Bağdat Caddesi’nde Yeni Nesil Kahvaltı, NOVE

Bağdat Caddesi’nin popüler kafelerinden biri olan NOVE yeni nesil kahvaltı konsepti ile de oldukça dikkat çekiyor. Nove’nin Biri Saşkınbakkal’da diğeri de Suadiye’de olmak üzere Nove Cadde ve Nove Bahçe olarak iki şubesi bulunuyor. İyi kahve, iyi tatlı ve iyi kahvaltı konusunda Bağdat Caddesi’nde akla ilk gelen mekânlardan biri olan Nove’nin tüm gün süren kahvaltı konsepti özellikle seviliyor.

Nove’nin ferah ve keyifli bir atmosferi ve çok seçenekli bir menüsü var. Mevsimsel ve yerel ürün kullanımına önem veren Nove’de Ekşi maya ekmek, English muffin, biscuit ekmeği, brioche ekmeği, orman meyvesi marmelatı, tuzlu karamel ve granola gibi birçok ürün el yapımı. Omlet çeşitlerinden pancake’e, bowl çeşitlerinden buritto’ya geniş kahvaltı seçeneği ile Cadde’nin önde gelen kahvaltı noktalarından biri olan Nove’de kahvaltı servisi 17:00’ye kadar devam ediyor.

NOVE KAHVALTI ÇEŞİTLERİ VE ÜCRETLERİ

Nove’de Nove yapımı English muffin, göz yumurta, ev yapımı dilim kasap sucuk, dana bacon, ev yapımı isli frankfurter sosis, baharatlı baby patates, ızgara mantar ve çeşnili domatesten oluşan SICAK KAHVALTI TABAĞI MART 2024 itibariyle 540TL. Nove yapımı ekşi mayalı ekmek, göz yumurta, avokado, mini salata, file bademli çilek, lor, kendi yaptıkları orman meyvesi marmelatı ile sunulan HAFİF KAHVALTI ise 425 TL. Menüde bunun yanısıra Omlet Çeşitleri, Breakfast Bowl, Avokado Egg Toast, Pancake Taco, Nove Benedict, Breakfast Buritto gibi farklı lezzetler de mevcut.

NOVE FOTOĞRAFLAR

NOVE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Suadiye, Hamiyet Yüceses Sk. No:9, 34740 Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0 (216) 408 23 00

Instagram: @novecoffeeco

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir