Ters Evren İstanbul Nerede? 2023 Giriş Ücreti Nedir?

Son dönemde gitgide popülerleşen TERS EV konsepti Türkiye’nin dört bir yanına yayılıyor. İstanbul’da da Ataşehir, Metrocity AVM, Çatalca gibi pek çok semtte belirli bir ücret karşılığında ailece ziyaret edebileceğiniz pek çok ters ev bulunuyor. Her türlü ev eşyasının tavana ters olarak monte edildiği bu evlere girdiğiniz anda tavanda yürüme hissine kapılıyor,  İnstagram’da arkadaşlarınızı şaşkına çevirebileceğiniz fotoğraflar çekilebiliyor.

En beğenilen ters ev konseptlerinden biri olan TERS EVREN METROCITY de hafta sonları farklı bir aktivite yapmak isteyen gençleri, çocuklu çocuksuz pek çok aileyi ağırlıyor. Dubleks bir ev olan Ters Dünya İstanbul’da banyosundan, mutfağına, oturma odasından yatak odasına pek çok alanda biraz da sizin yaratıcılığınıza bağlı olarak oldukça sıra dışı fotoğraflar, arkadaşlarınızı kahkaha krizine sokacak videolar çekmeniz mümkün.

 

TERS EVREN METROCITY NEREDE? NASIL GİDİLİR?

Ters Evren Metrocity Avrupa yakasında, 1. Levent’teki Metrocity AVM içerinde, -2. yemek katında yer alıyor. Metrocity AVM’ye Yenikapı Ataşehir – Hacıosman metro hattıyla 1. Levent durağında inerek direkt ulaşmak mümkün. Özel aracıyla gelecekler için ücretsiz otopark da bulunuyor. Özel aracınızla nasıl gidebileceğinizi görebileceğiniz KONUM BİLGİSİ için tıklayın.

 

TERS EVREN METROCITY 2023 YILI GÜNCEL GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR?

0-3 yaş arası girişin ücretsiz olduğu Ters Evren Metrocity’de yetişkinlerin 75 TL, çocukların ve öğrencilerin 65 TL ödemesi gerekiyor.

 

TERS EVREN METROCITY ZİYARET SAATLERİ

Pazartesi hariç her gün açık olan Ters Ev’e haftanın her günü 12:00-20:00 arası girilebiliyor.

 

TERS EVREN METROCITY FOTOĞRAFLAR

 

TERS EVREN METROCITY İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Metrocity AVM, Levent, Büyükdere Cd. No:171, 34330 Beşiktaş/İstanbul

Telefon: 0 (542) 3873216

 

 

Ters Dünya İstanbul Nerede? Giriş Ücreti Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir