Florya’da Kahvaltı Nerede Yapılır? Şazeli Florya 2024 Fiyatı

Deniz manzaralı yemyeşil bir bahçede oldukça mükellef bir kahvaltı sunan Şazeli, Florya kahvaltı mekanları arasında ön plana çıkıyor. Aynı zamanda bir steakhouse (et restoranı) olan Şazeli Florya et konusundaki başarısını kahvaltıda da gözler önüne seriyor. Şazeli kahvaltısında özellikle kavurmalı yumurta, sucuk ve pastırma çok beğeniliyor.

 

ŞAZELİ FLORYA KAHVALTISINDA NELER VAR? GÜNCEL ÜCRETİ NE?

Şazeli’de açık büfe kahvaltı karmaşası yok. Hem hafta içi hem de hafta sonu kahvaltı serpme olarak servis ediliyor. Mart 2024  itibariyle kişi başı 590 TL olan serpme kahvaltıda eski kaşardan tulum peynirine, örgüden Ezine’ye uzanan peynir çeşitleri, tereyağ, petek bal, tahin pekmez, acuka, söğüş tabağı, zeytin çeşitleri, jambon, sucuk tava, pastırma, börek ve poğaça, tahin helvası, nutella ve reçel çeşitleri bulunuyor. Yumurta çeşitlerinden menemen ve kavurmalı yumurta, sınırsız çay ve ilk Türk kahveniz de bu fiyata dahil. 

ŞAZELİ FLORYA’NIN BAHÇESİ

ŞAZELİ FLORYA KAHVALTISI

İç mekanı da oldukça konforlu olan mekan aileler için de biçilmiş kaftan. Çünkü Şazeli Florya’da hem iç mekanda hem de bahçede iki ayrı oyun alanı mevcut. Çocuklarla ilgilenen 3 oyun ablası da oldukça ilgili. Hafta sonları profesyonel kukla gösterisi de gerçekleşiyor. Şazeli Florya her anlamda ‘Florya’da kahvaltı nerede yapılır?’ sorusuna cevap oluyor.

ŞAZELİ FLORYA ÇOCUK OYUN ALANI

 

Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip etmek için tıklayın.

 

ŞAZELİ FLORYA İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ADRES: Şenlikköy Mah. Halkalı Cad. Florya Turistik Tesis Yanı No.10 Florya-Bakırköy/İstanbul

TELEFON: +90 (212) 547 01 01

 

İstanbul’da Marmaray ile Ulaşabileceğiniz Girişi Ücretsiz Orman

 

Florya Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

Florya İstanbul Akvaryum’a Nasıl Gidilir? 2024 Giriş Bilet Ücreti Nedir?

İstanbul’da Doğa İçindeki Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir