VIASEA Akvaryum Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti Nedir?

VIASEA AKVARYUM NEREDE? VIASEA AKVARYUM’A NASIL GİDİLİR?

ViaSea Akvaryum, Tuzla Viaport Marina Alışveriş Merkezi’nde yer alıyor. Viaport Marina’da Viasea Tema Park’ın yanı sıra ViaSea Tema Park , Bowling, Oyun Merkezi, Sinema, Outlet Alışveriş Merkezi ve Marina da bulunuyor. Viaport AVM’ye Kadıköy’den 130, 130 A Tuzla otobüsleri ile yada Kartal metrodan 130 M otobüsü ile Tuzla Marina durağında inilerek ulaşılabiliyor.

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

VIASEA AKVARYUM GÜNCEL GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR?

Viasea Akvaryum’a girişte 2019 yılı itibariyle öğrenciler için 49 TL, büyükler için 59 TL ödenmesi gerekiyor.

VIASEA AKVARYUM’DA NELER VAR? DİĞER AKVARYUMLARDAN FARKI NEDİR?

Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan ViaSea Akvaryum ‘Anadolu Yakası’nda niye akvaryum yok? diyenlerin imdadına yetişiyor. Viasea Akvaryum’da farklı iklim kuşakları içerisinde yaşayan binlerce deniz altı canlısının yaşamlarını gözlemlenebiliyor. 47 farklı temalı sergide 12.000’in üzerinde deniz canlısı sizleri bekliyor. Boğaziçi’nin tarihine su altından bakarak, İstanbul’un en uzun su altı akvaryum tünelinde köpekbalıklarıyla dolu bir dünyanın kapıları sizler için aralanıyor.

ViaSea Akaryum’da biberonla Koi balığı besleme ve günlük sınırlı sayıda sunulan elle Vatoz balığı besleme gibi şimdiye dek hiçbir akvaryumda rastlamadığımız interaktif aktivitelere katılmak mümkün. Ben çocuklarla birlikte bizzat ellerimle besledim. Gerçekten inanılmaz bir deneyim. Ayrıca diğer akvaryumlardan farklı olarak ViaSea Akvaryum’da size bir rehber eşlik ediyor ve sergilenen canlı türleri hakkında bilgi veriyor.

VIASEA AKVARYUM

Cami Mah. Balıkçılar Sok. No:20 Tuzla / İstanbul

(0216) 560 18 88

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

 

Modern Lunapark VIASEA Tema Park Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti Nedir?

İstanbul’da Çocuklarla Hafta Sonu Gidilecek Yerler

 

 

1 Comment

  • Durmuş Demirel dedi ki:

    Merhaba İstanbul akvaryum yöneticileri. Sizin dikkatinizi çekecek mi bilmiyorum ama benim ev tipi akvaryumunda cikled türü yunus ırkı balıkların var. Yunuslarım dan aldığım yavruları akvaryumcu lara satıyorum. 1’5 ay (bir buçuk ay ) lık yavrularım var fakat bunların içinde SİYAM İKİZİ . KARINLARIN’DAN YAPIŞIK İKİ YAVRU VAR. İnternette yaptığım araştırmalarda daha önce yapışık balığın olmadığını gördüm. Bu da bu ikiz balıkları haber yapar ve insanların ilgisini çeker diye düşünüyorum. Eğer bu SİYAM İKİZİ KARINLARIN’DAN YAPIŞIK YAVRU YUNUS LARLA İLGİLENİYORSANIZ … 0536 477.92.36 numaradan görüşebiliriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir