VIASEA Akvaryum Nerede? Nasıl Gidilir? 2024 Giriş Ücreti Nedir?

Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan ViaSea Akvaryum ‘Anadolu Yakası’nda niye akvaryum yok? diyenlerin imdadına yetişiyor. Viasea Akvaryum’da farklı iklim kuşakları içerisinde yaşayan binlerce deniz altı canlısının yaşamlarını gözlemlenebiliyor.

47 farklı temalı sergide 12.000’in üzerinde deniz canlısı sizleri bekliyor. Boğaziçi’nin tarihine su altından bakarak, İstanbul’un en uzun su altı akvaryum tünelinde köpekbalıklarıyla dolu bir dünyanın kapıları sizler için aralanıyor.

GÜNCEL BİLET FİYATLARI YAZININ DEVAMINDA 👇

VIASEA AKVARYUM NEREDE? VIASEA AKVARYUM’A NASIL GİDİLİR?

ViaSea Akvaryum, Tuzla Viaport Marina Alışveriş Merkezi’nde yer alıyor. Viaport Marina’da Viasea Akvaryum’un yanı sıra Korsan Adası Tema Park , Bowling, Aslan Park, Sinema, Outlet Alışveriş Merkezi ve Marina da bulunuyor.

Tuzla Viaport Marina’da bulunan Korsan Adası’na toplu taşıma ile ulaşmak için Kadıköy-Kartal metrosu kullanabilirsiniz. Kartal metro durağında indikten sonra, durağın önünden geçen 130 numaralı Kadıköy-Tuzla İETT otobüsüne binip Şehitler Caddesi durağında inerek ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile gelecekseniz E-5’ten Tuzla Piyade Okulu kavşağından çıkış yapıp, güneye doğru anayolu ve yönlendirme tabelalarını takip ederek  ulaşabilirsiniz. Marmarayla gelebilmek için Tuzla durağında inip Viaport logolu minibüslere binmeniz gerekiyor.

VIASEA AKVARYUM 2024 YILI GÜNCEL GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR?

OCAK 2024 İTİBARİYLE;

Yetişkin: 369 TL

Öğrenci: 339 TL

Çocuk (3-12  Yaş arası): 299 TL

0-36 ay arası: Ücretsiz

VİASEA AKVARYUM’DA NELER VAR? YAPILACAK AKTİVİTELER

ViaSea Akaryum’da biberonla Koi balığı besleme ve günlük sınırlı sayıda sunulan elle Vatoz balığı besleme gibi şimdiye dek hiçbir akvaryumda rastlamadığımız interaktif aktivitelere katılmak mümkün. Ben çocuklarla birlikte bizzat ellerimle besledim. Gerçekten inanılmaz bir deneyim. Ayrıca diğer akvaryumlardan farklı olarak ViaSea Akvaryum’da size bir rehber eşlik ediyor ve sergilenen canlı türleri hakkında bilgi veriyor.

VIASEA AKVARYUM

Adres: Cami Mah. Balıkçılar Sok. No:20 Tuzla / İstanbul

Telefon: 0 (216) 560 18 88

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

Modern Lunapark VIASEA Tema Park Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti Nedir?

İstanbul’da Çocuklarla Hafta Sonu Gidilecek 40 Yer ve 2024 Giriş Ücretleri

3 Comments

 • Durmuş Demirel dedi ki:

  Merhaba İstanbul akvaryum yöneticileri. Sizin dikkatinizi çekecek mi bilmiyorum ama benim ev tipi akvaryumunda cikled türü yunus ırkı balıkların var. Yunuslarım dan aldığım yavruları akvaryumcu lara satıyorum. 1’5 ay (bir buçuk ay ) lık yavrularım var fakat bunların içinde SİYAM İKİZİ . KARINLARIN’DAN YAPIŞIK İKİ YAVRU VAR. İnternette yaptığım araştırmalarda daha önce yapışık balığın olmadığını gördüm. Bu da bu ikiz balıkları haber yapar ve insanların ilgisini çeker diye düşünüyorum. Eğer bu SİYAM İKİZİ KARINLARIN’DAN YAPIŞIK YAVRU YUNUS LARLA İLGİLENİYORSANIZ … 0536 477.92.36 numaradan görüşebiliriz…

 • Faruk dedi ki:

  Çok ilgi çekici değil dünya üzerinde bir çok örneği var.

 • TUANA dedi ki:

  Biz sınıfça okul gezisine gideceğiz,gideceğimiz yer
  Viaport marina akvaryum ve sinemaydı tabi ben de heyecandan araştırdım,valla gezentianne bana çok yardımcı oluyor 2024te kidzania ya gitmek istedim hemen araştırdım tabi o zamanda yardımı oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir