Kadıköy’de Deniz Kıyısında Kahvaltı Keyfi, Gardens of Garbo

 

MODA KAYIKHANE’DE ARTIK KAHVALTI SERVİSİ VERİLMEMEKTEDİR.

Yanı başınızda tarihi Moda İskelesi, hemen arkasında boylu boyunca uzanan Kalamış Koyu, marinadan demir alan yelkenliler ve mavinin birbirine karışan tonlarıyla huzur veren gökyüzü. Tüm bu güzelliklerle dolu manzaraya nazır enfes bir kahvaltıyla güne başlamaya ne dersiniz?

Moda’nın en sevilen mekanlarından Moda Kayıkhane çatısı altında açılan Gardens of Garbo’da her gün 10.00-14.00 arasında kahvaltı servisi yapılıyor. Hafta içi dilerseniz serpme kahvaltı seçeneğini seçebiliyor, dilerseniz “Kendin seç” menüsünden tek tek seçim yaparak kahvaltınızı kendiniz oluşturabiliyorsunuz.  Hafta sonu ise sadece serpme kahvaltı servis ediliyor.

İki kişilik serpme kahvaltıda Ezine’den İzmir tulum peynirine kadar pek çok çeşitten oluşan peynir tabağı, Gemlik, Hatay kırma ve diğer zeytin çeşitleri, söğüş tabağı, mevsim reçelleri, petek bal ve kaymak, nutella, pişi ve göz yumurta bulunuyor. Masada mini ızgarada servis edilen mangalda sucuk özellikle çok seviliyor. Bu iki kişilik zengin serpme kahvaltı termos çay eşliğinde toplam 240 TL karşılığında sunuluyor.

“Kendin seç” menüsünde ise Kahvaltı salatası (32 TL), Petek bal-kaymak (20 TL), Pişi (16 TL), Sahanda kavurmalı yumurta (29 TL), Menemen (23 TL) gibi seçenekler bulunuyor. 

Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor. 

GARDENS OF GARBO

Caferağa, Moda Cd. No:192-3, 34710 Kadıköy/İstanbul

0 216 336 44 47

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Kadıköy Moda’daki En İyi Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir