Avrupa Yakası En Doğal 10 Kahvaltı Yeri ve 2024 Ücretleri

1 – GEYİKLİ CAFE & RESTAURANT, TURKCELL PLATINIUM PARK

Yemyeşil bir orman ve çam ağaçları arasına saklanmış bir tesis olan Geyikli Turkcell Platinium Park bünyesinde çocuk oyun alanı, off road, okçuluk,at binme gibi her yaştan insanın eğlenebileceği aktivite alanları bulunduruyor. Mekanda kışın ateşin başında, yazın ağaçların altında kahvaltı keyfi yapabileceğiniz oldukça doğa ile uyumlu bir dekorasyona sahip Geyikli Cafe Restoran da yer alıyor. Kahvaltıdan sonra ormanda geyikler eşliğinde yürüyüş yapmak, sevimli atlar Gofret ve Tysonla yanyana nefis İnstagram pozları almak Platinium Park’ın olmazsa olmazı.

 Geyikli Turkcell Platinium Park Giriş ve Kahvaltı Detayları ve Güncel Ücretleri için tıklayın.

 

TURKCELL PLATINIUM PARK KAHVALTI

TURKCELL PLATINIUM PARK

 

2 – BAHAR COUNTRY, BAHÇEKÖY

Sarıyer’de Bahçeköy yolu üzerinde bulunan kahvaltı ve mangal konseptli piknik alanlarından biri Bahar Country. Kavak ağaçları altında geniş bir alana konumlandırılmış mekan çocukların koşup oynayabileceği kocaman bir çim alana, parka ve futbol kalelerine de sahip. Bahar Country’de kahvaltı hem hafta içi hem de hafta sonu serpme olarak servis ediliyor.

Serpme kahvaltı ücreti Nisan 2024 itibariyle kişi başı 550 TL. Kahvaltı içeriği pek etkileyici olmasa da mekan ambiyans anlamında yüz güldürüyor. Mekan kış aylarında hizmet vermiyor.

 
istanbul_yesil_alanda_kahvalti_bahcekoy

İSTANBUL DOĞA İÇİNDE KAHVALTI – BAHÇEKÖY BAHAR COUNTRY

BAHAR COUNTRY ÇOCUK PARKI

BAHÇEKÖY BAHAR COUNTRY
PTT Evleri mah. Bahçeköy Cad. No:83 Sarıyer/ İstanbul
0 (212) 2422740

 

3 – FLAMİNGOKÖY, ÇATALÇA

İstanbul Avrupa Yakası’nda oturanlar için hafta sonları doğaya kaçış rotalarından biri olan Çatalca’da bulunan Flamingoköy hem bir doğal yaşam parkı hem de kahvaltı mekanı olarak hizmet veriyor. Flamingoköy kahvaltısı hafta içi serpme olarak, hafta sonu ise açık büfe olarak sunuluyor. Siz dere kenarında Flamingo köy kahvaltısının keyfini sürerken flamingolar da yanı başınızda sizlere eşlik ediyor.

Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor. 

Flamingoköy iletişim bilgileri, kahvaltı detayları ve fiyatı için tıklayın.

ÇATALCA FLAMİNGOKÖY KAHVALTI

 

Çatalca’daki diğer kahvaltı mekanları ve fiyatları için tıklayın.

 

4 – ŞAZELİ FLORYA

Deniz manzaralı yemyeşil bir bahçede oldukça mükellef bir kahvaltı sunan Şazeli, Florya kahvaltı mekanları arasında ön plana çıkıyor. Aynı zamanda bir steakhouse (et restoranı) olan Şazeli Florya et konusundaki başarısını kahvaltıda da gözler önüne seriyor. Şazeli kahvaltısında özellikle kavurmalı yumurta, sucuk ve pastırma çok beğeniliyor.

Şazeli Florya iletişim bilgileri, kahvaltı detayları ve fiya için tıklayın.

ŞAZELİ FLORYA

 

 

5 – DOĞA KÖYÜ, ÇATALCA

Çatalca Gökçeali köyünde, dere kenarında konumlandırılmış Doğa Köyü meyve ağaçları, hayvanat bahçesi, yel değirmeni, gölet, şelale ve oyun parkıyla çocuklu aileler için keyifli bir hafta sonu geçirme imkanı sunuyor. Güzel havalarda flamingolar ve kuğular eşliğinde göletin kıyısında, kışın şömine başında kahvaltı keyfi yapabileceğiniz mekanda kahvaltı hafta içi serpme olarak, bayram günleri ve hafta sonu ise açık büfe olarak sunuluyor. 

Doğa Köyü kahvaltı detayları ve güncel fiyatları için tıklayın.

DOĞA KÖYÜ ÇATALCA

 

 

6 – UZUNDERE PİKNİK VE KAHVALTI

Çatalca’da Subaşı Köyü’nde yer alan Uzundere Piknik Kahvaltı, misafirlerine tam bir aile ortamı sunuyor. Doğa içindeki yemyeşil bahçesi ile Uzundere Piknik Kahvaltı kahvaltıda sunduğu kızartmaları, menemeni ve pişileri ile ön plana çıkıyor.

Uzundere Piknik iletişim bilgileri, kahvaltı detayları ve fiyatı için tıklayın.

UZUNDERE PİKNİK KAHVALTI

 

7 – DÜLGER ET & KAHVALTI

Çatalca’daki pek çok kahvaltı mekanı gibi kışın ahşap dekorasyonlu iç mekanda, yazın ise geniş bahçesinde kahvaltı servisi veren Dülger Et & Kahvaltı Mart 2024 itibariyle iki kişi toplam 780 TL karşılığında serpme kahvaltı servisi veriyor. Serpme kahvaltıda beyaz peynir, örgü peyniri, hellim peynir, kaşar peynir, top peynir, dil peyniri, çeçil peynir, siyah zeytin, yeşil zeytin, ızgara zeytin, çikolata, vişne reçeli, çilek reçeli, tahin, pekmez, domates, salatalık, akdeniz yeşilliği, sosis,salam, dana jambon, tavuk jambon, tereyağ, bal & kaymak, omlet, gözleme, sigara böreği, patates kızartması, ceviz, kuru kayısı ve sınırsız çay bulunuyor. Kış aylarında soba üstünde kestane kızartmak çok keyifli oluyor.

DÜLGER ET & KAHVALTI

Adres: Kaleiçi, Dr. Çeşme Caddesı no:126, 34540 Çatalca/İstanbul
Telefon: 0 (530) 489 78 80

 

8 – PEÇKO ÇATALCA

Peçka Çatalca’da haftanın her günü ve gün boyu sunulan kahvaltıda Ezine Beyaz Peynir, Taze kasar, Çeçil Peynir, Köy peyniri, Siyah Zeytin, Biberli Yeşil Zeytin, Izgara Yeşil Zeytin, Salam, Piliç Jambon, Domates, Salatalık, Biber, Tereyağ, Süzme Bal & Kaymak, Tahin & Pekmez, Kahvaltılık Acuka, 3 çeşit Reçel, Menemen, Sahanda Yumurta, Izgara Kasap Sucuk, Paçanga Böreği, Sigara Böreği, Pişi(lokma), Patates Kızartması, Salçalı Sosis ve SINIRSIZ ÇAY bulunuyor. 

Peçka Çatalca Kahvaltısı Mart 2024 itibariyle kişi başı 350 TL karşılığında sunuluyor.

9500 m2’lik bir alanda kurulu olan mekanda çocukların oynayacağı 3 kuleli Oyun Parkı ve Evcil Hayvanlar da bulunuyor.

 

PEÇKA KAHVALTI ÇATALCA

Adres: Kaleiçi, 34540 Çatalca/İstanbul
Telefon: 0 (533) 195 94 77

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

Anadolu Yakasında En Doğal 12 Kahvaltı Mekanı ve 2024 Fiyatları

İstanbul’a Yakın En İyi 25 Doğada Kahvaltı Mekanı ve 2024 Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir