Turkcell Platinium Park Doğa İçinde Kahvaltı ve 2024 Giriş Fiyatı

Yemyeşil bir orman ve çam ağaçları arasına saklanmış bir tesis olan Geyikli Turkcell Platinium Park bünyesinde çocuk oyun alanı, off road, okçuluk,at binme gibi her yaştan insanın eğlenebileceği aktivite alanları bulunduruyor. Mekanda kışın ateşin başında, yazın ağaçların altında kahvaltı keyfi yapabileceğiniz oldukça doğa ile uyumlu bir dekorasyona sahip Geyikli Cafe Restoran da yer alıyor. Kahvaltıdan sonra ormanda geyikler eşliğinde yürüyüş yapmak, sevimli atlar Gofret ve Tysonla yanyana nefis İnstagram pozları almak Platinium Park’ın olmazsa olmazı.

TURKCELL PLATINIUM PARK NEREDE? NASIL GİDİLİR?

Turkcell Platinium Park İstanbul Sarıyer İlçesi’ne bağlı Ayazağı mahallesinde, Vadi İstanbul Alışveriş merkezine yakın bir konumda yer alıyor. Turkcell Platinium Park konum bilgisi için tıklayın.

TURKCELL PLATINIUM PARK GÜNCEL GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR?

Tesise giriş ücreti yok. Ancak giriş yapabilmeniz için önceden Geyikli Cafe Restoran’da ya da at binme, okçuluk, off road gibi sosyal etkinlik alanlarında rezervasyon yaptırmış olmanız gerekiyor. Aksi takdirde özellikle hafta sonu giriş yapmanız mümkün değil. Tesise dışarıdan yiyecek ve içecek sokulmuyor.

TURKCELL PLATINIUM KAHVALTI DETAYLARI VE FİYATI

Turkcell Platinium Park’ta yer alan Geyikli Cafe Restoran’da kahvaltı minimum iki kişi için sunulan serpme kahvaltı ve de tek kişilik Klasik Orman Kahvaltısı olarak servis ediliyor. İki kişilik serpme kahvaltıda sucuk, patates tava, menemen, ızgara hellim, elmalı yoğurt, tereyağ, bal-kaymak, nutella, portakal ve ayva reçeli, tahin-pekmez, eski kaşar, taze kaşar, Ezine beyaz peynir, dil peyniri ve lor peynirden oluşan peynir tabağı, yeşil-siyah zeytin, domates-salatalık,  acuka, pişi, su böreği, simit ve sınırsız çay bulunuyor.

İki kişilik serpme kahvaltının Mart 2024 itibariyle ücreti toplam 1150 TL.

 

TURKCELL PLATINIUM PARK  FOTOĞRAFLARI

TURKCELL PLATINIUM PARK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Ayazağa, 208. Sk., 34398 Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0 531 2284040

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

İstanbul’da Doğa İçinde En İyi 20 Kahvaltı Mekanı ve 2024 Fiyatları

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir