Çatalca’da En İyi 7 Kahvaltı Mekanı ve 2024 Fiyatları

1 – FLAMİNGO KÖY, ÇATALCA

İstanbul Avrupa Yakası’nda oturanlar için hafta sonları doğaya kaçış rotalarından biri olan Çatalca’da bulunan Flamingoköy hem bir doğal yaşam parkı hem de kahvaltı mekanı olarak hizmet veriyor. Flamingoköy kahvaltısı hafta içi serpme olarak, hafta sonu ise açık büfe olarak sunuluyor. Siz dere kenarında Flamingo köy kahvaltısının keyfini sürerken flamingolar da yanı başınızda sizlere eşlik ediyor.

Flamingo Köy kahvaltı detayları ve fiyatı için tıklayın.

 

2 – TERS EV MANGAL & KAHVALTI, ÇATALCA

İstanbul’un ilk ters evinde hayata bir günlüğüne ters bakmak ve ardından kahvaltı yapmaya ne dersiniz?

Ters ev Çatalca’da kışın ahşap dekorasyonlu iç mekanda, yazın da yemyeşil geniş bahçesinde serpme kahvaltı servis ediliyor. 10 yaş altı ücretsiz, kahvaltı servisi sabah 8:00’de başlayıp öğlen 13:00 de sona eriyor. Ters evde ayrıca kişiye özel localarda mangal yapma imkanı ve çocuk parkı da bulunuyor.

Ters ev serpme kahvaltısı için Mart 2024 itibariyle kişi başı 350 TL talep ediliyor.

 

ÇATALCA TERS EV

ÇATALCA TERS EV KAHVALTISI

TERS EV ÇATALCA
İzzettin mah. Özsu sok. No:5 Çatalca/İstanbul
0 (537) 8477057

 

3 – DOĞA KÖYÜ, ÇATALCA

Çatalca Gökçeali köyünde, dere kenarında konumlandırılmış Doğa Köyü meyve ağaçları, hayvanat bahçesi, yel değirmeni, gölet, şelale ve oyun parkıyla çocuklu aileler için keyifli bir hafta sonu geçirme imkanı sunuyor. Güzel havalarda flamingolar ve kuğular eşliğinde göletin kıyısında, kışın şömine başında kahvaltı keyfi yapabileceğiniz mekanda kahvaltı hafta içi serpme olarak, bayram günleri ve hafta sonu ise açık büfe olarak sunuluyor. 

Doğa Köyü kahvaltı detayları ve güncel fiyatları için tıklayın.

DOĞA KÖYÜ ÇATALCA

 

4 – ÇATALCA PARK RESTAURANT 

Yazın bahçede kışın şömine başındaki özel localarda servis edilen Çatalca Park Restoran kahvaltısında menemen, sucuklu yumurta gibi tüm sıcak tava ürünleri ve sigara böreği, pişi, sosis, patates kızarması fiyata dahil ediliyor. Çayın sınırsız olduğu serpme kahvaltıda sıcakların yanı sıra Beyaz Peynir, Tulum Peyniri, Taze Kaşar, Çeçil Peyniri, Salam, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Domates Söğüş, Salata Söğüş, Biber Söğüş,Tereyağı, Bal-Kaymak, Reçel çeşitleri, Tahin-Pekmez, Çokokrem ve Simit bulunuyor. Kahvaltı en az 2 kişilik servis ediliyor. Çocuklar 10 yaşa kadar ücretsiz. Çatalca Park Restoran kahvaltısı

Mart 2024 itibariyle kişi başı 400 TL karşılığında sunuluyor.

ÇATALCA PARK RESTORAN

Gökçeali, Köyü Yolu No:35, 34000 Çatalca
0 (212) 789 23 53

 

5 – DÜLGER ET & KAHVALTI

Çatalca’daki pek çok kahvaltı mekanı gibi kışın ahşap dekorasyonlu iç mekanda, yazın ise geniş bahçesinde kahvaltı servisi veren Dülger Et & Kahvaltı Mart 2024 itibariyle iki kişi toplam 780 TL karşılığında serpme kahvaltı servisi veriyor. Serpme kahvaltıda beyaz peynir, örgü peyniri, hellim peynir, kaşar peynir, top peynir, dil peyniri, çeçil peynir, siyah zeytin, yeşil zeytin, ızgara zeytin, çikolata, vişne reçeli, çilek reçeli, tahin, pekmez, domates, salatalık, akdeniz yeşilliği, sosis,salam, dana jambon, tavuk jambon, tereyağ, bal & kaymak, omlet, gözleme, sigara böreği, patates kızartması, ceviz, kuru kayısı ve sınırsız çay bulunuyor. Kış aylarında soba üstünde kestane kızartmak çok keyifli oluyor.

DÜLGER ET & KAHVALTI

Adres: Kaleiçi, Dr. Çeşme Caddesi no:126, 34540 Çatalca/İstanbul
Telefon: 0 (530) 489 78 80

 

6 – PEÇKO ÇATALCA

Peçka Çatalca’da haftanın her günü ve gün boyu sunulan kahvaltıda Ezine Beyaz Peynir, Taze kasar, Çeçil Peynir, Köy peyniri, Siyah Zeytin, Biberli Yeşil Zeytin, Izgara Yeşil Zeytin, Salam, Piliç Jambon, Domates, Salatalık, Biber, Tereyağ, Süzme Bal & Kaymak, Tahin & Pekmez, Kahvaltılık Acuka, 3 çeşit Reçel, Menemen, Sahanda Yumurta, Izgara Kasap Sucuk, Paçanga Böreği, Sigara Böreği, Pişi(lokma), Patates Kızartması, Salçalı Sosis ve SINIRSIZ ÇAY bulunuyor. 9500 m2’lik bir alanda kurulu olan mekanda çocukların oynayacağı 3 kuleli Oyun Parkı ve Evcil Hayvanlar da bulunuyor.

Peçka Çatalca Kahvaltısı Mart 2024 itibariyle kişi başı 350 TL karşılığında sunuluyor.

 

PEÇKA KAHVALTI ÇATALCA

Adres: Kaleiçi, 34540 Çatalca/İstanbul
Telefon: 0 (533) 195 94 77

 

7 – UZUNDERE PİKNİK VE KAHVALTI

Çatalca’da Subaşı Köyü’nde yer alan Uzundere Piknik Kahvaltı, misafirlerine tam bir aile ortamı sunuyor. Doğa içindeki yemyeşil bahçesi ile Uzundere Piknik Kahvaltı kahvaltıda sunduğu kızartmaları, menemeni ve pişileri ile ön plana çıkıyor.

Uzundere Piknik Kahvaltı detayları ve fiyatı için tıklayın.

UZUNDERE PİKNİK KAHVALTI

 

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

 

İstanbul’da Doğa İçinde En İyi 20 Kahvaltı Mekanı ve 2024 Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir