Datça’da Çocuklu Ailelere Uygun Otel Tavsiyesi, Flow Datça

Datça Marmaris yolu üzerinde, Datça merkezine 10 km mesafede konumlandırılmış Flow Datça Surf & Beach Hotel hem çocuklu hem çocuksuz aileler için Datça standartları üzerinde bir tatil imkanı sunuyor. Gebekum mevkiindeki otel kendine özel kumsala, ağaçlar çiçekler sarmalanmış bir bahçeye ve geniş bir havuz alanına sahip. Bungalov tipi ve bahçe katı olan modern odaları hem konforlu bir konaklama deneyimi yaşamanızı hem de odadan havuza ya da restorana iki üç dakikada ulaşmanızı sağlıyor.

Flow Datça’da sabahlar çeşit çeşit yöresel peynirli ve zeytinli, krepli, kruvasanlı, simitli, biber kızartmalı çok zengin bir açık büfe ile başlıyor, şef hazırladığı özel detoks içeçekleri kahvaltı sonrası herkese ikram ediyor. Kahvaltı sonrası deniz severler plaja, havuz severler havuz başına yerleşiyor. Otel oldukça geniş bir alana yayılmış olduğu için hem plaj hem de havuz başı oldukça sakin, Flow Datça huzurlu ve dingin bir tatil arayışında olanların bu anlamda tüm beklentilerini karşılıyor.

Değişiklik aradığınız zaman, Kargı Koyu, Palamutbükü, Kumlubük gibi Datça’nın cam gibi berrak bir denize sahip eşsiz plajları yarım saat mesafede sizleri bekliyor.

Flow Datça’da öğle ve akşam yemekleri alakart olarak servis ediliyor. Çocuklar yoğurtlu mücver ve kızarmış patates ikilisine bayılıyor. Büyükleri ise plajdaki kafe bardaki pizza ve bira ikilisi cezbediyor. Formunu korumaya çalışan bazı bayanlar ise havuz başında karpuzu tercih ediyor. Hele otelin çeşit çeşit ağaç ve çiçeklerle dolu bahçesindeki hamaklara serilip dömisek bir beyaz şarap ve datça bademi ikilisi ile buluşunca insanın ‘Yaşasın tatil’ diye bağırası geliyor.

Akşamları ağaçlar altındaki masalarda servis edilen leziz yemeklerle Flow Datça muhteşem bir alakart  restoran deneyimi yaşatıyor. Gece sahildeki şezlonglarda dalgaların sesini dinleyerek sona eriyor. Ünlü filozof Strabon “Tanrı sevgili kullarını uzun yaşasınlar diye Datça’ya gönderir” demiş ya,  insanın bu coğrafyada gerçekten ömrü uzuyor.

 

FLOW DATÇA SURF & BEACH HOTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Datca Marmaris Karayolu 10. Km, 48700 Muğla

 

2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir