Bağdat Caddesi’nde Kahvaltı Nerede Yapılır?

3. dalga kahvecilerin Bağdat Caddesi’ndeki ilk başarılı temsilcilerinden biri olan Voi Cadde, Fit kahvaltı, Sporcu kahvaltısı, Amerikan ve İngiliz kahvaltıları gibi sıra dışı kahvaltı seçenekleri ile Bağdat Caddesi’nde Kahvaltı Nerede Yapılır? sorusuna cevap oluyor. Çıkış mottosu sağlıklı organik yiyecek ve içecek algısını insanlara benimsetmek ve fit olan ürünlerinde tadının güzel olabileceğini göstermek olan Voi Cadde, bu anlamda Bağdat Caddesi Kahvaltı Mekanları arasında bir adım öne çıkıyor.

Voi’nin ürün çeşitliliği bakımından oldukça zengin olan bir menüsü var. Haftanın 7 günü serpme, sporcu, fit, Amerikan ve İngiliz kahvaltı seçeneklerini bulmak mümkün. Kahvaltının yanı sıra menüyü oluşturan diğer yıldızların arasında sıcak kepek ekmeğinde veya çavdarlı sandviçler, bagel ve tartine alternatifleri de bulunuyor.  Voi kahvaltılarında mevsim meyvelerinden oluşan böyle güzel meyve tabağı sürprizleri de oluyor.

Voi Cadde’de Beyaz peynir, eski kaşar, çeçil peyniri (ikişer dilim), siyah ve yeşil zeytin, bal&kaymak, Bozcaada’dan reçel çeşitleri, acuka, lor salatası, tereyağı, nutella, hindi füme, domates, salatalık, biber, iki kişilik sınırsız çaydan oluşan Voi Kahvaltı için 45 TL , 3 Haşlanmış yumurta ya da yumurta akından omlet, az yağlı beyaz peynir, çeçil peyniri, hindi füme, söğüş domates salatalık ve fıstık ezmesinden oluşan Sporcu Kahvaltısı için 25 TL ,Tahıllı ve kuru meyveli musli, süt veya yoğurt, taze mevsim meyveleri, badem, cevizden oluşan Fit Kahvaltı için 22 TL ödemeniz gerekiyor. Menüde kahvaltı için, bazlama ekmeğinin içine 3 peynirli özel karışım ve kuru domatesli tost (15 TL)  gibi farklı lezzetler de bulunuyor. Final için badem, nohut unu ve hindistan cevizi şekerinden yapılan Vegan Brownie için yer bırakmayı ihmal etmeyin derim:)

 

VOI CADDE

Bağdat Caddesi Mücahit Sokak Bahar Apt. No:5/1 Suadiye, Kadıköy, İstanbul

0 (216) 969 04 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir