Datça Butik Otel Tavsiyesi, Yorumlar, Villa Aşina

Datça merkezine arabayla 5-10 dakika mesafede bulunan Villa Aşina sadık bir müşteri kitlesine sahip bir aile işletmesi. Ruhu olan butik oteller listeme gönül rahatlığı ile ekleyebileceğim Villa Aşina’nın otel odaları lüksten ziyade bir ev sıcaklığı arayanlara hitap ediyor. Villa Aşina hakkındaki yorumlarıma gelecek olursak…

Villa Aşina’nın çiçekler, objeler ve duvar resimleri ile dolu bahçesinde minik bir havuz da bulunuyor. Havuz kıyısındaki hamak ve begonvillerle bezeli Dilek Tüneli misafirler tarafından çok seviliyor. Villa Aşina’nın sadece bahçesi değil, otel binasının da her bir köşesi ayrı bir karakteristiğe sahip, insan hayran kalmaktan kendini alıkoyamıyor.

Villa Aşina diğer pek çok butik otel gibi oda kahvaltı olarak hizmet vermekte, kahvaltı açık büfe olarak bahçede servis ediliyor. Kahvaltıda yöresel ürünlere ağırlık veriliyor olması dikkat çekici, hem bahçenin neşeli dekorasyonu hem lezzetli kahvaltı güne güzel bir başlangıç yapmanızı sağlıyor.

Gün içinde Datça’nın berrak koylarını gezdikten sonra akşam otelde alakart olarak akşam yemeği yiyebiliyorsunuz. Ama bunu gündüzden otele bildirmeniz gerekiyor çünkü sipariş üzerine hazırlık yapıyorlar. Villa aşina’da gün bahçede birbirleri ile arkadaş olmuş otel misafirlerinin geç vakte kadar süren yaz akşamı sohbetleri ile sona eriyor.

VİLLA AŞİNA İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: İskele Mah. Saklıkoy Mevkii 24.sokak No:10, 48900, Datça

Türkiye’deki En İyi Tatil Köyleri, Tatil Köyü Tavsiyeleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir