd. 199/B, 34730 Kadıköy/İstanbul
0 (216) 356 52 52


3 – VOI CADDE, BAĞDAT CADDESİ

3. dalga kahvecilerin Bağdat Caddesi’ndeki ilk başarılı temsilcilerinden biri olan Voi Cadde, Fit kahvaltı, Sporcu kahvaltısı, Amerikan ve İngiliz kahvaltıları gibi sıra dışı kahvaltı seçenekleri ile Bağdat Caddesi’nde Kahvaltı Nerede Yapılır? sorusuna cevap oluyor. Voi Cadd’nin çıkış mottosu sağlıklı, organik yiyecek ve içecek algısını insanlara benimsetmek ve fit olan ürünlerinde tadının güzel olabileceğini göstermek.

Voi Cadde kahvaltı detayları için tıklayın.

VOI CADDE KAHVALTISI
VOI CADDE
Bağdat Caddesi, Mücahit Sokak Bahar Apt. No:5/1 Suadiye, Kadıköy
0 (216) 969 04 30

 

4 – KAFDAYI, FENERBAHÇE

Anadolu yakası kahvaltı mekanları köşemizin diğer bir konuğu KAFDAYI, Bağdat Caddesi’nde, Fenerbahçe semtinde yer alıyor. Hafta sonları uzun kahvaltı keyfini çok seviyorsunuz biliyorum. Özellikle Anadolu yakası sakinlerine Antep kahvaltısının hakkını veren Kafdayı’yı denemelisiniz diyorum.

Kafdayı kahvaltı detayları ve güncel fiyatı için tıklayın…


KAFDAYI YÖRESEL ANTEP KAHVALTISI


KAFDAYI
Fenerbahçe mah. Lalezar sok. No:9 Kadıköy/ İstanbul
0 (216) 3501088

 

5 – BIG CHEF’S FENERBAHÇE

Mevsimin taze ürünleriyle hazırlanan ve lezzet müdavimliği yaratan tatlarıyla BigChefs, sunduğu menüsüyle ve her karesinde aile sıcaklığı hissi uyandıran konforlu dekorasyonu ile, sıcak buluşmalara ev sahipliği yapıyor. 50’yi aşkın şubesi bulunan Big Chefs’in Kalamış Marina’nın kıyısında, semtin en tarihi yapısı olan Jean Botter Köşkü’nde konumlandırılmış Fenerbahçe şubesi de çok seviliyor.

Big Chef’s Fenerbahçe kahvaltı detayları ve fiyatları için tıklayın.

BIG CHEF’S FENERBAHÇE SERPME KAHVALTI

BIG CHEF’S FENERBAHÇE
Jean Botter Köşkü, Fener Kalamış Cad No:73/1 Fenerbahçe/İstanbul
0 (216) 550 05 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir