Erenköy’de Kahvaltı Nerede Yapılır? Ethem Efendi Kahvaltı 2024 Fiyatı

Önce gözümüzü sonra damağımızı şenlendiren kahvaltı mekanlarından Ethem Efendi Kahvaltı İstanbul Erenköy’de tarihi köşkte yer alıyor ve tüm gün kahvaltı hizmeti veriyor.

Köşkün içinde, bahçesinde ve terasında servis edilen organik ve yerel ürünlerle hazırlanmış anne eli değmiş kahvaltıya davet sloganı ise şöyle;“Kıyıya köşeye bir sürü mutluluk sakladık. Sıcak bir ortamda içinizi ısıtan bir kahvaltıda sakladığımız mutlulukları bulmaya ne dersin?” Ethem Efendi Kahvaltı’da doymadan kalkılmıyor.

 

 

Serpme olarak sunulan ve bittikçe yenisi eklenen Ethem Efendi kahvaltısında mümkün olduğunca organik ve yerel malzemeleri kullanılıyor. Mekân sürdürülebilir standartlarda kaynaklara sahip, doğal ve organik beslenmeyi destekliyor. Kahvaltı Ege ve Antalya’nın en gözde köylerindeki bahçelerden taze taze toplanmış ürünlerle hazırlanıyor.

Ethem Efendi Kahvaltısında Bolu’dan organik ve sertifikalı leziz yumurtalarla hazırlanan OMLET VE MENEMEN, KASAP SUCUĞU, HELLİM PEYNİRİ, ESKİ KAŞAR, OTLU PEYNİR, ÇEÇİL PEYNİR, İZMİR TULUM, KARADUT & LOR PEYNİRİ, Malatya’dan KURUYEMİŞ, Ana vatanı Trabzon’dan özel hazırlanmış organik YAYIK TEREYAĞI, TAHİN PEKMEZ, Çeşme’deki tarlalarında özel olarak yetiştirilen MEYVE ÇEŞİTLERİ, SALATALIK ve DOMATES, ACUKA, Aydın yöresinden özenle seçilmiş organik BAL KAYMAK, 3 farklı peynir ve közlenmiş patlıcanla yapılan PEYNİRLİ PATLICAN, Bodrum’un en güzel ağaçlarından toplanan YEŞİL ZEYTİN, Aydın yöresinden masanıza gelen SİYAH ZEYTİN, İzmir Alsancak Unlu Mamüller’den BOYOZ, anneler tarafından anlık hazırlanan PİŞİ, BAZLAMA ve GÖZLEME bulunuyor.

Bu kahvaltı sınırsız Rize çayı eşliğinde Mart 2024 itibariyle kişi başı 560 TL karşılığında sunuluyor. 

Ethem Efendi haftanın hergünü saat 9:00 – 17:00 arasında kahvaltı hizmeti veriyor.

 

ETHEM EFENDİ KAHVALTI

Adres: Erenköy Mahallesi Ethem Efendi Caddesi D:No:50, D:44, 34738 Kadıköy, Türkiye

Telefon: 0 (541) 229 52 82

 

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

 

BAĞDAT CADDESİ EN GÜZEL 10 KAHVALTI MEKANI

 

Bağdat Caddesi En Güzel 10 Kahvaltı Mekanı ve 2024 Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir