Fenerbahçe’de Kahvaltı Nerede Yapılır? BIG CHEF’S 2024 Menü Fiyatı

Türkiye’de ve yurt dışında 50’yi aşkın şubesi bulunan Big Chef’s günün her saatinde sunduğu, her zevke hitap eden menüsü, renkli ve modern dekorasyonu ile tercih edilen bir kafe restoran zinciri. Big Chefs’in Kalamış Marina’nın kıyısında, semtin en tarihi yapısı olan Jean Botter Köşkü’nde konumlandırılmış Fenerbahçe şubesi de çok seviliyor.

1800’li yılların sonunda yapılan ve tarihi dokusuyla dikkatleri üzerinde toplayan ünlü Jean Botter Köşkü şiirlere, şarkılara ilham vermiş olan Kalamış’ın eşsiz manzarasına açılan bir konumda bulunuyor. Bahçe alanıyla birlikte yaklaşık 430 kişilik oturma alanına sahip Big Chef’s Fenerbahçe’de kahvaltı servisi hafta içi 12:00, hafta sonu ise 15:00’a kadar devam ediyor.

Big Chefs’lerde tek bir serpme kahvaltı seçeneği yok. Açlık durumunuza ve kahvaltı zevkinize göre menüden kahvaltı seçimi yapabiliyorsunuz. Az ve öz sevenler Bazlama Tost, Avokado Poşe Yumurta , Ev Kahvaltısı  ya da Simit& Kızarmış Yumurta gibi seçeneklerden birini tercih ederken, masayı donatmadan olmaz diyenler İki kişilik serpme kahvaltıyı seçiyor.

Gelin Big Chefs Fenerbahçe kahvaltı seçeneklerine ve 2024 yılı güncel ücretlerine bir göz atalım.

İKİ KİŞİLİK SERPME KAHVALTI (MART 2024 itibariyle 774 TL)

EZİNE BEYAZ PEYNİRİ, KARS ESKİ KAŞARI, ERZİNCAN TULUM PEYNİRİ, ÖRGÜ PEYNİRİ, ÇEÇİL PEYNİRİ, SAHANDA YUMURTA, SAHANDA SUCUK, GEMLİK SİYAH ZEYTİNİ, ANTAKYA KIRMA YEŞİL ZEYTİNİ, ACUKA, DOMATES, SALATALIK, SİVRİ BİBER, TEREYAĞI, KAYMAK, KARADUT REÇELİ, PORTAKALLI HAVUÇ REÇELİ, ÇİKOLATALI MUFFİN, SADE MUFFİN, MİNİ PİDELER, DOMATES SOSLU EV USULÜ KIZARMIŞ PATATES, KIZARMIŞ HATAY SIKMA PEYNİRİ, PEYNİRLİ Çİ BÖREK, SÜZME BAL, ÇITIR KITKAT® KREMASI, PARÇALI FISTIK EZMESİ, PİŞİ, BAZLAMA, SİMİT, FİLTRE KAHVE VE İNCE BELLİ BARDAKTA SINIRSIZ DEMLEME ÇAY

Sınırsız çay servisi hafta içi 13:00’a, hafta sonu ise 16:00’a kadar devam ediyor.

 

BIG CHEF’S FENERBAHÇE

Jean Botter Köşkü, Fener Kalamış Cad No:73/1 Fenerbahçe/İstanbul

0 (216) 550 05 00

https://gezentianne.com/fenerbahce-kahvalti-mekanlari-ve-fiyatlari/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir