Tarihi Yarımada’da Film Setinde Serpme Kahvaltı Keyfi, Olden1772 Menü

Tarihi atmosferi ile yerli yabancı tüm turistlerin ilgi odağı haline gelmiş Olden1772 Restaurant tarihi yarımadanın tam kalbinde, Sirkeci’de yer alıyor. İnstagram için foto çektirmek isteyenlerin kapısında sıra olduğu mekan serpme kahvaltısı ile sabahın erken saatlerinden öğleden sonraya kadar çokca tercih ediliyor.

Türk kahvaltısının hakkını veren Olden1772 serpme kahvaltısında yumurtalı ekmekten menemene acukadan pişiye, hellim peynirinden dereotlu poğaçaya pek çok lezzeti bulunuyor. Özellikle yabancı turistler Türk kahvaltısının zenginliği karşısında şaşkınlık geçiriyor.

 

OLDEN 1772 RESTAURANT NEREDE? NASIL GİDİLİR?

Olden 1772 Sirkesinin kalbindeki, konaklama için de tercih edebileceğiniz Tarihi Han1772 otelinin bünyesinde yer alıyor. Otelin konum bilgisi için tıklayın.

 

OLDEN 1772 KAHVALTISINDA NELER VAR? GÜNCEL ÜCRETİ NEDİR?

İki kişilik sunulan serpme kahvaltıda Karışık Türk Ekmekleri Sepeti: Dereotlu Poğaça, Roll Ekmek, Simit, Beyaz Peynir, Eski Kaşar, Çeçil Peyniri, Tulum Peynir, Pastırma, Dana Jambon, Siyah ve Yeşil Zeytin, Kiraz Domates, Çengelköy Salatalık, Yeşil Biber, Lor Peyniri, Böğürtlen Marmelatı, Çikolata Kreması, Fındıklı Tahin, Süt Reçeli, Tereyağ, Petek Bal, Kaymak, Acuka, Pişi, Su Böreği, Sucuk, Hellim Peyniri, Yumurtalı Ekmek, Kızarmış Patates, Menemen, Portakal Suyu ve Sınırsız Çay yer alıyor.

Nisan 2024 itibariyle bu kahvaltı iki kişi için toplam 1300 TL karşılığında sunuluyor.

 

OLDEN 1772 FOTOĞRAFLARI

 

OLDEN 1772 İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: +90 544 401 17 72

E-mail: info@olden1772.com

Adres: Mimar Vedat Sk. No:3 Sirkeci

 

Avrupa Yakası En İyi 30 Kahvaltı Mekanı ve 2024 Fiyatları | Gezenti Anne

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir