Bağdat Caddesi’nde Sağlıklı Kahvaltı, Voi Cadde

3. dalga kahvecilerin Bağdat Caddesi’ndeki ilk başarılı temsilcilerinden biri olan Voi Cadde’de sıra dışı kahvaltı seçenekleri bulunuyor. Çıkış mottosu sağlıklı organik yiyecek ve içecek algısını insanlara benimsetmek ve fit olan ürünlerinde tadının güzel olabileceğini göstermek olan Voi Cadde, bu anlamda Bağdat Caddesi Kahvaltı Mekanları arasında bir adım öne çıkıyor.

Voi’nin ürün çeşitliliği bakımından oldukça zengin olan bir menüsü var. Standart ve sporcu kahvaltı tabaklarının yanı sıra menüyü oluşturan diğer yıldızların arasında omlet, kruvasan, bagel ve tartine alternatifleri de bulunuyor.  

Voi Cadde’de beyaz peynir, çeçil peyniri, zeytin, bal&kaymak, reçel, tereyağ, haşlanmış yumurta ve söğüş domates salatalıktan oluşan Voi Kahvaltı Tabağı 39 TL, 2 haşlanmış yumurta, beyaz peynir, çeçil peyniri, zeytin, hindi füme, avokado, söğüş domates salatalık ve fıstık ezmesinden oluşan Good Morning Kahvaltı Tabağı için 100 TL  ödemeniz gerekiyor. Menüde kahvaltı için, KRU – BENEDICT (dana bacon, poşe yumurta 85 TL), KRU – SCRAMBLE (Çırpılmış yumurta, hindi füme 85 TL) gibi kruvasan arası servis edilen yeni nesil kahvaltı çeşitleri ile böğürtlen, çilek ve muzun granola ile buluştuğu KIRMIZI BOWL (90TL) çok seviliyor. Final için sıradışı çeşitleri olan cheesecake lerden birine yer bırakmayı ihmal etmeyin derim. Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

VOİ CADDE BOWL

VOİ CADDE LAVANTALI VE KİNDER ÇİKOLATALI  CHEESECAKE

VOI CADDE

Bağdat Caddesi Mücahit Sokak Bahar Apt. No:5/1 Suadiye, Kadıköy, İstanbul

0 (216) 969 04 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir