Bağdat Caddesi’nde Sağlıklı Kahvaltı, Voi Cadde

3. dalga kahvecilerin Bağdat Caddesi’ndeki ilk başarılı temsilcilerinden biri olan Voi Cadde’de sıra dışı kahvaltı seçenekleri bulunuyor. Çıkış mottosu sağlıklı organik yiyecek ve içecek algısını insanlara benimsetmek ve fit olan ürünlerinde tadının güzel olabileceğini göstermek olan Voi Cadde, bu anlamda Bağdat Caddesi Kahvaltı Mekanları arasında bir adım öne çıkıyor.

VOI CADDE SPORCU KAHVALTI

Voi’nin ürün çeşitliliği bakımından oldukça zengin olan bir menüsü var. Standart ve sporcu kahvaltı tabaklarının yanı sıra menüyü oluşturan diğer yıldızların arasında omlet, kruvasan, bagel ve tartine alternatifleri de bulunuyor.  

Voi Cadde’de beyaz peynir, çeçil peyniri, zeytin, bal&kaymak, reçel, tereyağ, haşlanmış yumurta ve söğüş domates salatalıktan oluşan Voi Kahvaltı Tabağı 39 TL, 3 haşlanmış yumurta, beyaz peynir, lor, zeytin, hindi füme, avokado, söğüş domates salatalık ve fıstık ezmesinden oluşan Sporcu Kahvaltı Tabağı için 45 TL  ödemeniz gerekiyor. Menüde kahvaltı için, KRU – BENEDICT (dana bacon, poşe yumurta 39 TL), KRU – SCRAMBLE ( Çırpılmış yumurta, hindi füme 39 TL) gibi kruvasan arası servis edilen yeni nesil kahvaltı çeşitleri ile meyvelerin granola ile buluştuğu HEALTHY BOWL (39 TL) çeşitleri çok seviliyor. Final için sıradışı çeşitleri olan cheesecake lerden birine yer bırakmayı ihmal etmeyin derim:) Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

VOİ CADDE BOWL

VOİ CADDE LAVANTALI VE KİNDER ÇİKOLATALI  CHEESECAKE

Mekanda Gezenti Anne takipçileri için %10 indirim uygulanıyor.

 

VOI CADDE

Bağdat Caddesi Mücahit Sokak Bahar Apt. No:5/1 Suadiye, Kadıköy, İstanbul

0 (216) 969 04 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.