Çocuklara İngilizceyi Sevdirmenin En İyi Yolu, CAMBLY KIDS

Dünyada en geçerli dil olan İngilizceyi öğrenmenin önemini hepimiz biliyoruz. Hangi yaşta olursak olalım İngilizcemizi geliştirmek için çözüm yolları arıyoruz.

Malum yabancı dil öğrenme konusunda en verimli yıllar çocukluk çağları. Biz de çocuklarımız okul çağında dil öğrenme konusunda iyi bir yol alsınlar istiyoruz. Pek çok ebeveynin çocuklarını büyük fedakarlıklarla özel okullara yollamasının en büyük sebebi İngilizce öğrenebilmeleri değil mi?

ÇOCUKLARA İNGİLİZCEYİ SEVDİRMENİN EN İYİ YOLU

Ben sizlere çocuğunuz hangi okula giderse gitsin, ona İngilizceyi sevdirmenin en iyi yolu, Cambly Kids‘ten bahsetmek istiyorum.

Cambly Kids çocukların anadili İngilizce olan eğitmenlerden online İngilizce dersi alabilecekleri bir uygulama ve web sitesi.

  • Sadece bilgisayar üzerinden bağlanılabilen CAMBLY KIDS‘de çocuklar anadili İngilizce olan eğitmenlerden bire bir online olarak bir ders planı çerçevesinde İngilizce öğrenme imkanı buluyor. Tüm eğitmenlerin çocuklara öğretme tecrübesi var ve çocuklar ile gayet başarılı bir şekilde iletişim kuruyorlar.
  • Cambly eğitmenleri her yaştan her seviyeden çocuklara hitap ediyor. Yeni öğrenen bir çocuk için “What is your name?” den başlanabildiği gibi, üst seviyede de istek ve ihtiyaca göre dersin gidişatı belirleniyor. Haftada 2, 5 ya da 7 gün, günde yarım saatlik ders tercihi yapılabiliyor. Eğitmenlerin profillerine girip nitelikleri incelenebiliyor.
  • Anne-babalar çocukların eğitmenlerini ve ders günü-saatlerini seçebiliyor. Tüm dersler kayıt altına alınıyor ve anne-babalar bu dersleri izleyebiliyor. Hep aynı eğitmen ile ders yapılabiliyor ve anne-babalar dilerlerse eğitmen ile haftada 1 kere görüşebiliyor.
  • Cambly Kids’te çocuklar için özel müfredat ile renkli, eğlenceli, çocukların ilgisini canlı tutabilecek ders içerikleri var. Çocuklar evlerinin güvenliğinde, anne-baba gözetiminde ders alabiliyor ve dersler online olarak gerçekleştiği için kurslara kıyasla daha uygun fiyatlı. Cambly Kids’te ilk 14 gün içinde memnun kalmama durumunda %100 para iadesi de var.
  • Cambly Kids’ten 30 dakikalık deneme dersi satın alarak uygulamayı çok uygun fiyatlarla deneyimleyebiliyorsunuz.
  • Çocuğunuz küçük yaşta ana dili İngilizce olan eğitmenlerden İngilizce dersi aldığı için kendini ifade etme ve duyduğunu anlama konusunda çok daha hızlı gelişiyor.
  • Küçük yaşta yabancı dili konuşabilmek birçok araştırmaya göre de çocuğunuzun zihinsel gelişimine ve iletişim becerilerine inanılmaz katkıda bulunuyor, bu da özgüveni daha yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlıyor.
  • Cambly Kids’te Amerika, Kanada, İngiltere, Güney Afrika gibi ülkelerden yüzlerce deneyimli eğitmen arasından dilediğiniz hocayı seçebiliyorsunuz. Dilerseniz aynı kişiden, dilerseniz farklı farklı hocalardan çocuğunuza özel ders programı ve müfredat ile ders alabiliyorsunuz.
  • Hocaların hepsi güler yüzlü ve 3-14 yaş arası çocuklarla iletişim konusunda özel eğitim sahibi olduğu için dersler inanılmaz eğlenceli geçiyor, başta çekingen olan çocuklar bile zamanla eğitim almak için orada olduğunu unutup eğlenerek öğreniyorlar.
  • CAMBLY KIDS çocuklarının İngilizceyi severek öğrenebilmelerini isteyen ailelerin arayışlarına yanıt oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir