Antalya’da Çocuklu Ailelere Uygun Tatil Köyü, TUI Sensatori Resort Sorgun

Tatil köylerinin konforunu seven ama karmaşasından haz etmeyenler, son yıllarda güney sahillerimizdeki tatil köylerindeki Rus turist kitlesinin görgüsüzlüğünden şikayet edenler için gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim Antalya’da çocuklu aileler için uygun bir tatil köyü TUI Sensatori Resort Sorgun.

ANTALYA TATİL KÖYÜ TUI SENSATORI RESORT SORGUN

Tatil köyü seçiminde tesisin güzelliği, hizmetin kalitesinin yanında müşteri profili de çok önemli bir kriter. Restoranda yan masada veya plajda yan şezlongda kimin oturduğu; oturan kişinin etrafa saygısı özellikle tatildeyken benim modumu çabuk değiştirebilen bir durum. TUI Sensatori Sorgun günümüz şartlarında ülkemize başta İngiliz olmak üzere batılı turist çekebilen ender işletmelerden biri.

ANTALYA TATİL KÖYÜ TAVSİYESİ

TUI SENSATORI RESORT SORGUN KABANALAR

TUI SENSATORI RESORT SORGUN TESİS ÖZELLİKLERİ

Fotoğraf kadrajına giren odalar, havuz ve restoran alanları biz çocuklu ailelere ait. Simetriğinde de bir bu kadar daha 12 yaş altı çocukların giremediği, yetişkinler kısmı bulunuyor. Bu da hem çocuklu hem de çocuksuz ailelere daha keyifli ve kompakt bir tatil olanağı sağlıyor.

TUI SENSATORI RESORT SORGUN BY BARUT HOTELS

TUI Sensatori Sorgun’da tüm odalar deniz manzaralı. Çocuklu aileler için ortak banyolu iki ayrı odadan oluşan aile odaları bulunuyor. Bu çocukları erkenci olan anne babalar için büyük rahatlık sağlıyor.Odalar restoran ve havuza oldukça yakın, Yemekten odaya, odadan havuza gitmek için uzun mesafeler yürümeye gerek kalmıyor.

TUI SENSATORI RESORT SORGUN ODALARI

TUI SENSATORI RESORT SORGUN ÇOCUK ODASI

TUI Sensatori Resort Sorgun’da aquapark yok ama deniz kıyısına yakın konumlandırılmış kaydıraklı dev şişme havuza çocuklar bayılıyor.

TUI SENSATORI RESORT SORGUN ŞİŞME HAVUZ

TUI SENSATORI RESORT SORGUN ÇOCUK KULÜBÜ

Tui Sensatori Resort Sorgun’un çocuk kulübü olan Play House’da her gün 10:00-12:00, 14:00-16:00 ve 19:30-21:30 arasında, bu konuda eğitim almış İngiliz ablaların liderliğinde, farklı etkinlikler düzenleniyor. Aileler bulundukları yeri ve telefon numaralarını kaydettirerek çocuklarını bu saatlerde çocuk kulübüne emanet edebiliyor. Öğlen seansını fırsat bilen bazı annelere de yetişkin havuzunda, sakinliğin tadını çıkarmak kalıyor.

TUI SENSATORI RESORT SORGUN ÇOCUK KULÜBÜ

ANTALYA TATİL KÖYÜ TUI SENSATORI ÇOCUK KULÜBÜ

TUI SENSATORI RESORT SORGUN SONSUZLUK HAVUZU

TUI SENSATORI RESORT SORGUN‘DA AKŞAM YEMEKLERİ

Siz de bizim gibi akşam yemeklerinde açık büfe yerine hem sunum hem lezzet anlamında daha çok keyif veren alakart restoranları tercih ediyorsanız muazzam gastronomik deneyimler yaşayacağınız alakart restoranlar TUI Sensatori Sorgun’da sizi bekliyor. Başta fine dining restoranı Tarçın olmak üzere Türk restoranı Safran, İtalyan restoranı Olive ve Balık Restoranı Ocean’daki lezzetler ve servis kalitesi insana tatil köyü alakart restoranında olduğunu unutturuyor.

TUI SENSATORI RESORT SORGUN FINE DINING RESTORANI TARÇIN

TUI SENSATORI RESORT SORGUN İTALYAN RESTORANI OLIVE

TUI SENSATORI RESORT SORGUN BALIK RESTORANI OCEAN

TUI Sensatori Sorgun’da çılgın animasyon gösterileri pek yok. Geceleri keman ya da piyano eşliğinde sakin müzik dinletileri ile sona eriyor.

 

TUI SENSATORI RESORT SORGUN İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Sorgun Mahallesi, Ayıgürü Mevkii, 07600 Manavgat/Antalya, Türkiye

Telefon:+90 242 756 92 50

Türkiye’deki En İyi Tatil Köyleri, Tatil Köyü Tavsiyeleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir