Kadıköy’den Atatürk Havalimanı’na Marmaray, Metrobüs ve Havataş ile Nasıl Gidilir?

KADIKÖY’DEN ATATÜRK HAVALİMANI’NA NASIL GİDİLİR?

KADIKÖY’DEN ATATÜRK HAVALİMANI’NA METROBÜSLE NASIL GİDİLİR?

Kadıköy’den Atatürk Havalimanı’na en kısa yoldan gitmek için Söğütlüçeşme-Avcılar Metrobüs Hattı’nı kullanıp Ataköy-Şirinevler durağında Yenikapı-Atatürk Havaalanı Metrosu’na geçiş yapmak çok hızlı bir yöntemdir. Aynı şekilde Yenibosna durağı da metrobüsten metroya yaya olarak geçiş yapmak için kullanılabilir.

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

KADIKÖY’DEN ATATÜRK HAVALİMANI’NA MARMARAYLA NASIL GİDİLİR?

Kadıköy’den Atatürk Havalimanı’na Marmaray ile gitmek de oldukça zaman kazandıran bir yöntemdir. Üsküdar veya Ayrılık Çeşmesi durağından, Sabah 06:00’dan Akşam 24:00’e kadar 5 ile 10 dakika aralığındaki sıklıkla seferlerini gerçekleştiren Marmaray hattı ile Yenikapı’ya kadar giderek, buradan Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro Hattı’na geçiş yapıp Atatürk Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Bu güzergah Kadıköy-Kartal Metro Hattı’na yakın oturan Anadolu Yakası sakinleri için de Atatürk Havaalanı’na ulaşmak için en mantıklı yöntemdir. Kadıköy-Kartal metro hattını kullanıp Ayrılık Çeşmesi durağında inerek Marmaray hattına geçiş yapabilir, Marmaray’dan Yenikapı’da inerek Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metrosu ile Atatürk Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Yenikapı-Atatürk Havaalanı Metrosu’nun sefer saatleri için tıklayın…

KADIKÖY’DEN ATATÜRK HAVALİMANI’NA HAVATAŞLA NASIL GİDİLİR?

Kadıköy’den ya da Anadolu Yakası’ndaki diğer bir noktadan Atatürk Havaalanı’na direkt Havataş servisi yok, toplu taşıma ile Taksim’e ulaşarak Havataş servisleri kullanılabilir. Toplu taşıma ile Kadıköy’den Taksim’e Nasıl Gidilir? için tıklayın…

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Üsküdar’dan Atatürk Havalimanı’na Marmaray ile Nasıl Gidilir?

Atatürk Havaalanı’na Metro ve Metrobüs ile Nasıl Gidilir?    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.