Anadolu Yakası Yöresel Karadeniz Kahvaltısı, Havva Hanım Balaturka

İstanbul’da “Yöresel Kahvaltı” adı altında sunulan pek çok kahvaltı “Ezine beyaz peynir ve Hatay kırma zeytin” noktasından öteye geçemiyor. Hem Suadiye’de hem de Ataşehir’de hizmet veren Havva Hanım ise Trabzon’un tereyağını, Rize’nin et kavurnasını, Sürmene’nin, İzmir’in ve Erzincan’ın tulumunu, Kayserinin pastırmasını aynı kahvaltıda buluşturuyor. Havva Hanım’ın muhlaması, tava böreği çeşitleri ile peynir kızartması da çok seviliyor.

HAVVA HANIM KAHVALTISINDA NELER VAR? GÜNCEL ÜCRETİ NEDİR?

Eylül 2023 itibariyle iki kişi toplam 720 TL karşılığında sunulan Havva Ana Serpme Kahvaltısında Kuymak, Sahanda yumurta, Trabzon telli peyniri, Maçka tulum peyniri, Sürmene tulum peyniri, Isparta beyaz peynir, Trabzon çeçil peyniri, Trabzon köy tereyağı, Çiçek balı, acuka, kahvaltılık sos, Rize kavurma dilimi, Siyah ve yeşil zeytin, Fındık kreması, Reçel, Söğüş tabağı, Sınırsız termos çay bulunuyor.

İki kişi toplam 960 TL olan Şarküteri Serpmede ise tüm bunlara Menemen, Tereyağında sucuk, Tereyağında kavurma, Kastamonu pastırma, Hindi füme, Fıstıklı ve Macar salam ekleniyor.

HAVVA HANIM KAHVALTI FOTOĞRAFLARI

HAVVA HANIM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: 89, Şemsettin Günaltay Cd., 34742 Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0 (216) 410 61 10

 

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

 

Bağdat Caddesi En Güzel 10 Kahvaltı Mekanı ve 2023 Fiyatları | Gezenti Anne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir