Fenerbahçe’de Kahvaltı Nerede Yapılır? BIG CHEF’S

Mevsimin taze ürünleriyle hazırlanan ve lezzet müdavimliği yaratan tatlarıyla BigChefs, sunduğu menüsüyle ve her karesinde aile sıcaklığı hissi uyandıran konforlu dekorasyonu ile, sıcak buluşmalara ev sahipliği yapıyor. 50’yi aşkın şubesi bulunan Big Chefs’in Kalamış Marina’nın kıyısında, semtin en tarihi yapısı olan Jean Botter Köşkü’nde konumlandırılmış Fenerbahçe şubesi de çok seviliyor.

1800’li yılların sonunda yapılan ve tarihi dokusuyla dikkatleri üzerinde toplayan ünlü Jean Botter Köşkü şiirlere, şarkılara ilham vermiş olan Kalamış’ın eşsiz manzarasına açılan bir konumda bulunuyor. Bahçe alanıyla birlikte yaklaşık 430 kişilik oturma alanına sahip Big Chef’s Fenerbahçe’de kahvaltı servisi hafta içi 12:00, hafta sonu ise 15:00’a kadar devam ediyor.

Big Chefs’lerde tek bir serpme kahvaltı seçeneği yok. Açlık durumunuza ve kahvaltı zevkinize göre menüden kahvaltı seçimi yapabiliyorsunuz. Az ve öz sevenler Bazlama Tost (32.5 TL), Avokado Poşe Yumurta (39.5 TL), Ev Kahvaltısı (39 TL) ya da Simit& Kızarmış Yumurta (24.5 TL) gibi seçeneklerden birini tercih ederken, masayı donatmadan olmaz diyenler İki kişilik serpme kahvaltıyı (129 TL) ya da Anadolu Dolu Kahvaltıyı (97.5 TL) seçiyor. Gelin Big Chefs Fenerbahçe kahvaltı seçeneklerine ve güncel ücretlerine bir göz atalım.

Serpme Kahvaltı (2 kişilik 129 TL) 

Ezine beyaz peyniri, Kars eski kaşar, Erzincan tulum peyniri, burgu peyniri, çeçil peyniri, krem peynir, sahanda yumurta, sahanda sucuk, Gemlik siyah zeytin, Antakya kırma yeşil zeytin, zeytin tapenade, acuka, domates, salatalık, sivri biber, tereyağı, kaymak, karadut reçeli, süzme bal, tahin pekmez, Nutella, pişi, bazlama, simit, peynirli gözleme, filtre kahve ve ince belli bardakta sınırsız demleme çaydan oluşuyor.

Anadolu Dolu Kahvaltı (2 kişilik 97.5 TL)

Erzincan tulum peyniri, Kars eski kaşar, Ezine beyaz peyniri, burgu peyniri, sahanda yumurta, Antakya kırma yeşil zeytin, Gemlik siyah zeytin, acuka, vişne domates, Çengelköy salatalık, tereyağı, portakallı havuç reçeli, tahin & pekmez, kuşburnu marmelatı, bazlama, Bolu tam buğday ekmeği, sınırsız demleme çay ve Türk kahvesinden oluşuyor.

Ev Kahvaltısı (Tek kişilik 39 TL)

Ezine beyaz peynir, taze kaşar peyniri, Gemlik siyah zeytin, Antakya kırma yeşil zeytin, sabah salatası, tereyağı, karadut reçeli, simit ve sınırsız demleme çaydan oluşuyor.

Sınırsız çay servisi hafta içi 13:00’a, hafta sonu ise 16:00’a kadar devam ediyor.

 

BIG CHEF’S FENERBAHÇE

Jean Botter Köşkü, Fener Kalamış Cad No:73/1 Fenerbahçe/İstanbul

0 (216) 550 05 00

Fenerbahçe Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir